Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kanuni Terry Alacağım Bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Arkadaşlar benim bütcem 3,500 tl ve kanuni terry almaya karar verdim ama mondialdaki gibi titreme(fazla), vidalarda gevşeme vb. aksaklıklar oluyormu. O kadar zengin biri değilim yakıt tüketimi nasıl çok yakıyormu? Bu motorda tecrübe sahibi olanlar lütfen yardım edin çok kararsızım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TEKAŞKMOTO® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorum yok ama 3500 TL paran varsa onla çinli alma tek diyeceğim bu, benden daha tecrübeli abilerim nedenini açıklayacaklardır sana.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı TEKAŞKMOTO® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum yok ama 3500 TL paran varsa onla çinli alma tek diyeceğim bu, benden daha tecrübeli abilerim nedenini açıklayacaklardır sana.
    benimde tuzum bulunsun yani

Bazı arkadaşların nedir bu Yamaha ve Honda pazarlamacılığı anlamış değilim. Kardeşim yeri geliyor Mondial, Kanuni gibi markalar da gayet güzel motorlar üretiyor. Şimdi kim Kanuninin Elite100, WindyS, WindyS 150, Seyhan vb modellerinden aşırı şikayetçi. Yada kim Mondial drift çok kötü diyor? CBF 150 yıllarca tekleme ve yağ yakma sorunu ile boğuşuyor kullanıcılar yine de alın diyorlar. Apache titreşim makinası olmuş herkes bayılıyor. Kötü ürün önermek dosğru değil. Bence bu yerli üreticilerin bazı modelleri kötü. Rast gelsem uyarırım. Ama benden çok iyi bile kullanıcılar var onlar zaten hemen uyarıyor. Ben onların tavsiyesi ile motor aldım. Kısaca Mondialden almak istemiyorsan Terry güzel görünüyor. Kanuni satış sonrası iyi. Bu model için bayiye git bak içine sinsin. Sonra almak istersen al. Bakarsın daha güzel modeller görürüsün bayide.
    search16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yaza inşallah
    peki güzel yazmışsınız da pek sorun çıkarırmı km bakımları hariç bide 100 km'de kaç litre yakar bu makine? Titreşim çok önemli titreşim fazla olurmu terry'de

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    KARDEŞ BEN ARORA TİGER 200 ALDIM ÇİN MALI DEDİLER ALMA DEDİLER AMA ALDIM 200 CC MOTORU VAR İNANILMAZ GÜÇLÜ...TİTREŞİM SIFIR 5,000 KM DE DAHA VİDASINI SIKMADIM MOTORUN...SADECE BENZİN ALIYORUM BİNİYORUM UZUN YOLA DA ÇIKTIM HİÇ DURMADAN 300 KM DE GİTTİM TIK DEMEDİ MOTOR...SEN TERRY ALMAK İSTİYORSAN ÇİN MALI DİYE KORKMA SEVDİYSEN KARAR SENİN

Motosikleti
    Yaza inşallah
    sağolasın kardeş arora tiger alabilirim fakat yakıt tüketimi gibi konularda bilgi verirsen daha iyi olur...

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    mondial 150 mr vuture daha iyi bence
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

Motosikleti
    Yaza inşallah
    Alıntı Peder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial 150 mr vuture daha iyi bence
    çok yakıyor diyorlar kardeşim mondial çok satıyor ama memnun kalan kişiler çok az... aslında fiyatına göre çok çok iyi motor ama kanuni bana göre daha iyi servis açısından ....

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KARDEŞ BEN ARORA TİGER 200 ALDIM ÇİN MALI DEDİLER ALMA DEDİLER AMA ALDIM 200 CC MOTORU VAR İNANILMAZ GÜÇLÜ...TİTREŞİM SIFIR 5,000 KM DE DAHA VİDASINI SIKMADIM MOTORUN...SADECE BENZİN ALIYORUM BİNİYORUM UZUN YOLA DA ÇIKTIM HİÇ DURMADAN 300 KM DE GİTTİM TIK DEMEDİ MOTOR...SEN TERRY ALMAK İSTİYORSAN ÇİN MALI DİYE KORKMA SEVDİYSEN KARAR SENİN
    Kardeşim çok sağolsın fikrim değişti sen bana bu motoru güzelce anlatırmısın 300 km yol yaptım demişsin +'ları ve -'leri nelerdir bu motorun

