Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kocaeli'nde Motor Sürüş Eğitimi/Dersi Almak İstiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

A2 ehliyetimi yeni aldım ve bir motor seçimi yapıp motor satın almadan önce, kocaeli içerisinde gölcük derince veya izmit olabilir, motora sahip olan ve motor sürüşü ile olarak temel adımları ve daha sonrasındaki püf noktalar konusunda bana yardımcı olabilecek birini arıyorum. honda akademi ve benzeri kurslara gerek mesafe gerek maddi olarak uzak olduğum için bu şekilde ders aramanın daha mantıklı olduğunu düşündüm, eğer bildiğiniz bu işi yapan hoca veya öğretmen varsa, bu başlık altından paylaşırsanız sevinirim. motor tecrübem yok denecek kadar az, çalışma mantığı olsun model olsun, teorik olan konularda araştırmacı ve okuyan bir insanım. ders saati k onusunda veya haftalık çalışma saatleri konusunda konuşabiliriz, haftasonu çok da müsait olmamaklaberaber haftaiçi mesai saatlerinden sonra daha uygunum. teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    teorik ve mekanik konularda bildiğimi paylaşmaya her daim açığım , bir hoca olduğum söylenemez vakit müsait oldukça yardımcı olmaya çalışırım . karamürseldeyim ..
    kanmix_x bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı sorunu bende yaşamıştım sonunda ybr yada bir titan alıcam sırf senin gibi yeni başlayanlara yardımcı olmak için asya parslada etrafımdaki bir çok kişiye motor kullanmasını öğretmiştim ama şimdiki makina çok yüksek acemiler için çok çok zor olur öğrenmesi ama yardımcı olmaya çalışırız her konuda boy 1.80 ve üstüyse irtibata geçelim genede.

İrfan abi yelken klübüne yazılmaya geliyorum karamürsele.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Motosikleti
    Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı sorunu bende yaşamıştım sonunda ybr yada bir titan alıcam sırf senin gibi yeni başlayanlara yardımcı olmak için asya parslada etrafımdaki bir çok kişiye motor kullanmasını öğretmiştim ama şimdiki makina çok yüksek acemiler için çok çok zor olur öğrenmesi ama yardımcı olmaya çalışırız her konuda boy 1.80 ve üstüyse irtibata geçelim genede.

İrfan abi yelken klübüne yazılmaya geliyorum karamürsele.

yelkenci mi olacaksın haydi hayırlısı

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet şimdi gölcükten yola çıkıyorum karamürsel istikametine doğruu.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Motosikleti
    Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet şimdi gölcükten yola çıkıyorum karamürsel istikametine doğruu.
    ben şu an evdeyim haber bekliyorum güvenlik kamerası sistemi kuruyoruz arkadaştan haber bekliyorum her an tüyebilirim

Baysamin, yardımın için çok teşekkürler, boyum 186 kilom 78-80 arası, aslında bir motor alma planındaydım, ama henüz hiç sürmediğim için teorik bilgi ile araştırma yapmak bir süre sonra sıkıcı ve yersiz oluyor. Dolayısı ile böyle bir ders kurs benzeri ilk adımı bir yardımla atarsam en azından 3 aşağı 5 yukarı ne olduğunu da anlayabileceğimdir ditye düşünüyorum. yani hiç tecrübe etmeden tutup motoru aldığımda soğuma ihtimalim bile olabilir, ki çok düşük bir ihtimal olduğunu düşünmekteyim. yani biraz daha güvensem 1 2 ay içerisinde gt 250 naked almak isterim, tabi bu konuda da cbf 150 tarzı biraz daha ufak bir şey mi yoksa 250lik bir motorda başlangıç aşamasında daha iyi bir seçim mi olur kararsızım. bir kaç saat ehliyet sınavına girmeden vitessiz mondial marka 250lik otomatik vites scooter alıştırma yapmıştım, oldukça zevkliydi, çok eski ve titrek olmasına rağmen. bisikletkonusunda uzun yol tecrübesine sahibim. ama işin içine motorlu daha hızlı ve ağır bir araç girince ister istemez insan tedirgin olup kendine güvenemiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)