Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

bu adama nedenir şimdi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesin mete_han abinin işidir, banlandı ya
    Panda asla öyle birşey yapmaz , benimle problemi olsa delikanlı gibi çıkar banlanma falan dinlemez kalayı basardı )))

Severim ben Metehanı dönüşünü dört gözle bekliyorum ...
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadınlar konusunda haklısın, bence kimsenin onları sıkıştırdığı yok, ağır trafikte mesela şerit daralıyor, bir sağdan bir soldan araçlar birbirine yol vererek boş şeridi paylaşıyorlar, hanımlar nedense bu kurala özen göstermeyip zaten o ağır trafikte gerilmiş olan diğer sürücüleri çileden çıkarıyorlar, istiyorlar ki yol hep onların olsun, kimseye yol vermeyi sevmiyorlar, ben bayan sürücüleri sevmiyorum, anlamsız sidik yarışına giriyorlar, sonrası malum, öküzün birine denk gelirlerse adam araçtan çıkıp cezasını kesiyor ya da bayan it dalaşı (şeridi elde etme) sırasında diğer araca kasıtlı olarak çarpıyor ...

Bide at gözlüğü gibi kocaman güneş gözlüğü takıyorlar sinir oluyorum
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Misal şöyle dimi bununki gene güçük ben saksı kadar olanını gördüm

kanmix_x bunu beğendi.
    Sado

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Atış serbest istediğini diye bilirsin.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesin mete_han abinin işidir, banlandı ya
    forumdaki yorumlar yüzünden hır cıkacak kavga cıkacak..
    gereksiz uzatılmış bir laf dalaşı olmuş...
    adem abi gelsin barıştırsın tarafları
    # motosikletle.blogspot

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kavgaya kalp kırmaya gerek yok. Heleki şu mübarek bayramda. Mete abi yaptımı yapmadımı bilemem ama yazan arkadaş espiri olsun diye yazmış. Hepinize hayırlı bayramlar.

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Ben burda geçen bir konuya değinmek istiyorum... sizce bayanlar kaç yıldır profesyonel anlamda araç kullanıyorlar Türkiye de? (İstisnalar kaideyi bozmaz)... yada genelde hangi aile tarafindan teşvik ediliyorlar erkeklerin yaptıkları işler arasında fiziki ve duygusal olarak yetebildikleri işleri yapmaları için?.. yıllardır baskı altında yaşayarak belirli bir hayatı yaşamaya zorlanmış kadınların yontulmuş yetenekleriyle bu kadar becerebilmeleri düşündürücü değil mi? Fırsat saygı eğitimle araç sürme konusunda hatalı davranışları yapmamaya elbet birgün başlayacaklardır... herbiriniz eşinizi kız kardeşinizi kızınızı dediğim gibi saygıyla bireyliğini kabul edip eğitirseniz belki bu süreç daha kısa olabilir... eleştirmeden önce kendi ailenizde yer alan bayanların, annelerinin hikayelerini dinlediniz mi hiç? Yada Kurtuluş Savaşında kadınlarımızın yaptıklarını?

At gözlüğü gibi gözlükler yukarıdan aşağıdan sağdan soldan güneş ışığının yanı sıra böcek gibi unsurların yolda görmemizi engellememesi için kullanılmasının yanı sıra bazı bayanlara görüntü olarak hoş gelebilir, klimalı araç kullanan bayanlar genelde görünüşe göre davranabilirler, ancak genel olarak tedbir amacıyla tercih edilmeleridir.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ÖzLeMKaYrA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben burda geçen bir konuya değinmek istiyorum... sizce bayanlar kaç yıldır profesyonel anlamda araç kullanıyorlar Türkiye de? (İstisnalar kaideyi bozmaz)... yada genelde hangi aile tarafindan teşvik ediliyorlar erkeklerin yaptıkları işler arasında fiziki ve duygusal olarak yetebildikleri işleri yapmaları için?.. yıllardır baskı altında yaşayarak belirli bir hayatı yaşamaya zorlanmış kadınların yontulmuş yetenekleriyle bu kadar becerebilmeleri düşündürücü değil mi? Fırsat saygı eğitimle araç sürme konusunda hatalı davranışları yapmamaya elbet birgün başlayacaklardır... herbiriniz eşinizi kız kardeşinizi kızınızı dediğim gibi saygıyla bireyliğini kabul edip eğitirseniz belki bu süreç daha kısa olabilir... eleştirmeden önce kendi ailenizde yer alan bayanların, annelerinin hikayelerini dinlediniz mi hiç? Yada Kurtuluş Savaşında kadınlarımızın yaptıklarını?