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı artorroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı arkadaşların nedir bu Yamaha ve Honda pazarlamacılığı anlamış değilim. Kardeşim yeri geliyor Mondial, Kanuni gibi markalar da gayet güzel motorlar üretiyor. Şimdi kim Kanuninin Elite100, WindyS, WindyS 150, Seyhan vb modellerinden aşırı şikayetçi. Yada kim Mondial drift çok kötü diyor? CBF 150 yıllarca tekleme ve yağ yakma sorunu ile boğuşuyor kullanıcılar yine de alın diyorlar. Apache titreşim makinası olmuş herkes bayılıyor. Kötü ürün önermek dosğru değil. Bence bu yerli üreticilerin bazı modelleri kötü. Rast gelsem uyarırım. Ama benden çok iyi bile kullanıcılar var onlar zaten hemen uyarıyor. Ben onların tavsiyesi ile motor aldım. Kısaca Mondialden almak istemiyorsan Terry güzel görünüyor. Kanuni satış sonrası iyi. Bu model için bayiye git bak içine sinsin. Sonra almak istersen al. Bakarsın daha güzel modeller görürüsün bayide.
    Drift te titreşim yok mu sanıyosun ? 3500 tl paran varsa git bi ybr al ikinci el,yada cbf 150 olsun bitsin.macera aramaya gerek yok.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben o motora o parayı vermem...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Anıl_88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Para biriktiriyor.
    Terry yakından gördüm. Kalitesi çok iyi değil. Hatta kötü bile diyebilirim. Gidon üstündeki elciklerdeki tuşlar filan çok ucuzca yapılmış malzeme kalitesi filan çok düşük. Düğmeler, göstergeler iyi değil. Düğmelerin kenarlarındaki plastikler duruyordu daha sen düşün kesilmiş fabrikada düzeltme gereği bile duymamışlar. Bizzat yanına giderek gördüm.

Mr vulture kalitesi biraz daha iyi. Fazla yaktığını hemen hemen her kullanıcısı söylüyor.
    the A.G.Z

Motosikleti
    Yaza inşallah
    Çok sağolun kardeşlerim ben fikrimi bu sizin yardımlarınızla değiştirdim 3000 tl'ye arora tiger 200 alacağım ve kalan para ile de ekipmanlarımı alırım

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    daha iyilerini alabilirsin bu paraya mesela ybr al derim kanuni windylere de bakabilirsin windy s 150 lx daha iyi titreşim yorar adamı uzun yolda. mesela ben 20 km yol yaparım köye gidersem inince titreşimi daha da hissederim
    Sadece Koruyacak Beyni Olanlar Kask Takar !

Motosikleti
    Yaza inşallah
    Alıntı yasin.33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha iyilerini alabilirsin bu paraya mesela ybr al derim kanuni windylere de bakabilirsin windy s 150 lx daha iyi titreşim yorar adamı uzun yolda. mesela ben 20 km yol yaparım köye gidersem inince titreşimi daha da hissederim
    Şimdi arkadaşım, serdar 1547 arkadaşımız 300 km yol yapmış ama tık yok dio bende motorumda titreşim olsun istemiyorum benim bütçe ybr'lere yetmez ama sen bana 2. el al demişsin fakat bu motorda 3000 km üstü motor almam ve 3000 altıda az bulunuyor ben en iyisi sıfır(0) bir motor almalıyım.....

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    arora yebere al o zaman 3000 tl sıfır tıtresm .veya honda cb.

Motosikleti
    Yaza inşallah
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arora yebere al o zaman 3000 tl sıfır tıtresm .veya honda cb.
    Abi ben 150 cc üstü motor alacağım şehirler arası gezmek için

Motosikleti
    Yaza inşallah
    Daha fazla bilgi verecek yokmu?
    Biz motorcular 2 bacağa değil 2 tekerleğe aşık oluruz...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    en fazla 20 km hzlı gdr

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    ARORA TİGER 200...BU MOTORUN BANA GÖRE EKSİSİ YOK ARTILARINA GELİNCE TİTREŞİM YOK MOTORDA VE MOTORUN TORKU OLDUKÇA İYİ KAPLAN GİBİ ATILIYOR TİGER İSMİNİ BOŞUNA KOYMAMIŞLAR BUNA...motorda kaliteli malzeme kullanıldığı belli,uzun yolda yormuyor ağır makina olduğu icin sarsılmıyor tırlar felan geçerken...hızı tatmin edici 0/100 ü çok iyi..200 cc lik tek silindir bir motor olarak oldukça iyi...başka aklına takılan bir şey varsa cevaplarım...illaki eksi yön istiyorsa gaza asılınca yakıt artıyor biraz 3 litreyi geçiyor o zaman..en önemlisi de şu motora binince ata binmiş gibi hissediyorsun kendini

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)