Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda CBR 125r repsol eski kasa alt saklı kaç liradır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk ilan temiz görünüyor,ama boya filan var onda,kmde düşük geldi.Yine ön çamurluk orjinal değil,anlayan birisiyle gidilip bakılabilir
    2.ilanada bakılabilir gibi
    3.ilanı sanki aylar yada 1 sene kadar önce yine görmüştüm,tekrar tekrar koyup satamıyor sanırım,zaten fotoğrafta koymamış,1 tane var,ondanda birşey anlaşılmıyor.Gidip bakmaya değmez gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Dediğin Türkiye için doğru denilebilir ama aslında doğru dürüst sürülen japon 30000 değil 100000 de sıkınıtısız yapar.Nadirde olsa örnekleri var.Buradan bir arkadaşın arkadaşı 30000de repsol aldı çok memnun.Yani yanında motordan anlayan biri varsa ve olur diyorsa,düşünmeden alınır.
    bir arkadaşım var babası kuruye ybr kullanıcısı ve tüm motorun tamirini kendileri yapıyor fakat kendisi motora binmiyor.Dahada iyisi karşı komşum binevi akrabamız sayılırlar bir oğulları var abim gibidir 3 senedir motor kullanıyor oda baya anlar kendisi hyosung gt 650 r kullanıyor büyük bir ihtimalle komşum(abim) ile giderim.motordan iyi anlar o
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni 150 Seyhan
    kardeşim sen bu motora hiç bulaşma apaçi motoru bu herif yemiştir bunu diyim sana

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drift sayfasına bakabilirsin.Ben en yüksek 21.000 Km gördüm 84.000 yapanda var diyorlar..Karar senin ..Hiç motor sürdünmü önceden..
    ewet motor deneyimim az çok vardır

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı MotorHstası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet motor deneyimim az çok vardır

Ss ye bulasma o zman honda bide bu parcaları pahalı.. Biraz kollara yüklenicen..Oda direksiyonu döndürmene zorluk yaratabilir..Bence sen ybr falan bak sonra Ss al.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Alıntı Berat77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sen bu motora hiç bulaşma apaçi motoru bu herif yemiştir bunu diyim sana
    anladım zaten o motordan vazgeçtim yukarıda 3 tane ilan verdim onlara bakarak aralarından eleme yaparsanız daha çok yardımınız dokunur teşekkürler.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    bir arkadaşım var babası kuruye ybr kullanıcısı ve tüm motorun tamirini kendileri yapıyor fakat kendisi motora binmiyor.Dahada iyisi karşı komşum binevi akrabamız sayılırlar bir oğulları var abim gibidir 3 senedir motor kullanıyor oda baya anlar kendisi hyosung gt 650 r kullanıyor büyük bir ihtimalle komşum(abim) ile giderim.motordan iyi anlar o
    O olay süpermiş,sıkıntı yaşamazsın da sende bu heyecanı görünce şüphelendim,geçmişine baktım 16 yaşındaymışsın kardeşim.Tahminimce bütün paranıda motora vereceksin.Yani hem ehliyet olmayacak,hem de eksik ekipman.Kesinlikle 2 sene daha beklemeni istiyorum,prensip olarak daha fazla yardımcı olamayacağım...
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    Ss ye bulasma o zman honda bide bu parcaları pahalı.. Biraz kollara yüklenicen..Oda direksiyonu döndürmene zorluk yaratabilir..Bence sen ybr falan bak sonra Ss al.
    hocam sölediğim gibi yanımdan bir ss geçerse ben o aldığım motordan soğurum anında ''nalet olsun bunlarda racing var biz buna binioz olmaz olsun böle motor derim '' çünkü ben kendimi biliom.ayrıca tecrübemde SS motor kullanmışlığımda var nasıl olduğunu biliyorum yani

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam sölediğim gibi yanımdan bir ss geçerse ben o aldığım motordan soğurum anında ''nalet olsun bunlarda racing var biz buna binioz olmaz olsun böle motor derim '' çünkü ben kendimi biliom.ayrıca tecrübemde SS motor kullanmışlığımda var nasıl olduğunu biliyorum yani
    125cc de ss olmuş naked olmuş chopper olmuş dağlar kadar fark olacağını sanmıyorum zaten öğrenip satcan
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Ehliyet yoksa sıkıntı tabi. En az ehliyeti cıkartman lazım..Ve baslangıc motoru olarak ucuz birsey bakmanı tavsiye ederim...
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    O olay süpermiş,sıkıntı yaşamazsın da sende bu heyecanı görünce şüphelendim,geçmişine baktım 16 yaşındaymışsın kardeşim.Tahminimce bütün paranıda motora vereceksin.Yani hem ehliyet olmayacak,hem de eksik ekipman.Kesinlikle 2 sene daha beklemeni istiyorum,prensip olarak daha fazla yardımcı olamayacağım...
    hocam 16 yaşındayım fakat mart ayında ehliyetim elimde olacak ve korumalar için ise ortalama 500-700 tl civarı bir bütçe ayırdım canım paramdan daha değerli emin olabilirsin
    ayrıca ehliyetim yaklaştığı için motora bakıyorum yani fazla uzaklaşmadan yakın çevrede kullanıcam ehliyet alana kadar.Anlıycan apaçi değiliz yani zeten korumasız motora binenleri gördüğümde dahi gıcık olurken ben nasıl korumasız gezerim düşünemiyorum bile

Motosikleti
    8 Ay var daha kardesim...

