Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

VENOM KASK VİZÖRÜ YARDIM

Motovento
    REKLAM ALANI
    beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    S.a arkadaşlar 2 sene önce aldığım VENOM marka kaskımın vizöründeki çizikler yüzünden gece yolculukları çok sıkıntı olmaya başladı. İnternetten çok araştırdım ama hiçbiryerde bulamadım. Kasktan memnunnum değiştirmek istemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

[IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG]
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    A.S benim eski kaskımda venom'du.Feyizoğluna sipariş üzerine getirtmiştim bundan 2 yıl önce 20 tl'ye

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    bundan 2-3sene önce İzmir-Kemeraltı Çarşısında saat tamiri ve bakımı yapan saatçilerin saat camlarındaki çizikleri tıpkı arabaların farlarına yapılan işlemler gibi giderdiklerini duymuştum. fakat hiç araştırma fırsatım olmadı. çünkü vizörden çok kaskımı çizmeyi başaran biriyim, buyüzden vizörden önce kaskı değiştirme gereği duyuyorum. sizin oralarda bu işlemi yapan saatçiler varmıdır bilemiyorum araştırılırsa belki her ilde bulunabilir. yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Venom Tümoparsan'ın markası. Sirkeci'deki mağazasını arayıp sorabilirsin. http://www.tumoparsan.com.tr/default.asp?Menu=iletisim

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    aynı derten bende müzdaribim ama benimki lazer ve istediğim an alabilirim. sorun bu değil fiyatı 70 tl bir vizör; acaba far parlatma işi yapan bi yere mi götürsem?
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı mert136 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A.S benim eski kaskımda venom'du.Feyizoğluna sipariş üzerine getirtmiştim bundan 2 yıl önce 20 tl'ye
    Feyzioğlu motora baktım sitede venom kask camı olarak yok acaba başka marka venoma uyumlu kask camı var mıdır? Bu gün pazar olduğu için ulaşamıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bundan 2-3sene önce İzmir-Kemeraltı Çarşısında saat tamiri ve bakımı yapan saatçilerin saat camlarındaki çizikleri tıpkı arabaların farlarına yapılan işlemler gibi giderdiklerini duymuştum. fakat hiç araştırma fırsatım olmadı. çünkü vizörden çok kaskımı çizmeyi başaran biriyim, buyüzden vizörden önce kaskı değiştirme gereği duyuyorum. sizin oralarda bu işlemi yapan saatçiler varmıdır bilemiyorum araştırılırsa belki her ilde bulunabilir. yardımcı olabildiysem ne mutlu.
    Bahsettiğiniz işlemi yapan birkaç yer var ama biraz pahalı yapıyorlar. Başka çare kalmazsa öyle yaptırırım. Yardımın için teşekkür ederim.

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    arkadaşım kendini hiç yorma, ben yeni aldım motoplus'tan. yedek vizörde satıyorlar.
    Buda linki : http://www.motoplus.com.tr/kategori/...yedek-parcalar
    5 çeşit var, ara kaskının modelini söyle uygun olanı versinler.
    beyazit60 bunu beğendi.
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    aynı kaskın kırmızısından var bende ve bu venomda kendliğinden oluyor sanırım bu çatlak gibi çizikler. üretim hatası sanırım. bu yüzden yedek ls2 kaskımı kullanıyorum ben de. yedek vizörler de böyle hatalı olmaz umarım.

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı platipus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı kaskın kırmızısından var bende ve bu venomda kendliğinden oluyor sanırım bu çatlak gibi çizikler. üretim hatası sanırım. bu yüzden yedek ls2 kaskımı kullanıyorum ben de. yedek vizörler de böyle hatalı olmaz umarım.
    Orjinalinde zerre çizik yoktu. Aslında 2 senedir çiziksiz muhafaza ediyordum 2 ay önce arabamla tatile gittim motosikleti kardeşime bıraktım. Kaskı bagajdan çıkarmamış kılıfını da takmamış. Çukurlara girip çıktıkca kask çantada bu hale gelmiş baya fırça attım zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım kendini hiç yorma, ben yeni aldım motoplus'tan. yedek vizörde satıyorlar.
    Buda linki : http://www.motoplus.com.tr/kategori/...yedek-parcalar
    5 çeşit var, ara kaskının modelini söyle uygun olanı versinler.
    Çok teşekkür ederim galiba aradığım camı bu sitede buldum ama pazar olduğu için ulaşamadım. Yarın tam modelini öğrenip siparişini vereceğim.

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinalinde zerre çizik yoktu. Aslında 2 senedir çiziksiz muhafaza ediyordum 2 ay önce arabamla tatile gittim motosikleti kardeşime bıraktım. Kaskı bagajdan çıkarmamış kılıfını da takmamış. Çukurlara girip çıktıkca kask çantada bu hale gelmiş baya fırça attım zaten.[COLOR="Silver"]
    o zaman bendeki kaskta hata var. aldığımda sorun yoktu iki hafta falan sonra bir arkadaş kaskın çatlamış dedi, sonra bir baktım kılcal çatlaklar şeklinde çizikler var, senin fotolarda da görünenlerden. o zamana kadar çok da güzel muhafaza etmiştim halbuki. kaskı aldığım yer başka bir ilçe olmasa anında götürürdüm ancak fırsatım da olmadı.
    dediğim gibi zor fark ediliyor ama bariz bir sürü kılcal çiziği var vizörün.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)