Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ANKARA mt motorcu kardeşimize yardım edin... alican yeğit....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    G3 PİYADE TÜFEĞİ
    tamam. peki ne zman yapcaz ve nerde bu dersi neler öğrencem 12.08.2012 de ankaradayım bi kaç gün dolu olurum ben askerden döndüğüm için...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    kapalı ortamda isterseniz 5 hafta eğitim alınsın. trafikteki 1 günün tecrübesi farklıdır...

Motosikleti
    G3 PİYADE TÜFEĞİ
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kapalı ortamda isterseniz 5 hafta eğitim alınsın. trafikteki 1 günün tecrübesi farklıdır...

sence ne yapmam gerek bi fikir verirmisin.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Yanlış anlamayin. egitimi alın tabi. Eğitimdeki bilgilerinizi Mahalle aralarından baslayark pratiğe geçirin. Sakin yerlerden trafiğe baslayark iyice kendinize güven gelene kadar gezin, km yapın. Tabiri caizse bakkala ekmek almaya motorla gidin ;) geçmesi gereken zamanı kendiniz duruma göre belirlersiniz ...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Okan abi gelmiş,
    dağılın beyler
    Uzun zamandır göremiyorduk abi yazılarını böyle bir organizasyon yaptığından şimdi haberim oldu inşallah şu darboğazı atlatayım gelmek istiyorum bende. Ne kadar çok biliyoruz desekde aslında hiç öyle olmadığının farkındayım ben kendi adıma ömür boyu süren bir eğitim bence bu motor işi..
    Okan Sinan Ocan bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    G3 PİYADE TÜFEĞİ
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamayin. egitimi alın tabi. Eğitimdeki bilgilerinizi Mahalle aralarından baslayark pratiğe geçirin. Sakin yerlerden trafiğe baslayark iyice kendinize güven gelene kadar gezin, km yapın. Tabiri caizse bakkala ekmek almaya motorla gidin ;) geçmesi gereken zamanı kendiniz duruma göre belirlersiniz ...
    çok teşekkür ederim yardımın için. bende hani hiç bilmiyorum biraz pratiğim olsa motor alıp kendim öğrenmek isterim ama hiç bilmiyoken alsam sıkıntı yaşicama inanıyorum.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Önemli değil. Benim vitesli motora ilk binmem ehliyet sınavından 10 dkk önce oldu vites olayıni çabuk öğrenirsiniz orası sorun değil ama iş sadece bununla bitmiyor. Korkulacak birşey yok, azami dikkat var ;)

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okan abi gelmiş,
    dağılın beyler
    Uzun zamandır göremiyorduk abi yazılarını böyle bir organizasyon yaptığından şimdi haberim oldu inşallah şu darboğazı atlatayım gelmek istiyorum bende. Ne kadar çok biliyoruz desekde aslında hiç öyle olmadığının farkındayım ben kendi adıma ömür boyu süren bir eğitim bence bu motor işi..
    İnşallah Yunus beklerim.
    GaCCaLL bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)