Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Acil Mont Önerisi kampanyadan

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    4 Riders aldım bugün geldi.İkinci ürünü alana %50 indirim vardı.Bi arkadaşımla aldık.Tanesi 135 TL ye geldi.Bence böyle fiyatı çok çok iyi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATACROW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T gt 250 r
    Alıntı songiden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam...

Zamanında yeni başlayanlar için bu konularda bir rehber hazırlamıştım. Bir bakın isterseniz. http://www.motorla.co/?cat=5
    BAKIYORUM hocam fakat sizde bir görüş bildirseydiniz :D:D

songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Alıntı TATACROW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAKIYORUM hocam fakat sizde bir görüş bildirseydiniz :D:D
    Aslında görüşlerimi göstermek için bu linki yollamıştım..

Durumu şöyle özetleyeyim.. Bence, aldığınız montun markası o kadar da önemli değil. Montun markası, tasarım ve işçilik gibi değişkenleri etkiler. Bunu da kendi gözlerinizle gözlemleyebilirsiniz.

Ancak bir de gözlerinizle göremeyeceğiniz değişkenler var. Montun kumaşı ve korumaları gibi.

Montlar, değişik bileşenlerden oluşuyor ve iyi mont markalarının çoğu bu bileşenlerin hepsini kendileri üretmiyor. Kumaş ayrı üreticiden, korumalar ayrı üreticiden, reflektör bantlar farklı üreticiden, fermuar farklı üreticiden geliyor mesela.

Alacağınız montun tasarımı hoşunuza gittiyse, fonksiyonel olacağını düşünüyorsanız ve gözünüzle gördüğünüz işçiliği iyiyse, bu bahsettiğim bileşenlerin markalarına bakmanız gerek. Zaten her montun üstünde hangi bileşenin kimin tarafından üretildiği yazar.

Mesela ben montun kumaşı Kevlar (dupont), korumaları Knox, reflektörleri 3M ise o montu gözü kapalı alırım. Burda biraz araştırma yapmak gerekiyor. özellikle kumaş konusunda çok fazla marka ve ürün var.
    http://www.motorla.co

Motosikleti
    S&T gt 250 r
    Hocam yazınızı okudum değerlendirmemi yaptım.
    4RIDERS kumaş bilgisi açısından daha iyi fakat korumları pek iç açıcı degil.Sanırım zumatex. sırt koruması mat şeklinde oluşmaktadır. plastikleriolduşça ince ve küçük korumalara sahip. Hindistan yapımı oldugundan düşüncem iyi kumaş işçilik ucuza mal olması.
    NITRO inigliz markası ama yapım neresi bilmiyorum. kuması bölegeye göre degişiyor. önemli yerler iyi kumas . polyester kumassa cok iyidegil. fakat korumlaru yazınızdada belirttiginiz knox hele sırt koruması knox 65 .... woaawww oldum.
    ama hala akrasızım yarım saate işten çıkacagım. sonra hooopp motomox anakra subesi , ozamankadar bir akra cıkmalı :D:D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

Aslında görüşlerimi göstermek için bu linki yollamıştım..

Durumu şöyle özetleyeyim.. Bence, aldığınız montun markası o kadar da önemli değil. Montun markası, tasarım ve işçilik gibi değişkenleri etkiler. Bunu da kendi gözlerinizle gözlemleyebilirsiniz.

Ancak bir de gözlerinizle göremeyeceğiniz değişkenler var. Montun kumaşı ve korumaları gibi.

Montlar, değişik bileşenlerden oluşuyor ve iyi mont markalarının çoğu bu bileşenlerin hepsini kendileri üretmiyor. Kumaş ayrı üreticiden, korumalar ayrı üreticiden, reflektör bantlar farklı üreticiden, fermuar farklı üreticiden geliyor mesela.

Alacağınız montun tasarımı hoşunuza gittiyse, fonksiyonel olacağını düşünüyorsanız ve gözünüzle gördüğünüz işçiliği iyiyse, bu bahsettiğim bileşenlerin markalarına bakmanız gerek. Zaten her montun üstünde hangi bileşenin kimin tarafından üretildiği yazar.

