Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Büyük gün geldi çattı...!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya As125
    Evet abilerim kardeşlerimn benim için büyük gün geldi yarın A2 direksiyon sınavım var umarım motorla bi taraflara uçmayız sağ salim atlatırız.Yarın benim gibi sınava gireceklere başarılar...Yazılı sınavı neredeyse hepsinden tam puan alarak geçtim bunuda eklemek istedim
    binbaki bunu beğendi.
    Oyun bitince; şah da piyon da aynı kutuya girer...:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Hadi hayırlısı bakalım. Yazılı sınavın gibi direksiyondanda başarılı bir şekilde geçersin.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlısı olsun
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Heyecana gerek yok Normal günkü gibi davranıcaksın.. Murat abim (c90) cok yardımcı oldu bana bu konuda

Basarılar.. Yarın ehliyeti elimize aldıgımız gün olucak sanırım Sertifikalar gelsede cıkartsak
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    sıkıntı yapma kendine çitoz çerez gibi yersin sen direksiyonu
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    bende giriyrm istanbulda.basarılar..
    birGarip..

Motosikleti
    Asya As125
    Hepiniz sağolun Valla benmi onu yiyecem omu beni yiyecem görecez yarınZaten scooter vereceklermiş onuda rahat sürerim diye düşünüyorum yarın sınavdan sonra burada haberleri verceğim:D

Ben de gireceğim yarın direksiyona dün uygulama vardı zaten sınavda yapılacakları gösterdiler inşallah bi aksilik olmadan alırız ehliyetimi sana da başarılar dilerim.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Başarılar arkadaşlar sakın heyecan yapmayın normal bi günde gezintiye çıkıyormuş farzedin kendinizi
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    yarın girecek arkadaşlara başarılar şimdiden....bende gireceğim yarın sınava.. kaskımı alıp gideceğim... inşallah geçeriz... yanlız ne kadar zamanda ehliyeti elimize alırız....önümüzdeki hafta içi ya da cumaya kadar alabiliyomuyuz ..?

Motosikleti
    Asya As125
    Hepinize teşekkürler bende sizlere başarılar dilerim...

GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    ))) motosiklet direksiyonu basit nasılolsa kimse gelmiyor yanınızda git ilerden dön gel diyor amasıra beklemekisdemiyorsanız arkadaslarınızdan birinin motorunu ve kaskını alın gidin öyle daha zevkli oluyor ben ehliyetimialırken15motor birden hareket etmistik 10 dk da sınav bitmisdi)) basarılar dilerimyeni ehliyetliarkadaslarımıza hersey gönlünüzce olsun
    rain planet bunu beğendi.
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

Başarılar dilerim

Motosikleti
    Asya As125
    Alıntı GeNç61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ))) motosiklet direksiyonu basit nasılolsa kimse gelmiyor yanınızda git ilerden dön gel diyor amasıra beklemekisdemiyorsanız arkadaslarınızdan birinin motorunu ve kaskını alın gidin öyle daha zevkli oluyor ben ehliyetimialırken15motor birden hareket etmistik 10 dk da sınav bitmisdi)) basarılar dilerimyeni ehliyetliarkadaslarımıza hersey gönlünüzce olsun
    Abş sıra beklemicez zaten artık randevu ile gidiliyor ben sınava 10.15 de girecem o saatt e burda ol dedi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Valla bize dedikleri 8 de gel buraya sırayla bazen 3 motor bile cıkıyor dedi..Bakalım inş dananın birine gelmem önümde durup kalkmaz..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    ben ne zaman girdiğimi unutmuşum dur bakayım..2003 sonu almışım a2 yi
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Alıntı GeNç61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne sınavmı biz 3 kişi girmiştik sözde sınava. hoca 65 yaşında moruk gidin şu direğin arkasından dönün gelin bakim demişti. döndük geldik. toplam 10 sn sürdü. ehliyeti aldım.
    hani ben biliyodum ama hiç motosiklet sürmesini bilmeyenlere böyle kolay ehliyet verilmesi de ayrı bir eleştiri konusu..
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

Motosikleti
    ben süpertenere ile gitmiştim sınava...

Biraz önce sınavdan çıktık uygulama 6-7 kuka arasından sinyal vererek git gelirken de iki kukadan 8 çizerek gel.Olay budur zaten motosiklet yarı otomatikti.Yanımızdaki başka bi kursta manuel vitesliler vardı.Zorlananlar oldu tabi vites geçiremeyenler ön kaldırıp sendeleyenler vs.Çok şükür kazasız atlatıldı ama.

Motosikleti
    Asya As125
    Evet abiler bende şimdi sınavdan geldim kukaların arasından gectim 8 9 tane 3 tur attım 3 turda sadece 1 kere ayagımı yere bastım ondada hocalar önemli degil dedi zaten hocalar dogru düzgün bakmadı bile arabadan bile dısarı cıkmadılar neymiş sıcakmıs bana 3 turda 1 kere baktılar dıgerlerınde dosyaları düzenlediler çok şükür bitti

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)