Calısıyormusun.. Motora 3000 tl bütcen var+Ehliyet 550-600 Tutucak..Ekipmanlarda 300 Diyelim 4000 Tl yapıcak..

Benim yasım 17 utanıyorum ailemden istemeye. 4000 Tl az deyil..

Motosikleti
    Ehliyet yoksa sıkıntı tabi. En az ehliyeti cıkartman lazım..Ve baslangıc motoru olarak ucuz birsey bakmanı tavsiye ederim...
    ehliyetim mart ayında alıyorum zaten ehliyetim yaklaştığı için motor bakıyorum ya bu motoru istemem ise bunu aldığım zaman en az 3-4 sene bu motorla gidicem çünkü anca 3-4 sene sonra anca bi 250 lik parası çıkar.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    hocam 16 yaşındayım fakat mart ayında ehliyetim elimde olacak ve korumalar için ise ortalama 500-700 tl civarı bir bütçe ayırdım canım paramdan daha değerli emin olabilirsin
    ayrıca ehliyetim yaklaştığı için motora bakıyorum yani fazla uzaklaşmadan yakın çevrede kullanıcam ehliyet alana kadar.Anlıycan apaçi değiliz yani zeten korumasız motora binenleri gördüğümde dahi gıcık olurken ben nasıl korumasız gezerim düşünemiyorum bile
    E güzelmiş o zaman,17 yaşındamı veriyorlar,eminmisin? Ben 18 sanıyordum.

Motosikleti
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125cc de ss olmuş naked olmuş chopper olmuş dağlar kadar fark olacağını sanmıyorum zaten öğrenip satcan
    gidiş olarak dağlar kadar fark yok ama görüntü olarak çok fark var ve ben o motoru öğrenip satmıycam 3-4 sene sonra anca sarım çünkü ancak ozman bi 250 lik parası çıkar 250 liğin parasını denkleştirdiğim zaman satıcam.

Motosikleti

17 ye girdigin gün alabilirsiniz..

Mesela ben 20 mayıs 1995 liyim sınava girdim kazandım gelcek hafta direksiyon sınavı var..

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    17 ye girdigin gün alabilirsiniz..

Mesela ben 20 mayıs 1995 liyim sınava girdim kazandım gelcek hafta direksiyon sınavı var..
    Haydi hayırlısı o zaman

Motosikleti
    Haydi hayırlısı o zaman

Bende honda,yamaha düşünüyordum..Fakat parcaları pahalı acemiyiz..Drift i sordum 2.800 dedi 12 ye bölerim dedi.. Bide koruma demiri Takarım düşşsemde birsey olmaz. Onu kullanır 1-2 sene satarım..

Saol ya cok güzel bi duygu motor sürmek.

Motosikleti
    8 Ay var daha kardesim...

Calısıyormusun.. Motora 3000 tl bütcen var+Ehliyet 550-600 Tutucak..Ekipmanlarda 300 Diyelim 4000 Tl yapıcak..

Benim yasım 17 utanıyorum ailemden istemeye. 4000 Tl az deyil..
    ehliyeti araştırdım burda benim arkadaşın tanıdığının kursuna gidicem ondan dolayı düşük bir fiyata ehliyet işini kapatıcam ve korumalara 300 ila 500 arası bir para gitse 3 bin küsu eder ki ben bunun 2 bin küsurunu kendim biriktirmiş bulunmaktayım çalışmıyorum fakat küçüklükten beri biriktirdim bu parayı.ayrıca bi 1000 silkroad denilen bir oyunda karakterlerim vardı bileniniz vardır belkide onları sattım ve 1.000 tlye yakında burdan geldi kısacası ailemden pek bir para istemiyorum sadece birikimimi istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

adım kadar eminim çok fazla araştırıp ve çevremdeki motorcularada sordum 17 yaşına girildiği gün alınabiliyor

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Bende honda,yamaha düşünüyordum..Fakat parcaları pahalı acemiyiz..Drift i sordum 2.800 dedi 12 ye bölerim dedi.. Bide koruma demiri Takarım düşşsemde birsey olmaz. Onu kullanır 1-2 sene satarım..

Saol ya cok güzel bi duygu motor sürmek.
    Mantıklı düşünmüşsünde,hondanın parçaları pahalı değildir,özellikle cbf in.

Motosikleti
    Mantıklı düşünmüşsünde,hondanın parçaları pahalı değildir,özellikle cbf in.

Olsun 2.el bakamıyorum o kadar nakitim yok üstüne taksit istiyorum o yüzden.. 0.ıda bana tuzlu gelir.Sanırım Drift e kararırımı verip güzel bi secim yaptıgımı düşünüyorum
    Pain bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)