Mesela ben montun kumaşı Kevlar (dupont), korumaları Knox, reflektörleri 3M ise o montu gözü kapalı alırım. Burda biraz araştırma yapmak gerekiyor. özellikle kumaş konusunda çok fazla marka ve ürün var.

siz ne dersiniz???? bu bilgiler dogrultusunda tercihiniz hangisi olur? nitronun kuması nasıl bilmiyorum

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Ben Nitro'yu tercih ederdim herhalde.. ama yine de başka alternatifiniz varsa mutlaka değerlendirin. bütçenizi biraz zorlayıp, daha iyi bir kumaşa sahip olan bir mont alabilirseniz, onu alın.

Motosikleti
    S&T gt 250 r
    SONGİDEN HOCAM TEŞEKKÜRLER ... bende en azından bu sneyei cıkarsın seneye daha iyisine bakarım ... tüm amddiyatı mptorayatıracagım :D:D

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    hayatınızın gerçeği artık bu haline gelecek... motora ve motorla yapılacak yolculuklara para akıtma

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı TATACROW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani yardım hani? ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

hyorumez hocam benim baska secenegim yokru. nitro aikidoyu aldıgım gibi mont alıyımd edim ikinci ürün %50 indirimdeydi fırsat budur dedim şimdi iki monttan birisini almam gerekmektedir ...

yeni başlarken genelde uygun fiyatlı ürünleri alma taraftarı oluyoruz genelde,aslında kaliteli ve uygununu bulmak en güzeli.biraz daha araştırman daha iyi olur düşüncesindeyim.
    belki bulundugun semtte motosiklet giyimi satan magaza fazla olmayabilir,O yüzden buldugun ürünü almamalısın.İstanbul Kadıköyda bir sürü motosiklet kullanıcı aksesuarları satan magazalar bulunmakta ve çogu magaza internet üzerinden satış yapmakta,bu şekilde begendigin daha kaliteli ürünü daha ucuza alabilirsin.
    kendi fikrimi söylemeden edemiyeceğim ben motomax'ın çogu uygun fiyata satıyorum dedigi ürünü daha uygun fiyata daha kalitelisini bulmuşumdur.
    fiyattaki aşırı indirim var ibaresi sizi yanıltmasın !
    birde aldıgınız montu yazın'mı kullanmayı düşünüyorsunuz,kışın'mı,yoksa bir mont alayım hem yaz hem kış kullanayım düşüncesi'mi var.
    almayı düşündügünüz montların kol agızları cırtlı olmazsa daha iyi,zamanla cırtlar özelligini yitiriyor ve kötü bir hal alıyor işlevini yerine getirmiyor.
    mesela birde buraya bakabilirsin ürün karşılaştırması açısından
    http://www.motoplus.com.tr/kampanyali-urunler/3
    burda'da bolca mevcut mesela
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...60316301/detay

ama illaki ordan alışveriş yapmayı düşünüyorum derseniz bu ürün kumaş olarak digerinden daha iyi
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...T-pmu2125.html
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    S&T gt 250 r
    hayatınızın gerçeği artık bu haline gelecek... motora ve motorla yapılacak yolculuklara para akıtma
    :D:D benide tek düşündüren şey ama bu sevdanın önüne gecemedi benim gibi tutumlu birisi için bile :D:D takma isimlerimden birisi varyemezdir :D:D

Alıntı .bazim. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kampamnya ne zaman bitecek arkadaslar bilginiz var mi? N58 mont ile aikiodo kask almak istiyorum izmirden ve diger iki olarak dizlik ve eldiven almak istiyorum ne onerirsiniz orta halli bisey olarak?
    yok mu cevap verecek arkadas ?

