Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

0 kawasaki 250 alacaklara ve kawasaki severlere

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    ne ettin kawa!!!!
    kursattekin ve ejlover bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sabah sabah baktım makina daha bi güzel geldi ya tasarım gerçelten çok iyi, ön farlar kusursuz

Şu 36 beygir olduğu inşallah gerçektir çünkü kürşattekin in verdiği Jaopnya linkinde hazırladıkları grafikte tek silindir ile çift silindir arasındaki güç farkını belirtmişler ve çok fazla gösterilmiş eğride bu fark

Eğer bu doğruysa cbr250 ile arasında 10 hp ye yakın fark oluşur ki bu da cbr 150 de tıkanmaya başlarken ninja 165 te olur o sırada. 175 i de yatınca düzde her seferinde görür.

Aslında +3 beygirin lafı olmaz diyebilirsiniz ama 10 hp böyle grenajlı motorlarda iyi fark.
    kursattekin bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Endonezya sitesindeki bilgide de 32 beygir yazmasina ragmen ( ki tahminimce eski bilgilere dayanarak yazdilar, bazen sitede yazdiklari gercegi yansitmiyor ) gucunun 36 beygir oldugunu biliyorum, tabi orjinal sitesinde verileri yazildiginda daha emin olabiliriz, bilmiyorum ama benim dusuncem bu ninja digerinden tamamen farkli ve yeni bir baslik hakediyor ( ninja 250 2013 ve sonrasi gibi )
    Fiyati icin 15000den asagi olmaz falan demis bazi arkadaslar, adamlar cbr250yi bitirecek model icin kendi ayaklarina SIKMAZ, fiyat ayni olacak, kawasaki eski modelin yerine gelen model icin fiyat farki koymadi, Turkiyedede ayni olacak durum, 2013 motosiklet fuarinda gorucuye ve hemen ardindan satisina baslanacak, aslina bakarsaniz 3-4 aydir Avrupada-Amerikada kullanicilar bekliyordu bu sene gelsin diye ama Endonezya dunyanin ilki oldu 1 Agustos itibari ile tanitimi yapildi, bizlere de 2013 icin beklemek kaldi

Yemin Ediyorum Aşık Oldum yaa E-5 ve BiMoto nun bu Sene getirdiği 250 lik tutkum vardı Şimdi Herşey BamBaşka Almak Nasip Olur İnş. Önce Bana ve Herkezeee

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Agresif psikopat bi tasarım yapmışlar umarım millet bu tasarımla gaza gelip motorun canını alırcasına gazlamaz
    Nihayet ninja 250 deki otomarsan otobüslerinden çıkma kadranı kaldırmışlar adam gibi moden görünümlü bir kadran koymuşlar...
    Şeytan İcadı

Alıntı skystar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agresif psikopat bi tasarım yapmışlar umarım millet bu tasarımla gaza gelip motorun canını alırcasına gazlamaz
    Nihayet ninja 250 deki otomarsan otobüslerinden çıkma kadranı kaldırmışlar adam gibi moden görünümlü bir kadran koymuşlar...
    Motor su soğutmalı ve yüksek devir çevirebilmek üzere dizayn edlimiş. Yani kawasaki bu motoru tasarlarken 13 bin devire çıkıp gazlamak için yapmış.

Motor bir cbf 150 değil veya hyocular kızmasın ama GT250R de değil. Bu motorların yaşadığı sıkıntıları kawasakide duydunuzmu? 5-6 yıldır kullananlar gazlamıyormuydu

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    su anki modelden 3 kg daha agir ( ABSli modeli 5kg daha agir ) ve yeni model daha guclu ve torklu diyor ki bu da 36beygirin dogru olacagini gosteriyor, yamahayi degilde Hondayi merak ediyorum acikcasi tutuldu diye fiyati 10.000e dayadilar, bakalim nolcak

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    şimdi işin gücün yok hem para biriktir hem 125r hondayı sat...olurmu şimdi bu...ayıp size ya.....

