Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bizi mi öldürecen abi dediler özür dilediler:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Akşam üzeri nişanlımı almak için arabayla iş yerine gittim. Aracı park ederken geri vitese taktım hafif geri çıktım yanımdan iki tane motorcu arkadaş korna çalarak geçti ve az ilerde durup bana ters ters bakmaya başladı. Hemen yanlarına çektim arabayı hayırdır gençler bir sorun mu var dedim. Bizi mi öldürecen abi görmedin mi geri gelirken dediler. Bende özür dilerim arkadaşlar farketmedim göremedim dedim. Çocuklar baktım ben alttan aldıkça artis olmaya başladılar. Dedim ki ben size birşey demiyorum arka camda bir yazı var onu okuyun dedim. Çocuklar yazıyı okudular yanıma gelip abi özür dileriz deyip gittiler. Arkadaki yazı neydi diye soracaksınız. 'Motosikletleri farkedin!'
    DALGIC_800, MaMi_33, zenon ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gece gece tebessüm ettim,güzel bir olay
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Ben arabayla trafikte olduğum müddet görürsem bir motorcu sıkıştırılıyor bende onu sıkıştırıyorum
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    yazıyı okudum tüylerim diken diken oldu demek ki bizleri koruyan şöförlerde varmış

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bende araba kullanırken zorlanıyorum.Ama nasıl zorlanmayacaksınki...adam motosikletle 180-200 Km belki daha fazla hızla geliyor.Ben sol şeride geçerken dibimde bitiveriyor.Aynaya baktığımda kimse yoktu ama adam yanımda bitiverdi.Her zamanda sol şeride geçmek için acaba çok hızlı bi motosiklet gelebilir diyemi düşünmemiz mi lazım.Daha sonra da artiz artiz aynaya baksana motosikleti görmüyomusun diye çıkışıyor.Ben 15 yılı aşkın motosiklet tepesindeyim.O hızlara motosikletle çıkarsan yollara herşeyi göze alacaksın o zaman,haksızmıyım.Anlayacağınız motosiklet sürücüleri her zaman haklı değil malesef.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hatırlarda kalacak güzel bir anı... Kutluyorum bu arada...

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    motorları farkedin büyük sehirlerde motora saygı daha fazla da okumamış insanların oldugu yerde karambole araba sürülen yerde cok daha az

GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    guzel bir olay ama işin aslına gelınce sol serit herzaan hızlı gıdenındır yeri geldimi yol verirsein yeri geldimi direk basarsın mesele o deil bazı arac suruculerı kasten ve inaden yol vermiyor ben 25 ağustosta gurcistandan istanbula gelirken cok örnekleriyle karsılasdım adamın hızı 100 ama arkadan gelen motorcu olunca nekadar selektorde yaksan kornayada bassan yol vermıyorlar ama arkadan gelen bir arac oldumu hemen kenara kacıyor suruculerımız buna otobuslerde dahil sağdan sollamak sakıncalı oldugu için mecburen bende emnıyet seridine kadar girip sonra devam ediyorum motoru fark edemeyen yok bır kere yuksek ses var ve aynadan görunen bir araç ama saygı yok sankı motoru surende can yok robot mısali dusunuyorlar sanırım nezamankı saygıyı hak edersek ozaman rahat ve guvenlı ılerlerız trafıkte inş birgun buda olur....
    hellboys bunu beğendi.
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    ne olursa olsun empati en doğrusu
    tebrik ederim
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Geri fitese takıp hafif geri çıkmışsın.Peki nasıl oldu da o motorcuları görmedin?Arkaya hiç bakmadın mı?Bi başka sorum da şu motosikletleri farkedin çıkartmasını nerden bulabilirim.Bunca yıldır motorcuyum , ama arabamda o çıkartmadan yok.

