Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Mal motorcular buraya :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben olsam öyle sıfır motoru hayatta vermem öyle 0 motora binecek arkadaşımın cebinde 30 000 tl olmalı bana emanet bırakmalı ki binebilsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben olsam öyle sıfır motoru hayatta vermem öyle 0 motora binecek arkadaşımın cebinde 30 000 tl olmalı bana emanet bırakmalı ki binebilsin
    :D adamın o kadar parası olsa motor alır zaten hocam.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    1 ay kadar önceydi motosikleti park ettim anahtarıda cebim dolu olduğu için pantolonumun kemer yerine astım.Marketten çıktım bir araba benim motorun önüne yanaşmış benim çıkacağımı düşünüp bekliyo.Ben motora bindim anahtarı arıyom.Ceplere bakıyom yok,arka cebe bakıyom yok.Bu arada arabanın şöförü korna çalıyo bende ona hiç bakmadan tamam çıkıcam anlamında el işareti yapıyom ama adam anlamıyo hala korna çalıyo bende uyuz oldu ne var anahtarı bulamıyom işte gibisinden hareket yapıcam bi baktım adama belimdeki anahtarı işaret ediyo.Çok utanmıştım
    fusuy364, kamak ve oggomoggo bunu beğendiler.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 ay kadar önceydi motosikleti park ettim anahtarıda cebim dolu olduğu için pantolonumun kemer yerine astım.Marketten çıktım bir araba benim motorun önüne yanaşmış benim çıkacağımı düşünüp bekliyo.Ben motora bindim anahtarı arıyom.Ceplere bakıyom yok,arka cebe bakıyom yok.Bu arada arabanın şöförü korna çalıyo bende ona hiç bakmadan tamam çıkıcam anlamında el işareti yapıyom ama adam anlamıyo hala korna çalıyo bende uyuz oldu ne var anahtarı bulamıyom işte gibisinden hareket yapıcam bi baktım adama belimdeki anahtarı işaret ediyo.Çok utanmıştım
    Valla gece gece fena güldüm yav olur böyle unutkanlıklar
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

sinan151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Activa S
    S.a aranıza yeni katıldım tekeriniz düz bassın her daim

Başımdan geçeni anlattayım

Ben 12 yaşındayken honda cub 90 ile marina içinde tur atıyodum sonra migros'a gidiyim dedim kaptırdım düz yol diye 60 km/h hız kesin vardı :D
    Sonra demirleri görmedim ve arka freni kızakladım çok kaydı durmadı migrosun demirlerine çarptım ve cam bir titredi ki kırılsa heryerim kesilirdi herkes ters ters baktı ve ben topuk attım 1-2 ay gitmedim ama hastalık sonra kaldığımız yerden devam :D
    oggomoggo bunu beğendi.
    .......

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Transalple sinyale bastıktan sonra durdurmak için sinyal yerine uzun farı yakan butona basmaktan sıkıldım.Her seferinde aynı şey.
    turkish39 ve oggomoggo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Fazer8 ABS
    yıl 2003 2004 13-14 yaşlarındayım apartmanın önünde mahallenin ağabeyi komşu çocuğuyla oturuyoruz. Bionik 52'si var. Neyse başladık iddaaya çalıştırırsın çalıştıramazsın. Ayaklıkta olan motoru azmedip çalıştırdım. Ara gazını başladım vermeye sonra o sesle bende gaza geldim verdim son gazı. Sonrası malum ergen ateşi ya ver gazı ver gazı ayaklıkta olan motorda senin neyine ağırlığı arkaya verip seleye oturmaya kalkmak???? Kendimi yerde motoru tek teker üstünde apartmanın cümle ana kapısına girmiş şekilde buldum )
    oggomoggo bunu beğendi.
    Who's gonna stop us!

Motosikleti
    Henüz yok.
    Motorum olmadığı için arabamlabir anımı anlatayım bende. 3 ay önce pert ettiğim otomatik vites aracımı bakımdan aldıktan sonra market alışverişi yapıp arabaya döndüm. Kontağı çevirdim tık yok. 3-5 denemeden sonra ustayı arayıp sitem ettim önce bakıma verdik araba çalışmıyo usta diye. Usta şıraya bak buraya bak diyo. Heryerine baktım dedim sorun yok herşey normal ama tık yok marşda. Otomatik olduğundan vurduramıyomda. En son çare ustaya gel arabanla çekelim dedim. Usta yola çıktıktan 2 dakka sonra buldum sorunu. Vitesi D'de unutmuşum. Aldım N'ye çalıştı
    banno1957 ve oggomoggo bunu beğendiler.

körfezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondiak ukt 125
    oda bşeymi ben direksiyon yarım kilitli şekilde ( kilitten kurtartıktan sonra tekrar boşa kitlemişim ..bi tarafa tam dönüyo öbür tarafa dönmüyor)
    2 km gittim ilk sola dönmeye çalıştıgımda dönmedi motor kaldırıma sürttüm o şokla ne oldugunda anlayamadım
    şimdi her bindigimde mutlaka kontrol ediyorum...... hiç sola dönemeden okadar tesadüfle nasıl gittim (gittigim yerde mezarlık ziyareti )
    oggomoggo bunu beğendi.
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yalnız konu başlığı süper Burada anlatılanların hepsini okuyup ders çıkaran bi kişi , dünyanın en dikkatli ve tecrübeli motorcusu olur kuşkusuz hergün bi kaçını okuyorum gayet güzel
    sinan151 bunu beğendi.
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz Alanya dan Konya ya arabayla 400 km farsız geldik her yer karanlık 4 lüleri yaktıkta öyle geldik sağ salim
    Yuh artık ;)

---------- Post added at 11:22 ---------- Previous post was at 10:16 ----------

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Bizim bir mal arkadaş " diyerek başlayan arkadaşlar o kişinin siz olduğunuzu biliyoruz hiç ona buna atmayın poku .
    Senin de 'Bir arkadaş' diye anlattığın bir mallık var.. ;)
    hellboys bunu beğendi.

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Merhabalar. Benimkisi mallık degilde acemilik diyelim. 10-12 sene once ablamın oglu yegenim Babam ile birlikte carsıya gidiyorlar. yegenim 10-12 yaşlarında falan. Nasıl olduysa babamın yanından kayboluyor. Babam eve gitmişdir diyerek onemsemiyor. Eve geliyor cocuk yok. Ben hemen amcaoglunun honda CG125 ile carsıya gidiyorum cocugu aramaya. Önce dogrudan karakola gidip dilekce veriyorum ardından motorun yanına gelip marsa bas calışmıyor. 2-3-4-5 deneme ama calışmıyor. yaklaşık 3 km itekleyerek bir tamisciye geliyorum. Bisiklet motosiklet tamiri falan yapıyor. Bisikletim oldugu için biliyorum yerini. Durumu anlatıyorum. Usta -bunlar zaten cin toplaması olur boyle seyler. Biraz bekle bakarız diyerek elindeki işine devam ediyor. Ben 10-15 dk bekledikten sonra bidaha bakayım dedim. O da ne acil stop dugmesi kapalı. Dugmeyi actım tek marsla calıstırdım. Usta ne oldu demeye kalmadan hayırlı işler diyerek hızla uzaklastım..
    oggomoggo bunu beğendi.
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Geçtiğimiz hafta sonu uludağ madenlere çıkarak yolun bittiği yerden ormana doğru inmeye başladık. Yol dedğimiz traktör izi ama öle böle değil. Sandık ki yol illa bir yere bağlanır BAğlanmadı ormanla bütünleşti ve biz geldiğimiz yolu geri dönmek zorunda kaldık. Dik bayırları inmek kolay ama çıkmak hiç öyle olmadı ve nihayetinde arkadaş debrijayı sıyırdı kaldı öle . Yaklaşık 1 saat o bayırları iterek çıkardık. Sonra baktık olmuyor benim motora bağladık başladık çekmeye. Aradan 20 dk geçti 3 dik rampa geçti tak benim debrijayda sıyırdı sonrası malum 10 mt onun motoru it sonra 20 dk dinlen sonra benim motoru it derkene 4,5 saatte tepeyi aşarak maden yoluna çıktık. Hayatımın sporu ve mallığıydı. Şimdi iki motorun masrafı 500 tl :D mallık parayla değil derler bide
    oggomoggo bunu beğendi.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Benimkisi mallık degilde acemilik diyelim. 10-12 sene once ablamın oglu yegenim Babam ile birlikte carsıya gidiyorlar. yegenim 10-12 yaşlarında falan. Nasıl olduysa babamın yanından kayboluyor. Babam eve gitmişdir diyerek onemsemiyor. Eve geliyor cocuk yok. Ben hemen amcaoglunun honda CG125 ile carsıya gidiyorum cocugu aramaya. Önce dogrudan karakola gidip dilekce veriyorum ardından motorun yanına gelip marsa bas calışmıyor. 2-3-4-5 deneme ama calışmıyor. yaklaşık 3 km itekleyerek bir tamisciye geliyorum. Bisiklet motosiklet tamiri falan yapıyor. Bisikletim oldugu için biliyorum yerini. Durumu anlatıyorum. Usta -bunlar zaten cin toplaması olur boyle seyler. Biraz bekle bakarız diyerek elindeki işine devam ediyor. Ben 10-15 dk bekledikten sonra bidaha bakayım dedim. O da ne acil stop dugmesi kapalı. Dugmeyi actım tek marsla calıstırdım. Usta ne oldu demeye kalmadan hayırlı işler diyerek hızla uzaklastım..
    çocuğu buldunuz mu bari ?
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Motosikleti
    cbr 125 R
    hangisinden başlasam bilemedim .d

