Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

plakam çalındı ne biçim iş bu yaaa

Motovento
    REKLAM ALANI
    gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    yaa arkadaşlar sabah motorun yanına gittiğimde motorun plakası çalınmıştı diğer motosikletlerinkide aynı zamanada nolcak şimdi?hem napcak o adam plakayı anlamadım...ne yapmam gerekio polise haber verdik ama bilmiyom yeni bi plakamı çıkarcaz yoksa yardım edermsiniz bide ne kadar tutar bunu masrafı...
    dongul murat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    GEçmiş olsun...İlk önce polise gitmen iyi olmuş...Sen emniyete gidip yeni plaka çıkartacaksın....
    0 Rh (+)
    06 - 09

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Geçmiş olsun iyi ki polise gitmişsin tutanak tutturmak çok önmli böyle bir durumda...

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Suç işleyecek plakanı kullanıp muhtemelen..
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

efe150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151rs-yuan cup110
    ne hayvan herifler var ya bu kadarda olmazki geçmiş olsun

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    saolun arkadaşlar
    dongul murat

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    motoru kaptırmadığına şükret bence.. polise gitmekle iyi yapmışsın.. muhtemelen adam plakayı başka bir motosiklete takıp kanunsuz bir iş yapacak..

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Geçmiş olsun kardeşim sana.. hakketten berbat bir durum. hem plakadan ol hem pra ver.. De artık çalan adamın plakayı hangi amaçla çaldığını neresine , pardon şey nerede kullanacağımı bilemeyiz demi ..

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    hiç bişe yapmasa plakayı çalıp boğaz köprüsünden kaçak geçer diycem ama sen antalya dasın ve orda sanırım boğaz köprüsü yok belliki pis bi işte kullanılacak.biraz uğraşıcaksın plaka çıkarmak için.ya durduk yere milletin başını ağrıtıyo şerefsizler,kimbilir o yapacakları pis işte başkalarının nasıl canını yakacaklar.umarızki amaçlarına ulaşamadan yakalanır ve engellenirler

aktamanan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xıngyue 150

benim de plakayı çaldılar

plakamın çalındığını 2 gün sonra farkettim.Motorsiklet konusunda yeni olduğumdan ve biraz da dikkatsizliğimden geç farkettim.Plakayı vida bölümlerinden kırarak almışlar.Ankara da Abidinpaşa da bir kaçsaatliğine parketmiştim.bi de tunalıda...zannederim orada oldu...XINGYUE 150 CC alacak kadar ve kısa bi süre içinde plakamın çalınacağını yaşayabilecek kadar şanssız sayılırım...
    AX

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    gropsy gecmis olsun hırsızlık kanlarına islemis adamların ... umarım en kısa sürede yakalanır hayvanlar .. plakanı sanıorum bir haftada cıkartırsın
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    genelde plakaları
    1-suç işlemek için
    2-köprü-paralı yol gibi yerleden kaçak geçmek için
    3-aynı motosikletden bi tane daha çalıyorlar sahte bi ruhsat çıkartıyorlar, fakat clone plaka sayesınde orjinal plaka fakat sahte ruhsatla dolaşmak için veya alıp s atmak için...
    size satsa bile kimse şaseleri kontrol veya motor seri nolarını kotnrol etmediğini düşünürsek hırsızlık malı alıp satmakta i kolaylık sağlıyorlar kendılerıne...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    plakasız motorlara takacaklardır. vergi vermemek için. ceza işi sakat yalnız. polis plakaya caza yazacak. o da eski sahibine gelecek.

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Tutanağını atma sakın. Benim de plakam çalınmıştı, tutanak tutturdum. Motosikleti satarken karşına çıkabilir. Faiziyle birlikte birsürü ceza ödeme ihtimalin olabilir.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    başına iş aldın...
    şimdi bir sürü uğraşacaksın.
    şubeye gideceksin, muayeneye gideceksin, bi dünya para harcayacaksın...
    2-3 ay sonra eline milyarlık bir ödeme emri de gelebilir, bir de onun için koşturacaksın... (ogs mevzuu)

(yakınımda taze yaşandığı için biliyorum)

geçmiş olsun, kolay gelsin.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aktamanan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakamın çalındığını 2 gün sonra farkettim.Motorsiklet konusunda yeni olduğumdan ve biraz da dikkatsizliğimden geç farkettim.Plakayı vida bölümlerinden kırarak almışlar.Ankara da Abidinpaşa da bir kaçsaatliğine parketmiştim.bi de tunalıda...zannederim orada oldu...XINGYUE 150 CC alacak kadar ve kısa bi süre içinde plakamın çalınacağını yaşayabilecek kadar şanssız sayılırım...
    usta seninki bence vibrasyondan düşmüştür çünkü vibrasyon vida diplerinden kırar

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    git bir plaka çıkarttır.teneke parçası altı üstü.kaç paradır yaw!

hiç başıma gelmedi ama trafik takip bürolarına veya servisine bir danış derim!
    itina ile kaza yapılır

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı firtina110 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    git bir plaka çıkarttır.teneke parçası altı üstü.kaç paradır yaw!

hiç başıma gelmedi ama trafik takip bürolarına veya servisine bir danış derim!
    offfffffffffff offffffffff abicim ya illa yorum yapmak zorundamısınız yav..
    o altı üstü teneke parçası dediğiniz şey olmadığı zaman veya kötü amaçlarla kullanılırsa başına neler geleceğini veya onu tekrardan çıkartmanın zorluğunu biliyormsun??
    yok bilmiyorsun bilseydın bu kadar basite indirgemez laf olsun diyede böyle yorum yapmazdın...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

aktamanan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xıngyue 150
    Ya çok saolun arkadaşlar,az önce çalınan plakam için emniyete gittim,beni bir komisere yönlendirdiler.Komiser sen bu işle çok uğraşmak zorunda kalırsın,en iyisi sen yarın git emniyete plakayı düşürdüğünü söyle ve yeni bir plaka çıkarttır dedi...ben de dedim ki ya gider benim plakamla suç işlerlerse...
    komiser: sen yeni plaka çıkaracağın için bişey olmaz dedi.Aslında düşmüş olabilme ihtimalide yok değil tabiki...

Ya çok saolun arkadaşlar,az önce çalınan plakam için emniyete gittim,beni bir komisere yönlendirdiler.Komiser sen bu işle çok uğraşmak zorunda kalırsın,en iyisi sen yarın git emniyete plakayı düşürdüğünü söyle ve yeni bir plaka çıkarttır dedi...ben de dedim ki ya gider benim plakamla suç işlerlerse...
    komiser: sen yeni plaka çıkaracağın için bişey olmaz dedi.Aslında düşmüş olabilme ihtimalide yok değil tabiki...
    AX

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    gecmıs olsun
    MT ANTALYA

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler