Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Honda CBR 125r repsol eski kasa alt saklı kaç liradır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Arkadaşlar merhaba honda cbr 125r eski kasa repsol motosiklet arıyordum ve bütçeme uygun olan bir tane buldum fakat motorun alt sakalı yok ben bu motoru böyle alsam eski kasa repsol alt sakal bulmakta çok zorluk çekermiyim ve piyasa fiyatı nedir bu parçanın şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ediyorum.
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Para konusur yapan yerler var..Gider yaptırırsın.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para konusur yapan yerler var..Gider yaptırırsın.
    para konuşurda işte bizimde bütçemiz konuşturacak kadar çok değil yani.acaba ne kadar tutar diye soruyorum ona göre çok tutuyorsa ona göre motoru almıycam yani.

Motosikleti
    Sakal yok diye motor almıcakmısın
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Sakal yok diye motor almıcakmısın
    yok hocam alıcam tabiki ama eğer fiyatını bilirsem satıcı olan arkadaşla konuşurum işte şu fiyat motorun fiyatından onu düşersen alırım gibisinden bir pazarlığa giricem yani internette tek tarafı 120 tl idi bide sakal birleştiricide 70 tl idi 310 lira falan yapıyor.eğer gerçektende piyasası 310 tl ise ona göre konuşucam adamla pazarlık yapıcam.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotorHstası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok hocam alıcam tabiki ama eğer fiyatını bilirsem satıcı olan arkadaşla konuşurum işte şu fiyat motorun fiyatından onu düşersen alırım gibisinden bir pazarlığa giricem yani internette tek tarafı 120 tl idi bide sakal birleştiricide 70 tl idi 310 lira falan yapıyor.eğer gerçektende piyasası 310 tl ise ona göre konuşucam adamla pazarlık yapıcam.
    O alt sakala ne olmuşta düşmüş onuda sorun bence
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O alt sakala ne olmuşta düşmüş onuda sorun bence
    aklıma getirdiğin iyi oldu hacam adam ilana kazası arızası yoktur yazmış ne olduda düştü acaba?kesin cevap:durduğu yerde devrildi yada zevk için çıkardım olacaktır.
    Bide bu plakadan kaza sorgulama varmış bu hangi siteden nasıl yapılıyor?onada bi bakayım.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Link ver o ilanında bide biz görelim neymiş neciymiş MT ailesi yardımcı olur
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94525793/detay
    Link bu arkadaşlar bir göz atarsınız sizce bu fiyata bu motor alınır mı?bide o egzoz pek olamış gibi duruyor sizce?

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Nasıl kazasız yahu,kafa dağılmış bir kere,ayrıca ön çamurluktada bir anormallik var(önden kaza ihtimalini baya yükseltiyor),zaten sakalda yok.Almak istiyorsan o fiyat üzerinden çok pazarlık yapabilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

O motor çok baş ağrıtır gibi duruyor,o fiyata tabiki cbr125 bulunmaz ama,gider temizinden cup,scooter filan alırdım.Kafam rahat binerdim.Yada bekler,para biriktirir daha iyisini alırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Şimdi netten temiz cbr125 2005 lerle karşılaştırdım,ön çamurluk kesikmi,kırıkmı ne.Kesinlikle kazalı,kafada değiştiğine göre,ön tarafı komple dağıtmış.Bunları yüzüne söyleyince ben kaza yapmadım,eski sahibi yapmış der:D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

Sağ sinyal ve egzosun haline bakarsan,baya düşmüşte(devrilme olamaz,o kadar hasar almazdı)

o motor ölü arkadaşım uzak dur

Motosikleti
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl kazasız yahu,kafa dağılmış bir kere,ayrıca ön çamurluktada bir anormallik var(önden kaza ihtimalini baya yükseltiyor),zaten sakalda yok.Almak istiyorsan o fiyat üzerinden çok pazarlık yapabilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

O motor çok baş ağrıtır gibi duruyor,o fiyata tabiki cbr125 bulunmaz ama,gider temizinden cup,scooter filan alırdım.Kafam rahat binerdim.Yada bekler,para biriktirir daha iyisini alırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Şimdi netten temiz cbr125 2005 lerle karşılaştırdım,ön çamurluk kesikmi,kırıkmı ne.Kesinlikle kazalı,kafada değiştiğine göre,ön tarafı komple dağıtmış.Bunları yüzüne söyleyince ben kaza yapmadım,eski sahibi yapmış der:D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

Sağ sinyal ve egzosun haline bakarsan,baya düşmüşte(devrilme olamaz,o kadar hasar almazdı)
    söylediklerinin üzerine resimlere daha dikkatli baktım ve cidden o ön çamurluk kesilmiş sanırım öyle duruyor be ön kısımla oynanamış söylediğin gibi ve sanırım sol far çalışmıyor alt saklı yok.Alsam ne gibi sorunlar çıkartabilir?Ve fiyatla ilgili nedenli bir pazarlık yapabilirim?

