Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklete binen artçının yan oturması.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nicksizabla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok pahalı, zam da gelmiş...
    Arkadaşlar sürücü kadar artçı da çok önemli diye biliyorum. Peki bu Suriyeli ablalar nasıl yan oturuyor düşmeden? Hem de bebekli.

Ben hafif kafamı uzatsam sürücünün dengesi bozulur diye dikkat ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    aha, kimliği açığa çıkınca başladı yine sapıtmaya.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    haha ustteki yazar guldurdu.

ayaklar sag tarafa oluyor genelde yolun saginda inmek icin. ondeki suriyeliler istediklerinde sola donup musait yerde indiriyorlar :D

saka bi yana yanlis bir oturma bicimi. motorlari genelde 125 lik oluyor o da maksimum. ondekilerinin de cok egitimli tipler olmadigi acik. sola donerken yol egimli olsa duserler bence contra mantigi onlarda pek yok. otomobil gibi gidiyorlar.

Motosikleti
    2011 c8 Crypton & 2013 xmax250
    bu işin Suriyeli,Kenyalı diye ayrım yapmak çok yanlış..Genellikle orta yaşlı Cub tarzı motosikletini ekonomik ulaşım aracı gören Eşlerini yada Kızlarını hem toplumun bakışından hemde fiziki durumdan dolayı yan oturtarak sağa sola giden çok tanıdığım Türk var..

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    hintli motorların bazılarında etekle oturan kadınlar için tek tarafta eteği tekerlekten ayırmak için metal bir ızgara oluyor bazı modellerde bir sitede okumuştum günümüzde ülkemizde bir şeyler bağlamak için falan kullanılan o parçadan bahsediyorum, ne kadar doğru tartışılır...

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Aklima nedense su video geldi.

https://www.youtube.com/watch?v=BMrvAx3y1G8
    erensel bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Eskiden bir salihimiz vardı şimdi salihamız mı oldu nedir?
    arndiol bunu beğendi.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Tesettürlü kadınlar pantolon vb. giymediği için yan oturuyor. Napsın eteği sonuna kadar çekip mi otursun?

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:29 ----------

Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesettürlü kadınlar pantolon vb. giymediği için yan oturuyor. Napsın eteği sonuna kadar çekip mi otursun?
    Etek vb. giydikleri için mecburen yan oturuyorlar. Tek Suriye liler e özel bir şey değil bu, tüm müslümanlarda var bu. E gidip de annenle falan bindiğinde öyle düşecek kadar akrobasi yapmayacaksındır herhalde. Benim Africa Twin' im de olsa mecbur arkaya annem veya büyükannem vb. binerse yan oturmak zorunda kalacak.

Motosikleti
    Pardesü veya etek vs giydiğin zaman motora normal oturursan etek dizinden yukari çıkmıyor. Güvenlik açısından düşünüyorum icine bol paca giyen oluyor ama ben burada ayda yilda bir mecburi olan bir şeyden bahsetmiyorum ki bunu sürekli yapanlardan bahsediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:31 ----------

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden bir salihimiz vardı şimdi salihamız mı oldu nedir?
    Ne salihmiş kardeşim ya cidden aklıma geleni yazmayacaksam burada bulunmanın anlamı yok geldiğimden Salih diye diye bir hal oldunuz. Kullanmıyorum bu forumu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha, kimliği açığa çıkınca başladı yine sapıtmaya.
    Gerçekten yeter artık Salihinizle size mutluluklar bu forumu kullanmayacagim sayenizde. Aklıma geleni sormam bile suç ugrasamam gercekten

Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Ablacım dizinden yukarı çıkmıyor diyorsun ama dizi değil ayak bileğinden yukarı çıkmaması gerek. Güvenlik olarak evet haklısın sıkıntılı, ama ben 65 yaşındaki Allah a şükür sağlığı sıhhati yerinde olan anneanneme "Anneanne git pantolon vb. giy motora binecez." mi diyeyim? Şehiriçinde mecburen yan oturuyor ve yavaş yavaş gideceği yere kadar götürüyorum. Ha git arabayla götür diyeceksin araba ehliyetim yok arabaya binemeyiz. E şimdi ne yapalım yani? Gidip anneannem varken dur şurda basayım falan da demiyorum. Şehirlerarası yolculuğa da çıkmıyoruz o şekil. Eleştirirken empati kur lütfen.

Motosikleti
    Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ablacım dizinden yukarı çıkmıyor diyorsun ama dizi değil ayak bileğinden yukarı çıkmaması gerek. Güvenlik olarak evet haklısın sıkıntılı, ama ben 65 yaşındaki Allah a şükür sağlığı sıhhati yerinde olan anneanneme "Anneanne git pantolon vb. giy motora binecez." mi diyeyim? Şehiriçinde mecburen yan oturuyor ve yavaş yavaş gideceği yere kadar götürüyorum. Ha git arabayla götür diyeceksin araba ehliyetim yok arabaya binemeyiz. E şimdi ne yapalım yani? Gidip anneannem varken dur şurda basayım falan da demiyorum. Şehirlerarası yolculuğa da çıkmıyoruz o şekil. Eleştirirken empati kur lütfen.
    Gülüm ben içine pantolon giyebilecek kesimden bahsettim diz diye. Ayrıca dedim mecburiyet ve ayda yılda bir olan kısmı tenzih etmiyorum zaten diye. Celallenme. Sürekliliği kastediyorum. Tabii ki anneanne babanne varken teker yapacak değilsiniz

Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Pantolon giyenler zaten normal oturuyor onda bir sıkıntı yok. Ben pantolon giyip yan oturan hiç görmedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)