Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kawasaki er-6n 6f versys arasinda hangisini secerdiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    ucunun arti ve eksilerini kiyaslayabilir misiniz? kullanici arkadaslarda paylasimda bulunursa sevinirim. motorlari ayni olmasina ragmen gucleri ve yakit tuketimleri neden cok farkli? tesekkurler
    karapara bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Bende VERSYS vs Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion vs Er-6n arasında mekik dokuyorum..TAKİPTEYİM...
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    ben versys derdim.
    karapara bunu beğendi.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    versy enduro tarzında er6f ise daha sport. ,aslında ikisinde de aynı motor var fakat tarzları farklı.Önce tarzına karar vermelisin. Ben geçen sene er6 f sahibiydim. görünüş olarak Ss makinayı andırıyor fakat ss e göre daha dik oturusa sahip. Sport turing olarak geçer. Ayrıca 600 cc klasmanında en az yakan ve en çok kaçan motor diyebilirim.

Karapa arkadaşım. Ben Er6 f almadan önce aynı senin gibi xj6 mı er6 f mi diyordum. xj6 açıkçası bizim ülkede pek tutmadı. er6 ya göre çok yakıyor. malum 4 silindir ama son hızlarda o 4 silindiri pek hissettirmiyor. Yani 2 motor arasındaki son hız farkı 10-15 km\s. Son olarak ise er6 yı aldığımda xj6 daha pahalıydı. tabi euro artınca er6 açık ara solladı.
    karapara bunu beğendi.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    er-6 kullanmış olarak söylüyorum çok güzel motordur. ama param olsa alacağım motor versy olacaktır. benim kişisel tercihim ve zevkim bu yönde. seninde kendi zevkin doğrultusunda kendi kararını vermen lazım.
    motorların 3 ündede aynı makine kullanılsada versy tarz olarak diğer 2 sinden farklıdır. kullanım amacı ve ağırlığı,vites oranları kısaca motordan beklenti er-6 lardan farklı olduğu için güç ve tork oranındada farkmevcut.
    karapara bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)