motoru ilk aldıgım hafta 2 otobüsün arasında kaldım diye panik yapıp ön frene abanmam sonucu kız arkadaşımla asvaltın tadına baktık .d

2. motorumda mersin dönüşü ufak bi çukuru görmemem nedeniyle dengemi kaybedip çimlere uçtum .d

motorun park lambasını degiştirecem diye komple park lambasını kırdım .d

aklıma geldikçe yazacam
    Şafak Tan ve oggomoggo bunu beğendiler.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    ışıklarda stop edip bana inat çalışmayan motorum sayesinde arkamdaki araçlardan gelen korna sesleri ve yanımdan geçerken baktıkları manalı bakışlar utanmama sebep olmuştu :D
    oggomoggo bunu beğendi.
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Bende bi seferinde yokuş aşağı inerken gaza yüklendim sonra yol ayrımına gelirken dedim içimden bi araba çıkarsa güm :D sonra dememle araba bi çıktı asıldım ön frene sonra noldu bilmiyorum ama motor yerde yan yatıyodu çalışıyodu stop etti felan esnaf geldi işte bişey vamı felan yere yapışmadım ama bende bilmiyorum hiç nasıl oldu :D ayaktaydım çiziksiz atlattım motoruda satıp yenisini aldım bugüne kadar başka olmadı bide arada ön freni sıkıp yan yattığım oluyor :D
    oggomoggo bunu beğendi.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bi seferinde yokuş aşağı inerken gaza yüklendim sonra yol ayrımına gelirken dedim içimden bi araba çıkarsa güm :D sonra dememle araba bi çıktı asıldım ön frene sonra noldu bilmiyorum ama motor yerde yan yatıyodu çalışıyodu stop etti felan esnaf geldi işte bişey vamı felan yere yapışmadım ama bende bilmiyorum hiç nasıl oldu :D ayaktaydım çiziksiz atlattım motoruda satıp yenisini aldım bugüne kadar başka olmadı bide arada ön freni sıkıp yan yattığım oluyor :D
    Ön fren konusunda iyi deneyimim var aslında ön kaydımı hemen freni salıp toplaman lazım ama kazık fren yaparsan yol bide toprak ise hızında çoksa geçmiiiş olsun.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Benimde 150 zc nin egzosu pas içinde kaldı.Herneyse sökmek için babamla beraber bunu çimlere yatırdık söktük egzosu :D Boyadık taktım tekrardan marşa basıyorum çalışmıyor.
    Benzin yere yatırdığımda çimlere dökülmüş gram kokusunuda almadım o an yorgunluktan heralde.3gün motor durdu bahçede en son bir daha baktığımda anladım benzin olmadığını.Hemde depo fulldü gitti bütün benzin
    Peder, phradrel ve oggomoggo bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)