Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

mondial mct 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    malesef yok :( kararsız
    mondial mct 250 hakkında bilgisi olan üstadlarımızın fikrini almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şahsi görüşleriniz nelerdir biz acemiler için sizin görüşleriniz önemlidir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    2008 de ben kullandım..İzmirden gidip almış binerek getirmiştim..

enteresandır ama ampul bile patlatmamıştı ..

yanlış hatırlamıyorsan 10000 km den az kullanmamıştım...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben hiç sevmem bu motorları. Döküntü, hurda yığınları. Şahsi fikrimdir.

Motosikleti
    sanırım mct nin birtek vibrasyon sorunu varmış oda yola adapte olduktan sonra hissedilmiyormuş bile bir çok yorum okudum diğer forumlarda ama olumsuz nereyse hiç bişi yazılmamış gayet sağlam güzel bir motor olarak nitelendirmiş üstadlar ama yinede fazla bilgi edinmek zararlı değildir

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    evet hepsi aynı diyemem ama sanırım kullanana ve korumana göre değişiyor...

benimki 4 yaşındaydı ama satıldığında ne bir paslanma ne ses bulamazdınız...

hatta adam bursadan geldi kombi ile takas yapmıştım....

hatta ilk bir kaç ay içinde arka dişliyi 26 yapmış ,vibrasyonu kesinlikle unutmuş, uzun km ler boyunca kullanmış ve öylece elden çıkarmıştım...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    2009'dan mart ayına kadar kullandım. Motor kısmı nispeten sağlam aslında; 12 bin kilometre civarı kullandım yolda bırakmadı. Ama sonuçta çin işi; saçma sapan arızalar çıkartıp da uğraştırdığı oldu çok. Titreşimi de fazla ayrıca. Genelde jantlar da tel jant olduğu için çatır çutur kırılıyor sonra uğraştırıyor. Çelik jant alınca rahat etmiştim. Ama bence alıp da uğraşmaya, başına iş almaya değmez çok daha iyi seçenekler varken ortada.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    çoğunun zincirinden çat çat çat diye ses gelir, bi yerlere sürter. Üretim hatası. Cant telleri çabuk kırılır dökülür. Cart curt arıza yapar. Etrafımda çok var. Gördüklerim bunlar. Hantal makinedir. Arka amartisörler yok gibidir. Bedava bana verilse üstüne binmem, gene şahsi fikrimdir.

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    bisan roadstar yada regal raptor gibi v motor olanlar daha iyi.
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hiç sevmem bu motorları. Döküntü, hurda yığınları. Şahsi fikrimdir.
    Alacaksan Titan alacaksın dimi Adem abi :D
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    1,5 sene önce sıfır olarak almıştım yolda giderken sağından solundan parçalar fırlardı,döküntü ve hurda yığını benim motorun yanında iyimser kalıyor.ama 2005ten beri kullananlar ve hiç sorun yaşamayanlarda var.biraz şansa kalmış ama ben 6 aylık periyod da 15 defa yolda kaldım.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    birazda şans işi sıfırını bile alsan bir birini tutmuyor hiç bişe sevende var sevmeyende ama sevmeyen çoğunlukta

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bizim bi arkadaşta vardı bu siteden nic samsam birgün gezide debriaj balatası yaktı durup dururken
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    az kmlisini bulursan güzel kardeşim az biraz fazlayakar odur pisligi yoksa temiz binersen bi arıza çıkarmaz emin ol hızıda güzel cbr125r ile kafa kafaya kendim testettim 140kmh

Motosikleti
    motodrift olayın temiz bakmayla alakası yok,sana 10 tane fabrika hatası sayabilirim.daha ilk 1000 km de çıkardığı sorunlar temiz bakmayla alakası yok ayrıca benzini cbr 125 in yaktığının 2 katından fazla ama motor hız motoru değil 80-90 la arkana yaslanarak hiç biyerin ağrımadan yol yapabilirsin(motor dökülmezse)

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı motodriftt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az kmlisini bulursan güzel kardeşim az biraz fazlayakar odur pisligi yoksa temiz binersen bi arıza çıkarmaz emin ol hızıda güzel cbr125r ile kafa kafaya kendim testettim 140kmh
    Ben olsam utanırdım test ederken. Biri 125 cc, biri 250 cc o cbr cı keşke ben olsaydım bu arada seni tanırım. Yabana atılacak adam değilsin. Senin yerine mct nin üstünde başkası olsaydı, cbr dan tokadı yemişti. Cbr a sen binip, mct ye cbr cıyı koyup denedinmi hiç? Sonucu cbr gibi geliyor sen cbr ı sürseydin .

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    nedense güzel kardeşim bana hiç böyle dandik bi çinmalı denk gelmedi hiç yolda kalmadım kurye olarak çalışıyorum motor alıp satıyorum yeryer hiç bi motorum yolda dökülmedi cbr 125 tabi az yakıyor ama cbryi dewirde kullanırsan chopper olann mctyle kafa kafaya gdersn sonucda okadar cc biyerekadar ss sözkonusu

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    neyin ne olduğunu benden iyi biliyosun arkadaşım. Söze gerek yok

Motosikleti
    arkadaşlar kimse üzerine alınmasın ama mct yi kullananda kullanmayanda yorum yapabilir tabiki ama öyle çok kötümser olarak anlatan arkadaşlar varki hangi aleti sorsam hemen hemen hepsi için kötü yorumlar yazılıyor jant telleri kopabilir bu gayet normal sonuçta bisikletin bile jant telleri zamanla dağılıyor arkadaşımın dediği gibi çelik jant takarsın kendini biraz düze çıkarıp sorun gider dişli büyütürsün vibrasyonu en az seviyeye indirirsin yani bi markayı yükseltmek içinde diğerini itin g....üne sokmaya gerek yok bence temiz kullanmayı bilen arkadaşlar uzun zaman en adi motosikletleri bile yolda kalmadan sorun çıkarmadan götürüyorlar temiz kullanmadıktan sonra isterlerde titanyumdan motor yapsınlar onu dağıtır o adamlar

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    tabiki sürmeden sürmeye fark var usta adam motorunun dewir saatine bakmaz bile sesinden anlar yani dewirli kullanmak dewir saatini sona wurdurmak degil tabiki karşılaştırılamaz şimdi biri herneolursa olsn çin ve chopper agır makine digeri hafif serii şanzuman susoğutmalı yani bazen cc önemli olmayabliyor

Motosikleti
    valla 4 tane çinli kullandım 3ünden de memnun kaldım ama mct aklıma gelince bile hemen yolda kaldığım,motoru iteklediğim veya yüklediğim günler geliyor.neyse cbr la mct yi karşılaştırmak saçma hem cc farkı hem tarz farkı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)