Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr lere bakın hele bi :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Arkadaşlar geçen Ağustosta ybr mi sattıktan sonra duramadım ve tekrar almaya karar verdim bi bakın hele hangisi daha hoş sizce? 4 modelden.. Şimdiden sağolun üstadlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4762308/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3782147/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5680922/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1397438/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlan açıklamasına özenerek birşey yazmayan satıcı ne motoruna değer veriyordur ne de ilgilidir. Bu yüzden sonuncu diyorum.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birinci (kırmızı) olan az km li ve diri duruyor , yakından inceleyip sürmek gerektiği kanısındayım tabiy ki.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    benim gözüm 4. de kaldı ama iki kere yan yatması varmış.hasar yok fazla diyor ama bilemedim.o yüzden sizlere soruyorum işte

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    benim bildiğim antalya dan özellikle murtapaşadan motor alınmaz!

bu motorların hepsi runnerlerin scooterlerin arkasından yetişeceğim, teker yapacağım diye sıkıştırılmıştır.

güvendiğin bildiğin yerden al derim.

ayrıca o kadar para vereceksen sıfırını al. sonra üzülme.

fakat 4 numara fikrimi değiştirdi. oda zaten kastamonu motoru
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    bunların hepsi de çok iyi duruyor ama ilk ve son ilan daha iyi sanki,sonuçta ikisinde de koruma barı ve çanta var...son ilan daha bakımlı gibi ama ilk ilandaki motorda çok temiz...ne desem boş...hepsini beğendim ben...kura çek hangisi çıkarsa al onu...1 ve 4 arasında çek ama kurayı yada hangi rengi sevdiysen onu al
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Motora ilk bakışta neyi var neyi yok anlayamassın ama sahibiyle 10 dakika sohbet eder ve doğru soruları sorup cevapları analiz edersen az çok motorun ne olduğunu anlarsın.Teknik anlamda sağlamlığının teyidi için en az 2 kişi motora bakmanız şart ve ikinizden birinini çok iyi mekanik bilgisi yada daha önce ybr kullanmış olması daha iyi olur,ya da en güzeli yamaha servisine götürüp onayını almanız.

Benim gibi bodozlama gidip alırsan sonradan başın ağrır,bunlar hep tecrübe

1,2 ve 3. ilan gayet özensiz sırf ilan olsun diye konulmuş niyetli değiller,ya da tok satıcılar fazla güveniyorlar son ilandaki adam biraz özenmiş iyi kötü yazmış,makul bana göre.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora ilk bakışta neyi var neyi yok anlayamassın ama sahibiyle 10 dakika sohbet eder ve doğru soruları sorup cevapları analiz edersen az çok motorun ne olduğunu anlarsın.Teknik anlamda sağlamlığının teyidi için en az 2 kişi motora bakmanız şart ve ikinizden birinini çok iyi mekanik bilgisi yada daha önce ybr kullanmış olması daha iyi olur,ya da en güzeli yamaha servisine götürüp onayını almanız.

Benim gibi bodozlama gidip alırsan sonradan başın ağrır,bunlar hep tecrübe

1,2 ve 3. ilan gayet özensiz sırf ilan olsun diye konulmuş niyetli değiller,ya da tok satıcılar fazla güveniyorlar son ilandaki adam biraz özenmiş iyi kötü yazmış,makul bana göre.
    ben kendi başıma gideceğim daha yaş 18, 8 ay boyunca 8000 km kullanıp ağustosta satmıştım ybr mi.8000-10000 km deki ybr den sıkıntı geleceğini sanmıyorum ama? yine de göstermeye gerek var mı? az çok anlıyorum bende ama nesine bakacağız ki

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bence 2. ve 4 arasın da karar verin. 3 ilan 2010 model 2011 de gri yok cıkıslı bile olsa 2011 oolmaz.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Bencede ilan bakarken ilk nokta verildiği il olmalı.Antalya Muğladaki 2. ellerden uzak duracaksın eğer bu illerde yaşamıyorsan.Hem satoyama nın dediklerinden hemde nemden dolayı.Bir hafta Muğla köteklide bulunmuştum 4 gün yağmur yağdı aralıksız ondan sonraki gün güneşte iki adımda bir arabaların kapıları açık havalandırılıyordu.Bu neticede demir aksamın ömrü bir hayli kısalacağı kanaatindeyim.

Motosikleti
    YAMAHA XENTER 150 (BEYAZ)
    CEVAP : Hiç biri. Şuan Yamaha 2012 ybr lerde kampanya yapmış Sıfır Km. 2012 model 3900 tl. Ne gerek var 2. el almaya. Bilgi için Düzce Yamaha bayisi Dadaş motoru arıyabilirsiniz. 100-200 lira fark için ne idüğü belirsiz ikinci el motor almaya
    hayat2teker ve Benli bunu beğendiler.

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Alıntı KYMCO14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CEVAP : Hiç biri. Şuan Yamaha 2012 ybr lerde kampanya yapmış Sıfır Km. 2012 model 3900 tl. Ne gerek var 2. el almaya. Bilgi için Düzce Yamaha bayisi Dadaş motoru arıyabilirsiniz. 100-200 lira fark için ne idüğü belirsiz ikinci el motor almaya
    Katılıyorum. 200 TL daha veririm sıfır alırım, acaba şurasında burasında bir sıkıntı çıkar mı, motor ne şekilde kullanılmış, rodajı nasıl yapılmış vs derdim olmaz...

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı frkn32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kendi başıma gideceğim daha yaş 18, 8 ay boyunca 8000 km kullanıp ağustosta satmıştım ybr mi.8000-10000 km deki ybr den sıkıntı geleceğini sanmıyorum ama? yine de göstermeye gerek var mı? az çok anlıyorum bende ama nesine bakacağız ki
    Motosikletler yeni yada fazla km yapmasa bile en önemli olay rodajdır ki çoğu kullanıcı rodajı önemsemez,rodaj dönemi sıkıntılı geçmişse motosiklet kalan ömrünü performans yoksunu yada çeşitli sıkıntılar baş göstererek can sıkabilir özellikle çok sıkıştırılmışsa krank rulmanları ötüyor çoğu ybr nin yani öyle tekere gelinmişse yada apaçi arkadaşlar tarafından dar alanda sürekli redline kullanılmışsa o 8 bin sağlıklı kullanılan 80 bine bedeldir.

Demem o ki madem kampanya varmış gerekirse 300 lira fazla ver sıfırını al hiç gerek yok heyecan aramaya ;)
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

varan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 ybr 125
    http://www.dadasmotor.com/urun_detay.asp?urun=316

Dafaş motorun kendi sitesinde ki sıfır fiyatı 4.290 tl 3.900 tl diye birşey yok olacağını da sanmam

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence renginden dolayı ilk ilan
    ama antalyadan ybr alırken 10 kere düşün derim
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)