At gözlüğü gibi gözlükler yukarıdan aşağıdan sağdan soldan güneş ışığının yanı sıra böcek gibi unsurların yolda görmemizi engellememesi için kullanılmasının yanı sıra bazı bayanlara görüntü olarak hoş gelebilir, klimalı araç kullanan bayanlar genelde görünüşe göre davranabilirler, ancak genel olarak tedbir amacıyla tercih edilmeleridir.
    Çok atarlı gördüm seni...

Genel olarak bayanların yüzde çok düşük oranları tam ciddiyet ve profesyonlellikte araç ve motor kullannıyor...
    Yukarıda bahsedilen o büyük yüzdedeki bayanlar....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    hız limiti, en azından bu kadar hızlı gidiceksen en sol şeritte insanalra selektöre atarak gidebilirsin. Bide o eldivenleri tak, düşünce heryer iyileşir ama avuç içlerin sürüklenirken erirse bütün hayatın boyunca acı çekersin... allah korusun. Böyle şöförlere alıştık o yüzden ona laf söylemiyorum da sende biraz herkes muhteşem şöförmüş gibi tedbirsiz gidiyosun sanki?
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    video'yu izleyip dumur oldum
    daha sonra yorumları izleyip bir kez daha dumur oldum

En soldan en sağa giren şerefsizede ben burdan seslenmek istiyorum,bir zahmet birileri onu uyarsın oda beni bulsun,ağzını burnunu kırmazsam adam değilim

Motosiklet sürücüsünü haksız bulan arkadaşlar,emin olunki o saatte o akıcı trafikte altınızda en az 80-90hp'lik bir motosiklet olursa hiç biriniz o yolda 70'le gitmezsiniz. 150cc çin malı scooter değil orada kullanılan motor,adam ona göre fren koymuş o motoru yaparken,o yolda 77 km'nin 1km üstü 78'le gitse yine suç adam sanalda olsa 'akılsız' demek daha büyük suç. Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan herkesin yasal haklarını ezbere bilmesi lazım,bilmezse ve uymazsa suç,hanginiz bilipte her kurala uyuyorsunuz?

Motosiklet sürücüsünün tek bir hatası var oda eldiven kullanmıyor olması.

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok atarlı gördüm seni...

Genel olarak bayanların yüzde çok düşük oranları tam ciddiyet ve profesyonlellikte araç ve motor kullannıyor...
    Yukarıda bahsedilen o büyük yüzdedeki bayanlar....
    Bende eğitim diyorum... herkez başaracak usta olacak diye kaide yok... bu kadınlar kadar erkekler içinde geçerli... Sadece demek istediğim bayanların erkekler kadar fırsatları olmuyor deneyim kazanma şansıda olmuyor... Bu durumları göz önünde bulundurarak eleştiri yapılması daha iyi olur diye düşünüyorum...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Öncelikle arkadaş büyük bi tehlike atlatmış maalesef bu tip öküzlerden çok trafikte Sorunun cevabına gelince çok basit ............ğu denir. E cevabı sizlerde biliyosunuz noktalı yerleri dolduralım arkadaşlar bilenlerde bilmeyenlere söylesin olsun bitsin bu iş

---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 10:12 ----------

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben londradayken orada sınıf arkadaşımı ziyaret etmiştim, şehirdeki düzene, insanların birbirine olan saygısına herşeye hayran kalmıştım, bizim arkadaş ise durumun çok can sıkıcı olduğundan bahsetmişti, neden diye sordum, eğer bir kuralı çiğnersen diğer vatandaşlar seni ihbar ediyorlarmış ve sonuçta yüklüce bir ceza alıyormuşsun, zaten her yer kamera dolu, bbg evi gibi olmuş, suç oranı çok düşük, arkadaş sırf bu sebepten komşuluk yok dedi, millet birbirinden tırsıyormuş, tren garına gittik, adamın teki aracını çizgi dışına park yerinde park etmiş, içinde de köpek var, cam aralık, bende ne cins ne cici köpek diye bakıyordum, adam geldi, bana acelem vardı, park etmek zorunda kaldım, özür diliyorum dedi, bende tamam sorun değil dedim, sonra arkadaşa bu herif ne iş dedim, meğer adam benden korkmuş, onu şikayet edicem sanmış ... bir cezalar aşırı yüksek iki millet birbirini şikayet ediyor ve cezalar kamera kayıtlarına göre hemen geliyor ... başlangıçta illa ki zorluk olur ama cezalar gelince herkes mum gibi olur, kavşaklarda herkes birbirine yol veriyordu, herkes sırasını biliyordu, geçipte şikayet edilirsen görüntü nasılsa var
    Bu yorumu bi yerden daha hatırlıyorum sanki ben
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)