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazıyı okudum tüylerim diken diken oldu demek ki bizleri koruyan şöförlerde varmış
    Valla trafikte araba kullanıyorsam geçiş hakkı bende de olsa motorcuya yol veririm. Apaçidir kuryedir zengin çocuğudur sukuterdir hiç fark etmez. Trafikte motorcuları her zaman korurum sonuçta bende motosiklet kullanıyorum ve bilinçsiz insanlar yüzünden trafikte çok sıkıntı çekiyorum. Belki bizi gören birkaç otomobil yada minübüs kullanıcıları örnek alır kendileri de uygular diye motorculara her daim öncelik veriyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne olursa olsun empati en doğrusu
    tebrik ederim
    Öyle tabiki. Herkezin motorculara bakış açısını değiştiremem ama elimden geleni de yaparım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:31 ----------

Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorları farkedin büyük sehirlerde motora saygı daha fazla da okumamış insanların oldugu yerde karambole araba sürülen yerde cok daha az
    Haklısın ufak bir şehirde yaşadığım için motosikletleri takmama hatta trafikte ezme, üstüne sürme gibi olaylar daha sık yaşanıyor.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cama farkedin yazmışsın ama farkedememişsin
    turkish39 bunu beğendi.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende araba kullanırken zorlanıyorum.Ama nasıl zorlanmayacaksınki...adam motosikletle 180-200 Km belki daha fazla hızla geliyor.Ben sol şeride geçerken dibimde bitiveriyor.Aynaya baktığımda kimse yoktu ama adam yanımda bitiverdi.Her zamanda sol şeride geçmek için acaba çok hızlı bi motosiklet gelebilir diyemi düşünmemiz mi lazım.Daha sonra da artiz artiz aynaya baksana motosikleti görmüyomusun diye çıkışıyor.Ben 15 yılı aşkın motosiklet tepesindeyim.O hızlara motosikletle çıkarsan yollara herşeyi göze alacaksın o zaman,haksızmıyım.Anlayacağınız motosiklet sürücüleri her zaman haklı değil malesef.
    O konuda haklısın ben yine de haklı da olsam motosikletli arkadaşların üzerine gitmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:36 ----------

Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cama farkedin yazmışsın ama farkedememişsin
    Valla öyle oldu arabalar çapraz parketmis bende aralarına girdim. Geri gelirken arabamın götünün yüksek olması ve motorcu arkadaşların kör noktada kalmaları sebep oldu. Yinede önce ben özür diledim

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geri fitese takıp hafif geri çıkmışsın.Peki nasıl oldu da o motorcuları görmedin?Arkaya hiç bakmadın mı?Bi başka sorum da şu motosikletleri farkedin çıkartmasını nerden bulabilirim.Bunca yıldır motorcuyum , ama arabamda o çıkartmadan yok.
    Photoshopda kendim tasarladım. Istersen gönderirim.

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Bende istiyorum zahmet olmaz ise benim mail adresime de forward edebilirseniz hemen arabamın arkasına bir tane yapıştırıcam.

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Helal olsun, böyle bir olayla karşılaşmamak ümidi ile.

Ben acemi motosikletci olarak yolda dolmuşcular dahil birçok kişiden yol alıyorum. Önümü açıyorlar beni bekliyorlar vs benim gördüğüm sadece yolda adam gibi sürmesini bilenlere bunları yapıyorlar, bazen görüyorum bana yol veren adam bir başka motorcuyu sıkıştırıyor ama neden? Adam yolcu indiricek sabırsız ve kanı hızlı akan arkadaş kapıdan geçemeyeceği halde hafif akan trafikte oraya giriyor, haliyle adamda haliyle sıkıştırıyor her şey karşılıklı bu ülkede Selamlar saygılar.

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Bende benim motorun çamurluğa yazıcam ''artık farketmez''
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    Sym joymax250i
    isteyen bütün arkadaşlar mail adreslerini bıraksın göndereyim isterseniz faceden mondial 150 mc-mcx roadracer sayfasına yüksek kalitede attım ordan da alabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)