Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yaaa Nefret Ettirdiniz Beni

Motovento
    REKLAM ALANI
    mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaşlar çok sinirliyim bugün işe gittim otelin önü her zaman park ettiğim yerler hep doluydu e ne yapıcam motoru bir yere koyup işe başlamam lazım 20 mt çok değil ya 20 mt ileri koydum akşam işten çıkıp motora bindim motor 3.viteste dedim şerefsizin biri kurcalamış ne olur ne olmaz yavaş yavaş hareket ettim çay içmek için arkadaşların olduğu kafenin önünde durdum çay içiyoruz motora bakarken birde ne göreyim koruma demiri ezilmiş %100 ya olduğu yerde düşürdüler ya bi araba çıkarken dokunup düşürdü ya o değilde kardeşim ayıp ayıp insan bi üstüne numara bırakır birşey yapar otelin güvenlikçilerine söyler ki ne oldu nasıl oldu bilelilm önlemimizi alalım ama o akıllı kaçtım sanıyor ''Oh yırrtık'' diyor sana sadece gülüyorummm sadece!!!Bir kaç kerede motorun aynalarıyla kablolarıyla düğmeleriyle oynandı sokakta ben insanlığımdan utanıyorumm!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oluyor böle şeyler engel olamıyorsun sen gene otele girdin çalıştınn benim gözmün önündeki motorun rölenti vidasını boşaltmışlar bütün gün karşımda duran makinanın allahtan daha büyük hasar vermemişler.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Üstüne brandasını çek o zaman oynayanı az olur
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Çok kötü bir durum,sen gözün gibi bakıyorsun adam 2 saniye de harcıyor.. Gerçi kaçmasına şaşmadım,insana çarpıp kaçanların arasında motora çarpıp kaçmak yorumsuz bu ülkede..
    Adi şerefsizler

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Çok teşekkürler.Aynen arkadaşlar gözün gibi bakıyorsun ben birde önem veriyorum örneğin şimdi bu demir bana batacak tamam Allaha şükür grenajlarda birşey yok ama batacak yaa yenisini alsam yenisi diye birşey yok alttaki yanlara dğru uzun olan motor koruma demirine göre ayaklarını kestirip biçtirip yaptırmıştım yeni takım olan koruma demirleri bu uzun kadar güzel koruyamazmış gibi geliyor bana

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler.Aynen arkadaşlar gözün gibi bakıyorsun ben birde önem veriyorum örneğin şimdi bu demir bana batacak tamam Allaha şükür grenajlarda birşey yok ama batacak yaa yenisini alsam yenisi diye birşey yok alttaki yanlara dğru uzun olan motor koruma demirine göre ayaklarını kestirip biçtirip yaptırmıştım yeni takım olan koruma demirleri bu uzun kadar güzel koruyamazmış gibi geliyor bana
    Böyle kullan ne olacak işte adı üstünde koruma demiri. Motorunu korumuş daha da bişey olsa yine korur.

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle kullan ne olacak işte adı üstünde koruma demiri. Motorunu korumuş daha da bişey olsa yine korur.
    Şimdi şöye grenaja yaklaşmış yani yukardan baktığında sağ taraf soldan daha yakın gözüküyor grenaja

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Geçmiş olsun ucuz yırtmışsınız.Ben okulda üzerine biniyorlar hopluyorlar zıplıyorlar diye branda örtmüştüm. 2. günü kansızlar brandayı fırlatmışlar anahtar ile grenajları kazımışlar hemde en pahalı grenajı kansız herif hemde en çok göze batan yer orası ya.Ha bu yetmemiş birde motory fırlatıp atmış şerefsizler.Müdür'e gideyim dedim müdür beyefendi 1 hafta izinli yardımcıya git yardımcı her zamanki gibi yerinde yok.Neyse bulduk tamam hallederiz git yazılı dilekçe ver verdik.Neyse döndük sınıfa elektirik öğrencileri geldi sınıfa bilader işte ge.miş olsun falan ama biz o kameraların hepsini söktük bakıma girdi kayıt falan çıkmaz boşuna kayıt istemişin dediler.Neyse müdür geldi kayıt çıkartcaz oda ne elektirik öğrencileri doğruyu söylemiş.Hocalar geldi beni avutmaya çalışıyorlar işte bizimkileride çiziyorlar ediyorlar falan dedi.Bende dedim ki sizinkini çizmişler benimkini kazımış kansızlar dedim ve çıktım oradan.Allah'a havale ettim ama her motosiklete bindiğimde orayı görüyorum ve itina ile sövüyorum...
    Sür gari

