Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Gözümün içine baka baka öldürmeye çalıştı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    usta araba içinde milletin beynine oksijen gitmiyor bunlar çok yollarda yapıcak bişey yok yani geçmiş olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    robien81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşallah ybr 125
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hatayı kendinde aramalısın ki burda suçlu sensin.Adı üstünde sollamak demişler.Bir aracı geçerken solundan geçmek zorundasın.Kural budur.Eğer bir araç sol şeritteyse ve sen onu geçmek istiyosan sellektör yaparak yol istemelisin.Adam sağ şeride geçer ve sen de sollarsın.Bu kuralı kafana kazı ve bi daha hiç bir aracı sağlama , solla.

sen neyin kafasını yaşıyon ?
    aquarist4 bunu beğendi.
    Sizin ölüm makinası dediğiniz , bizim yaşama sebebimiz

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    sedat motorunda demir taşıyor... camlara atmak için....
    beyazit60 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Serdar60 Ankara turumu şiddetli yağış ve fırtına yüzünden iptal etmek zorunda kaldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:07 ----------

Öncelikle hatayı kendinde aramalısın ki burda suçlu sensin.Adı üstünde sollamak demişler.Bir aracı geçerken solundan geçmek zorundasın.Kural budur.Eğer bir araç sol şeritteyse ve sen onu geçmek istiyosan sellektör yaparak yol istemelisin.Adam sağ şeride geçer ve sen de sollarsın.Bu kuralı kafana kazı ve bi daha hiç bir aracı sağlama , solla.
    Sana cevap vermek isterdim ama o arabadaki insandan hiçbir farkın yok.
    aquarist4 bunu beğendi.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    trafikte artık şahin ve doğanlardan hatta bayan sürücülerden bile korkmuyorumda yaw şu harfiyat kamyonları yokmu görür görmez elim ayağim birbirine dolanıyo ödüm kopuyo anasını satayım.. nerde ne yapacakları hiç belli degil taksiler gibi şerit değiştiriyolar..Mümkün oldugu kadar yaklaşmamak lazım..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

mLh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdar60 Ankara turumu şiddetli yağış ve fırtına yüzünden iptal etmek zorunda kaldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:07 ----------

Sana cevap vermek isterdim ama o arabadaki insandan hiçbir farkın yok.
    4 kere başına gelmiş hala daha hatayı kendinde aramayı düşünmüyo musun?Önündeki aracı sağlayamazsın.Selektör yapıp korna çalıp yol istersin.Sağ şeride geçince de sollarsın.Neyse sen bu kafayla devam et.Bi gün asfaltı öpünce dediğime gelirsin.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    1.57 de herif nasıl oldu savrulmadı çok iyi kurtardı valla galiba burda motorun agırlıgı çok önemli o hareketi ybr ile olsaydı tarlaya geçerdi galiba..sonunda ne oldu anlayamadım yalnız..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boyle bir olay anindan sonra eger kapi pencere kitliyorsa korkmustur. korkacak adamda boyle birsey yapmaz, iftar vaktidir gorsede gormemis olabilir vs vs. hep kotuye yormamak lazim bence. ama buyuk gecmis olsun

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Hadi videoda arabanın yaptıkları öküzlük de racingçi arkadaşlar da hiç akıllı uslu gitmiyorlar. Olay çıksın diye özel bir çaba göstermişler gibi sanki. Ayrıca arabaların sağından da geçilmesinin tehlikeli olduğu konusuna katılıyorum. Genelde araba kullananlar sağ aynayı pek kontrol etmez, ayrıca ordan araç geçmesini de beklemezler bir bakıma haklı olarak. Yapılması gereken şey sağ taraf boş olsa bile sola aracın arkasına geçip yol istemektir.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Trafikteki tehlikeli unsurlar

