Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2011 Model Motorun Plakası Üzerine 2009 Tarihli Ceza

Motovento
    REKLAM ALANI
    O.K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD (2014)
    Yaklaşık 2.5 ay önce 2. el aldığım motorumda kask cezası yedim bankadan ödemeye gittiğimde bana önceki bir cezanız var 350 lira tutarında ilk önce onu ödemeniz gerekiyor yanıtını aldım bunun üzerine trafik müdürlüğüne danıştım bilgi işlemdeki memur bana seni bağlayan birşey yok dedi ppt den öde. Kendi cezamı ödedim ancak bu aralar gene kafama takıldı bankamın internet şubesinden sorgu yaptım ceza orda duruyor o gün cezayı sormaya gittiğimde memur seni bağlayan birşey yok deyince üstelemedim fakat bu cezayı sistemden sildirme şansımız varmı ?
    Moped > Mondial 150 Zat > Kanuni Windy S 150 > Kymco Agility 125 > TVS Apache RTR > Yamaha Ybr 125 ESD

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beretta_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    wr250r
    noterde bu ceza nasıl çıkmadıda sana satış verdiler acaba! bence hafta içi vergi dairesine git bi sor derim.bu işler sonra çok baş ağrıtıyor. Elinde belgen varken şimdiden hallettir.mecbur bakacaklar bi çaresine.

Motosikleti
    Henüz yok.
    2011 motora 2009 yılından ceza çıkmasına tek sebebi senden önce plakanın kullanılıyor olması olabilir. Geri kalan herşey burası Türkiye dedirtir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Seni ilgilendiren bir şey yok, cezayı da sildiremezsin çünkü senin adına kesilen bir ceza değil. Eski motorumun 1000 TL'nin üzerinde cezası görünüyordu, bir kaç yıl sonra yok oldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)