Motosikleti
    Bende her görüşümde itina ile söveceğim zaten...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    benim motorada park halinde bir minibüsçü çarpmıştı.... ayna falan kırılmıştı.. bide görmedim demişti.... dövecektim elimden aldılar ...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Anıl_88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Para biriktiriyor.
    Yakınlarda kapalı otoparka varsa oralara park edilebilir. Hiç olmadı motosikleti kaldırıma koyup üstü branda ile örtülebilir. En azından bir az daha az tehlikede olur. Civardaki esnafa tanıdıklara arada gözünüze takılan bişey olursa ben şurada çalışıyorum. Haber vermeniz yeterli diyebilirsiniz. Burası Türkiye insanlarımdan utanıyorum. İnsana, hayvana saygımız yok cansız varlıklara mı saygımız olsun?
    the A.G.Z

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    ben ön diske alarm takıyorum. kullanması çok pratik. anahtarsız takılıyor, anahtarla sökülüyor. en alta gelen yuvarlaklara taktıgınızda en hassas halini alıyor.. tavsiye ederim.. kimse öten bir makinanın başında fazla oyalanmak istemez.. ben bile sökerken yanlışlıkla öttürürüm diye panik panik söküyorum.. 50 lira fiyatı..

GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    öncelikle selamun aleyküm bayramınız mübarek olsun ben demirciyim ve senin dediğin gibi bu motor düşmeile bu demir bu derece ezilmez 1mlimborudan bahsediyoruz burasa eger düşme olsatdı alt köşeler yamulmuş olması gerekit sen bumotoru baskasına verdinmiya giderken biryere takıldı bu yada birisi kırmak için tam o noktadan darbe vurmuş bu kesınlıkle düşme vakası deıldır bosuna söverek gunaha girme paşam şöyle düşün 170 kiloluk bir motor yan dusunce plastık granajı sadece cızılır kırılmıyor kaldıki cbf gibi bir makinanın agırlıgı o demiri yamultacak ....
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

Motosikleti
    Alıntı GeNç61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle selamun aleyküm bayramınız mübarek olsun ben demirciyim ve senin dediğin gibi bu motor düşmeile bu demir bu derece ezilmez 1mlimborudan bahsediyoruz burasa eger düşme olsatdı alt köşeler yamulmuş olması gerekit sen bumotoru baskasına verdinmiya giderken biryere takıldı bu yada birisi kırmak için tam o noktadan darbe vurmuş bu kesınlıkle düşme vakası deıldır bosuna söverek gunaha girme paşam şöyle düşün 170 kiloluk bir motor yan dusunce plastık granajı sadece cızılır kırılmıyor kaldıki cbf gibi bir makinanın agırlıgı o demiri yamultacak ....
    Banada düşme gibi gelmiyor ama ben motorumu kimseye vermedim direksiyon kilitli bir şekilde duruyordu kaldırımın tam yanında ben şöyle düşündüm başında uğraşırken tam kaldımının köşesine doğru düşürdüler gibi geliyor bana sert bi şekilde ama dediğin doğru kolay kolay yamulmaz peki bu eziği yok ettirebilirmiyim demirciye götürsem??

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Oluyor böyle şeyler benim kapımın önünde motorumun benzin hortumunu kesip deposunu boşaltmışlar ulan arkadaş 20 liralık benzin için altındaki bütün hortumları parçalamışlar. 2 hafta aradım buldum çocukları daha 15 yaşında bebeler pejo 103 cobra motorla dolaşıyorlar takip ettim mahalle arasında yakaladım. Gerisini anlatmaya gerek yok sanırım
    kanmix_x bunu beğendi.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Beyazit ne zaman oldu be :D

Geçmiş olsun en sevmediğim şey motoru nasıl bıraktıysam öle bulmak isterim

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bir keresinde motosikleti kampüsün otoparkına bırakmıştım.2 saat sonra geldiğimde gördüğüm; motosiklet yerinden oynatılmış, üstüne yan sehpaya bile koyma nezaketinde bulunmayıp duvara yaslamış.250 kiloluk makine alınca da böyle yapsınlar görelim.
    ANGARAJ

GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banada düşme gibi gelmiyor ama ben motorumu kimseye vermedim direksiyon kilitli bir şekilde duruyordu kaldırımın tam yanında ben şöyle düşündüm başında uğraşırken tam kaldımının köşesine doğru düşürdüler gibi geliyor bana sert bi şekilde ama dediğin doğru kolay kolay yamulmaz peki bu eziği yok ettirebilirmiyim demirciye götürsem??
    düzelttiremessin cunki ezik cok içerlemis ama iyiir demir ustasına getırısen oparcayı sana ordan söküp yenisini bukup yerine kaynata bilir temiz bir biçimde.. ama dediğim gibi iyi bir demirci lazımsana yoksa her demirciye dalarsan b...k eder brakır )
    yaparımdiyenede sart koy orjınalı gıbı temız olursa alırsın parayı bokdan olursa alamazsın gıbı... sanakalmıs bır secenek)
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)