1. Kadınlar
    2.taksici ve minibüsler
    3. Şahin ve doğan türevleri
    Raphae1 bunu beğendi.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Şu bayan araç sürücüleri yokmu , Birde at gözlüğü gibi kocaman güneş gözlüklerini takıp direksiyon başına geçiyorlar kıl oluyorum
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı tcs adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1. Kadınlar
    2.taksici ve minibüsler
    4. zengin züppeler.
    cbr1100 xx bunu beğendi.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı manners adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boyle bir olay anindan sonra eger kapi pencere kitliyorsa korkmustur. korkacak adamda boyle birsey yapmaz, iftar vaktidir gorsede gormemis olabilir vs vs. hep kotuye yormamak lazim bence. ama buyuk gecmis olsun
    Dikiz aynasından göz göze geldik görmemesi mümkün değil. Mübarek ayda olmasaydık yapacağımı biliyordum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

4 kere başına gelmiş hala daha hatayı kendinde aramayı düşünmüyo musun?Önündeki aracı sağlayamazsın.Selektör yapıp korna çalıp yol istersin.Sağ şeride geçince de sollarsın.Neyse sen bu kafayla devam et.Bi gün asfaltı öpünce dediğime gelirsin.
    Dostum senin IQ kaç olayı anlamadın galiba adam bile bile öldürmeye teşebbüs etti diyorum sen daha sağ sol sellektör korna arasında sıkışıp kalmışsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Alıntı tcs adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1. Kadınlar
    2.taksici ve minibüsler
    Kesinlikle katılıyorum bizim memlekette 3. seçenek ağır basıyor.
    cbr1100 xx ve aquarist4 bunu beğendiler.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Kardeşim geçmiş olsun .Bence buradaki en önemli şey motosiklet ile araba çarpışınca ne olur hasarı ne ve kim alır ve hasarın neticesinde ne olur ona bakmak lazım.İt herifler biliyorlar neticeyi o yüzden rahatlar umurlarında değil....Bence en iyisi motorun yeterince hızlı ise yani sana yetişemiyecek ise mutlaka aracına hazar ver şerefsizin ama motorun küçük cc makina ise hiç uğraşma derim...Sana söylemeye çalıştığım doğru bir çözüm değil aslında ama maalesef bunlar ne laftan ne kuraldan nede insanlıktan nasiplerini almamışlar şerefsizler....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Alıntı mLh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video çok fenaymış. Ama söylendiği gibi 1:57'de kurtarmış olması çok iyi. Hep merak etmiştim böyle birşey başıma gelirse ne olur diye, dengede durabildiğini görmek güzel. Ayrıca sonda yazana göre, polis kamerada görüntülenen trafik suçlarından dolayı herhangi bir yaptırım uygulamamış. Fakat uyuşturucu kullanma ihtimali üzerine göz altına almış sürücüyü.

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim geçmiş olsun .Bence buradaki en önemli şey motosiklet ile araba çarpışınca ne olur hasarı ne ve kim alır ve hasarın neticesinde ne olur ona bakmak lazım.İt herifler biliyorlar neticeyi o yüzden rahatlar umurlarında değil....Bence en iyisi motorun yeterince hızlı ise yani sana yetişemiyecek ise mutlaka aracına hazar ver şerefsizin ama motorun küçük cc makina ise hiç uğraşma derim...Sana söylemeye çalıştığım doğru bir çözüm değil aslında ama maalesef bunlar ne laftan ne kuraldan nede insanlıktan nasiplerini almamışlar şerefsizler....
    Aracına zarar verdikten sonra zaten kaçmam sinirim geçene kadar parçalardım suçlu duruma düşmek istemedim.

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    http://www.youtube.com/watch?v=SCCk1...feature=relmfu
    bu videodaki gibi hayvanlar bol.
    işte böyle hayvanlarda bilerek motorcuları öldürmeye çalışıyorlar...
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı MotorHstası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=SCCk1...feature=relmfu
    bu videodaki gibi hayvanlar bol.
    işte böyle hayvanlarda bilerek motorcuları öldürmeye çalışıyorlar...

Dün başıma gelenle birebir aynı olay tek fark erken davranıp frene bastım kendimi kurtardım.

Yanlış görmüyorsam adam 5. saniyede sinyal yakıyor. Kör noktasına bakmadan şerit değiştiriyor sonrasında. Bilerek değil. Ayrıca motosiklet sürücüsü videonun başındaki sürüş şekliyle ve şerit içindeki konumu bakımından baştan hatalı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)