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    söylediklerinin üzerine resimlere daha dikkatli baktım ve cidden o ön çamurluk kesilmiş sanırım öyle duruyor be ön kısımla oynanamış söylediğin gibi ve sanırım sol far çalışmıyor alt saklı yok.Alsam ne gibi sorunlar çıkartabilir?Ve fiyatla ilgili nedenli bir pazarlık yapabilirim?
    Bak bu görünen yüzü,gidince daha nelerle karşılarsın.Şu fotoğrafları koyup,kazasız diyen adamdan daha neler beklenir.Şahsen ben yalancı satıcıyla iş yapmam.O motora bineceğime iett ile gezerim.O fiyata temizinden scooter,ya da cup alırdım.O motora para vermeyeceğim için bir fikrim yok ne kadara iner ama 2750 ilan fiyatıysa 1500e kadar çekmeye çalışır yine almazdım:D

Motosikleti
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak bu görünen yüzü,gidince daha nelerle karşılarsın.Şu fotoğrafları koyup,kazasız diyen adamdan daha neler beklenir.Şahsen ben yalancı satıcıyla iş yapmam.O motora bineceğime iett ile gezerim.O fiyata temizinden scooter,ya da cup alırdım.O motora para vermeyeceğim için bir fikrim yok ne kadara iner ama 2750 ilan fiyatıysa 1500e kadar çekmeye çalışır yine almazdım:D
    Peki arkadaşlar birde şu 3 ilana bakarsanız hangisi daha iyidir hangisi o fiyatı hakediyor bu 3 ünden bi eleme yaparsanız ve söylerseniz çok iyi olacak şimdiden teşekkürler.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93311712/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93771831/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94454036/detay

Motosikleti
    2005-2006 dan cok bişi bekleme 30.000 deki motora 3000 Tl verilmez.

İlk 2 ilan güzel. Özellikle 1. ilan çok temiz duruyor. Tek fotolu ilanlardan uzak dur. Neden illa cbr bakıyosun ki hem bütçen kısıtlı.

O fiyata sıfır beyaz renk mh drift alabilirsin başın da ağrımaz masraf ta çıkarmaz.
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    İlk ilan temiz görünüyor,ama boya filan var onda,kmde düşük geldi.Yine ön çamurluk orjinal değil,anlayan birisiyle gidilip bakılabilir
    2.ilanada bakılabilir gibi
    3.ilanı sanki aylar yada 1 sene kadar önce yine görmüştüm,tekrar tekrar koyup satamıyor sanırım,zaten fotoğrafta koymamış,1 tane var,ondanda birşey anlaşılmıyor.Gidip bakmaya değmez gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

2005-2006 dan cok bişi bekleme 30.000 deki motora 3000 Tl verilmez.
    Dediğin Türkiye için doğru denilebilir ama aslında doğru dürüst sürülen japon 30000 değil 100000 de sıkınıtısız yapar.Nadirde olsa örnekleri var.Buradan bir arkadaşın arkadaşı 30000de repsol aldı çok memnun.Yani yanında motordan anlayan biri varsa ve olur diyorsa,düşünmeden alınır.

Motosikleti
    İlk 2 ilan güzel. Özellikle 1. ilan çok temiz duruyor. Tek fotolu ilanlardan uzak dur. Neden illa cbr bakıyosun ki hem bütçen kısıtlı.

O fiyata sıfır beyaz renk mh drift alabilirsin başın da ağrımaz masraf ta çıkarmaz.

Bencede Racing direksiyonu var ilk baslangıc için bide koruma demiri..

Sadece 1 foto... Sakala bak Xenon a bak

Motosikleti

söylediğin gibi o tek fotolu olandan bende işkillendim cbr da ısrarcıyım çünkü ben bir ss tutukunu hatta aşığıyım bu nedenle ss tarzı istiyorum ayrıca drift diyorsun mondial malı ve jantlar falan güzel değil yani dediğim gibi illada ss diyorum ben.ben gidip onu alırım yanımdan bir cbr yzf falan geçer valla o mh drifte bidaha binmek dahi istemem o derece bişi içimde ss aşkı var yapbileceğim birşey yok ondan yani.

Motosikleti
    söylediğin gibi o tek fotolu olandan bende işkillendim cbr da ısrarcıyım çünkü ben bir ss tutukunu hatta aşığıyım bu nedenle ss tarzı istiyorum ayrıca drift diyorsun mondial malı ve jantlar falan güzel değil yani dediğim gibi illada ss diyorum ben.ben gidip onu alırım yanımdan bir cbr yzf falan geçer valla o mh drifte bidaha binmek dahi istemem o derece bişi içimde ss aşkı var yapbileceğim birşey yok ondan yani.

Drift sayfasına bakabilirsin.Ben en yüksek 21.000 Km gördüm 84.000 yapanda var diyorlar..Karar senin ..Hiç motor sürdünmü önceden..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)