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Konuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi işin gücün yok hem para biriktir hem 125r hondayı sat...olurmu şimdi bu...ayıp size ya.....
    Bu haber yıldırım hızıyla duyulur
    Bence kararını ver
    Paranı biriktir
    Baya bi değer kaybeder bu çıktığında

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    abi işe konsantre olsmıyorum bu nedir ya
    GP500-1st ve ejlover bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    dehşet olmuş, bi ters maşa yakışırdı. alacaklara hayırlı olsun şimdiden. fiyatını makul tutarsa hyo nun da honda nın da ekmeğine kan doğrar

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    güzel yapmışlar...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Ninja 250r
    Arkadaşlar bence erken konuşmamak lazım,
    kanımca bunun fiyatı 6,5-7 bin euro olur. En azından kawanın yerinde olsam bu şekilde sürerim piyasaya, satar çünkü.
    Hal böyle oluncada stoklarıda bitirirse kawa, bu sefer '11 '12 modellerin 2. el piyasası artar. i
    Suan 2.el piyasası dusmus durumda ama bakalım zaman göstercek neler olcağını.

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu haber yıldırım hızıyla duyulur
    Bence kararını ver
    Paranı biriktir
    Baya bi değer kaybeder bu çıktığında
    yaklaşım hatalı..

CBR125 herhangi bir değer kaybı yaşamaz 250 kawasaki yenilendi diye.. 250 ile kullanım amacı ve fiyatı alakalı değil.. yeni öğrenen veya bütçesi kısıtlı olan için yine CBR125 alır. herzaman düşük bütçeli adamın secenegi olur ve ayrı piyasası olur

Değer kaybedecek bir 125 lik varsa YZF125R. 250cc ye yakın fiyata sonuçta. Kawasaki de onun kadar güzel olunca kimse 125 e o fiyata binmez bizde kolay kolay

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    duke 200 varken hiçbirine bakasım gelmiyor

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Mükemmel olmuş Aşığım aga bu motora :D

Beyazı İnşallah gelir Türkiye'ye ve 36 hp olması süper ötesi olur. Tasarımı biraz ZX-10R dan esinlenmiş.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Valla şu sıralar %0.1 ihtimal alınabilmesi şansı var açımdan buradan Z-Moto ve Japonyadaki Kawasaki HQ elemanlarına sesleniyorum
    Allahınız varsa 15000 tl'ye satmazsınız lan!
    dreamkiller bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    motorun makyajı çok güzel olmuş kafa grenajının keskin hatları arttırılmış aynalara kadar sanırım opsiyonel abs konulmuş
    gösterge panelinde bildiğimiz çağ atlanmış depo güzel yan grenajlardaki hava çıkışları adeta bir balık solungacı çok güzel olmuş makine mükemmel olmuş
    abs'nin eklenmesi ayrı bi güzel olmuş
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duke 200 varken hiçbirine bakasım gelmiyor
    Zevksizlik abidesi Çirkin motor yoktur az votka vardır gibi bişey olsa gerek

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklaşım hatalı..

CBR125 herhangi bir değer kaybı yaşamaz 250 kawasaki yenilendi diye.. 250 ile kullanım amacı ve fiyatı alakalı değil.. yeni öğrenen veya bütçesi kısıtlı olan için yine CBR125 alır. herzaman düşük bütçeli adamın secenegi olur ve ayrı piyasası olur

Değer kaybedecek bir 125 lik varsa YZF125R. 250cc ye yakın fiyata sonuçta. Kawasaki de onun kadar güzel olunca kimse 125 e o fiyata binmez bizde kolay kolay
    türkiyenin yolları malum hele de trafik olan yerlerde yaşıyorsanız
    600cc bile insanı bıcak gibi kesiyor iken
    fakat gerek yakıt gerek de fiyat konusunda
    250 cc konusunda takılıp kalıyoruz
    bence benim şahsi fikrim
    cc yükseltecek arkadaşlara (benim gibi)
    bir süre beklemeli
    anlaşılan yamahanın da atagı cok geçikmeden gelicek
    2013 yılı ss sınıfında büyük ataklara gebe
    bu yuzden para biriktirmeye ve beklemeye geçicem
    bizzat 2013 motosiklet fuarında bu yeni oyuncak bebekleri yakından inceleyeceğim
    büyük ihtimal 2013 nisanda satışa girer diye tahmin ediyorum
    eğer fiyatta eski fiyat olursa
    250 cc büyük bir patlama yaşanabilir
    honda cbr 250 r cıkardıgında
    hep bir teretdütte kaldım almalı mıyım almamalı mıyım diye
    gerçekten ss gibi durmuyordu
    gerek oturuş pozisyonu gerek de görünüş ebat olarak
    ama ninja 250 tam bir ss olmuş

söylemeye çalıştıgım bu
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)