Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yaaa Nefret Ettirdiniz Beni

Motovento
    REKLAM ALANI
    mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Çok teşekkürler arkdaşlar
    Alıntı GeNç61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düzelttiremessin cunki ezik cok içerlemis ama iyiir demir ustasına getırısen oparcayı sana ordan söküp yenisini bukup yerine kaynata bilir temiz bir biçimde.. ama dediğim gibi iyi bir demirci lazımsana yoksa her demirciye dalarsan b...k eder brakır )
    yaparımdiyenede sart koy orjınalı gıbı temız olursa alırsın parayı bokdan olursa alamazsın gıbı... sanakalmıs bır secenek)
    Bakayım buralarda bari bi demirci :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün bi markete girdim , market caddede , motorun marketin önüne park ettim iki araba arasına. çıktım marketten motora yaklaşıyorum karşıdan öndeki araba ilerleyecek gidecek önünde 1 metreden fazla boşluk var ama o mal geriye gelmeye başladı rahat rahat çıkmak için ama acemi bile çıkardı ordan . neyse benim motora yaklaşıyo gördü de aynadan ben temkinli izliyorum durduk yere de seslenip dur hop çüş demeyeyim bayramda diyorum benim motora yaklaşıyo bu arada hala sessizim bi metre elli cm derken bi karış kaldı tam bağırıcam 10 cm kala durdu namussuz . ulan çarpsan ne olacak büyük ihtimal öteki tarafa doğru dengeyi kaybedip düşecek bi beyinsiz yüzünden. sonra görmemiş gibi uzayacak ya da kaldıracak yine uzayacak , kendi malı olsa gözü gibi bakar ama başkasının olduğunda kaale almıyor bile insanlar .

aynı şekilde dün yine park ettim bi yere karşıda oturuyoruz kafede , yanına bi araba geldi Allahım içim içimi yiyor çünkü biliyorum insanlar çok dikkatsiz , adam fazla yaklaşmış motora arka koltuktaki kapıyı hunharca açtı tam çığlık atıyordum ki yine on cm kala durdu kapı . sokağa asla motoru bırakıp bi yere gidemiyorum hayvanlar yüzünden . yürüyorum bisiklete biniyorum ama motoru sokağa bırakacağımda binmiyorum felsefem oldu bir yıldır.
    Yavuz Sultan Selim Han

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    memlekette sövülecek adam çok

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi şöye grenaja yaklaşmış yani yukardan baktığında sağ taraf soldan daha yakın gözüküyor grenaja
    gecmis olsun kardesim

yahu bu kadar da simetrik olmaya gerek yok hastamisin bilader adi ustunde motor koruma demiri.
    Manasi :Motoru korurken kendini feda eden demir birak feda olsun gittigi yere kadar gitsin yapmayin boyle yahu..
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Alıntı sapo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmis olsun kardesim

yahu bu kadar da simetrik olmaya gerek yok hastamisin bilader adi ustunde motor koruma demiri.
    Manasi :Motoru korurken kendini feda eden demir birak feda olsun gittigi yere kadar gitsin yapmayin boyle yahu..
    Yaa bak şu da var şu anda motorumu satıp gv 250 almak gibi bi planım da var alıcı gelecek bakacak ''Ne oldu buraya??'' anlatacağım ama içine belki de bir kere kurt sokacak anlatabildim mi??

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Demiri cikart

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)