Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Tekerleri Nereden Bulabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    furko2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...gisi-olan.html arkadaşlar bu küçük motordaki gibi küçük tekerleri nerden bulabilirim?

internet sitesi yada istanbul anadolu yakasında olan biyer varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    fatih akbulut Telefon (İş)+90-216-3424476 Telefon (Cep)+90-535-7187973

2005 yılında satıyomuş bu şahıs pocketbike aksesuarları.Şimdi aynı işi yapıyormu bilmem.

Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih akbulut Telefon (İş)+90-216-3424476 Telefon (Cep)+90-535-7187973

2005 yılında satıyomuş bu şahıs pocketbike aksesuarları.Şimdi aynı işi yapıyormu bilmem.
    sağol ama sanki pocke bike tekerinden daha büyük,daha farklı gibi

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Honda Monkey tekerleri, burada var ama kargosu sorun olur, bu arada Monkey uretimi bitmedi, devam 50.yila ozel 2012leri cikti

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    monkey bike whells diye arama yap ..

ahada belki faydası olur

http://www.aliexpress.com/wholesale/...roducts&isdl=y
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    sağolun ama bütçemi aşar.karar verdim el arabası tekeri alacağım hemde ikisi 30 lira

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    linkte anlatmaya çalıştığın motorları bulursan çok güzel bir artı olur ama benzer tarzda teker bulman zor olabilir yurtdışından getirtmekte pahalı oluyr beni aşar dersen buraya bakabilirsin ben daha önceden scooter tekerleri almıştım ve gözlemlerim sonucu zibille teker olduğunu söyleyebilirim

sanırım bir proje amaçlı arıyorsun o tekerleri ? belki aynını bulamazssın ama bir iş yapacaksan el arabası tekeri ile yola çıkma derim seni yolda bırakırlar

2 adet el arabası tekerinden belki 20-30 lira fazla verirsin ama aliminyum jantlı, tubaless rulmanlı ömürlü tekerleğin olur ister arabada kullanırsın ister motosiklette nerede kullanırsan kullan , ayrıca üzerindeki firen diskleri kaliperi bile bedavaya gelebilir işini görecekse

detaylar topikte mevcut tel numarası vs. . kolay gelsin

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...hurdaligi.html
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    agility 50 tekerleri de aşağı yukarı aynı ebattalar özellikle 2010 ve sonrasındaki cant ebatı öncekilere göre daha ufak. not: resmi sitesindeki fotoğrafı 2009 modelidir şuan piyasadakilerin tekerleri daha ufaktır. aynı şekilde belki bir honda today tekerleri de işini görebilir
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    linkte anlatmaya çalıştığın motorları bulursan çok güzel bir artı olur ama benzer tarzda teker bulman zor olabilir yurtdışından getirtmekte pahalı oluyr beni aşar dersen buraya bakabilirsin ben daha önceden scooter tekerleri almıştım ve gözlemlerim sonucu zibille teker olduğunu söyleyebilirim

sanırım bir proje amaçlı arıyorsun o tekerleri ? belki aynını bulamazssın ama bir iş yapacaksan el arabası tekeri ile yola çıkma derim seni yolda bırakırlar

2 adet el arabası tekerinden belki 20-30 lira fazla verirsin ama aliminyum jantlı, tubaless rulmanlı ömürlü tekerleğin olur ister arabada kullanırsın ister motosiklette nerede kullanırsan kullan , ayrıca üzerindeki firen diskleri kaliperi bile bedavaya gelebilir işini görecekse

detaylar topikte mevcut tel numarası vs. . kolay gelsin

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...hurdaligi.html
    irfan abi çok haklısın böyle bi yer olsa istanbulda çok işimi görür ama.kocaeline gidemem yinede teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    agility 50 tekerleri de aşağı yukarı aynı ebattalar özellikle 2010 ve sonrasındaki cant ebatı öncekilere göre daha ufak. not: resmi sitesindeki fotoğrafı 2009 modelidir şuan piyasadakilerin tekerleri daha ufaktır. aynı şekilde belki bir honda today tekerleri de işini görebilir
    sağol ama çok pahalıya geliyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)