Motosikleti
    S&T gt 250 r
    walla hocam ellerindeki stok tükeniyor. montumu değiştirmeye gittim nitro monrun xl den büyük bedeni kalmamış bende 191cm 96kg olan birisi olarak sıgmadım. 2 tane eldiven kalmıs dizlikler bitmiş ... kampanya aysonuna akdar sürermidedim bilmem dediler motomax genel merkezinden site üzerinden mailleştim mont için talepler cok en geç aysonuna kadar degiştirin dediler...
    motmax ile iş yerindeyken mailleştim. 7 gibi motmoax anakra subesine gittim. bu demek oluyorki daha da erken bitebilir.
    4RIDER monta kaldım.
    ayrıca sölemem gerekirki pazar günü saat 7:30-8 arası alısveriş yapmakla pazartesi 7 de alısveriş yapmak arasında büyük fark var. pazargünü insanlar gergin oluyor. egh birazda benim gibi meraklı karasız bir müşteri ile ugrasmak :D:D bence pazargünleri hicbir yerden alısveriş yapmıyacan insanlar gergin oluyor. haklı bende dükkan sahibi olsam gergin olurum pazarları bile calısıyorum diye :D:D

Eyv hocam tesekkurler cevap icin en yakin zamanda gidecegim bu 4 lu ekipman icin

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    arkadaşlar 1 dkk nızı bana ayırırmısınız ben konu açmak istiyorum ama bilmiyorum nasıl açacagımı? 1 dkk anlatırsanız sewinirim

Motosikleti
    S&T gt 250 r
    4 lü ekipmanda mont kask dısında ne vardır? 2 si tamam diger iki :D:D ben kilitleri hallettim bi disk kilit birde alarmlıkilit aldım ikisi 115 lira :D:D

Eldiven ve dizlik bulabilirsem iyi ama fiyatlar.hakkinda hicbir bilgim yok. Satici 5 dese de alirim 50 dese de yani misal orta yollu alacagim eldiven be dizligin banamaliyeti ne olur nitro marka gibi?

Motosikleti
    S&T gt 250 r
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni başlarken genelde uygun fiyatlı ürünleri alma taraftarı oluyoruz genelde,aslında kaliteli ve uygununu bulmak en güzeli.biraz daha araştırman daha iyi olur düşüncesindeyim.
    belki bulundugun semtte motosiklet giyimi satan magaza fazla olmayabilir,O yüzden buldugun ürünü almamalısın.İstanbul Kadıköyda bir sürü motosiklet kullanıcı aksesuarları satan magazalar bulunmakta ve çogu magaza internet üzerinden satış yapmakta,bu şekilde begendigin daha kaliteli ürünü daha ucuza alabilirsin.
    kendi fikrimi söylemeden edemiyeceğim ben motomax'ın çogu uygun fiyata satıyorum dedigi ürünü daha uygun fiyata daha kalitelisini bulmuşumdur.
    fiyattaki aşırı indirim var ibaresi sizi yanıltmasın !
    birde aldıgınız montu yazın'mı kullanmayı düşünüyorsunuz,kışın'mı,yoksa bir mont alayım hem yaz hem kış kullanayım düşüncesi'mi var.
    almayı düşündügünüz montların kol agızları cırtlı olmazsa daha iyi,zamanla cırtlar özelligini yitiriyor ve kötü bir hal alıyor işlevini yerine getirmiyor.
    mesela birde buraya bakabilirsin ürün karşılaştırması açısından
    http://www.motoplus.com.tr/kampanyali-urunler/3
    burda'da bolca mevcut mesela
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...60316301/detay

ama illaki ordan alışveriş yapmayı düşünüyorum derseniz bu ürün kumaş olarak digerinden daha iyi
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...T-pmu2125.html
    hocam teşekkkür ederim. neyazıkki nitronun bedeni kalmamıs. 4RIDERSaldım. indirmi bulmusken 2 tanede kilit. bir disk kiliti bir tanede alarmlı büyük kilit aldım.
    akşam mesajınızı göründe en azından biraz daha deneyimiyle bilgi payalsam sizinde 4RIDER söylemeniz iyi geldi :D:D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)