Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TATLİ GİDİYORDU ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bugun motor sürmeye gittim gene Köy'e Neyse...

Motorda benzin kalmamıs.. Gideyim dedim Benzin aldım Gidiş yolu dümdüz cokda tatli bi viraj var Saat 10 Gibi.. Bense sabah 8 den beri motorla geziyorum Lastikler kıvamına girmiş asfalt cok güzeldi..Giderken Asıldım biraz gaza..Yollar bostu. (5 Tl lik benzin aldım.1.12 Litre geldi..) Motoru yıkadım 10 Dakika falan..Sonra Ön lastigin indigini gördüm hava bastım biraz ...Neyse dönüş yoluna cıkalım dedik 1 km var veya yok neyse Yol bos Sola dönücem,Sagdan Motor geliyor... Bekledim arkasından Cıktım ..Takip ediyorum gecmiyorumda...

Oda ne Yol 2 Serit ..Sollama yapılması yasak tabelasıda var Sagda Megane seridinde gidiyor arkada Sahin var onun arkasında Reno Symbol Neyse birde ne göreyim Sahin sollamaya cıktı Dedim gecerim yanından adam ayarlamıstır..Aha bi bingo daha Symbolda sahibi sollamaya cıktı (1 Gidiş 1 Geliş) Olan yolu 3 Gidiş yaptılar Öndeki Motor nasıl olduysa gecti..Dedim içimden Tatlı gidiyorsun...Sagda Cakıllı Banket vardı .Arka frenin yarısına kadar bastım Motor baya bi kızakladı.. 1.5-2 Metre Falan 4 Ten 2 ye cekip Direk kendimi Saga attım Neyseki durabildim..Amma cok korktum öndeki adamlarda orda durmus adamlara Saydırıyorlardı..

1 Kamyon,Veya Tır gelseydi 2 sini rahat süpürebilirdi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kader tatlı. Neymiş, hatan olmasada gümbürtüye gidebilirsin. Öğrendinmi bari?

Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Manisa ya acemi birliğine geldim neden tanışmadık senle bir gün tanışmak sohbet etmek isterim senle Datlı
    İmza Yok ::tutkuy:: ::xs22:: ::gazla::

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kader tatlı. Neymiş, hatan olmasada gümbürtüye gidebilirsin. Öğrendinmi bari?

Ögrendim abi... Ögrenmemmi ..Burda Mod larımızıın yazdıgı bilgiler cok işime yaradı.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Geçmiş olsun hocam.

Pazar pazar ben de uzun bir tur yapayım dedim, 300 km falan. Yolda gidiş geliş iki şerit var. Sollama yapılmaz düz çizgi çekmişler. Gittiğim yer ormanlık alan. Sağa dönüşten döndüm, bir de ne göreyim hemen ilerimde doblo sollamaya çıkmış, bütün şerit kapalı. Bir anda adrenalin şoku oldum. Doblo'daki adam da aynı şekilde tırstı, araç sarsıldı resmen , neyse hızlanıp biraz sola geçince sağından geçebildim, zaten şeridin en sağından gidiyordum, böyle birşeyi tahmin ettiğim için .
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı AKsaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manisa ya acemi birliğine geldim neden tanışmadık senle bir gün tanışmak sohbet etmek isterim senle Datlı
    Olur valla Hala manisadımısınz.?

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam.

Pazar pazar ben de uzun bir tur yapayım dedim, 300 km falan. Yolda gidiş geliş iki şerit var. Sollama yapılmaz düz çizgi çekmişler. Gittiğim yer ormanlık alan. Sağa dönüşten döndüm, bir de ne göreyim hemen ilerimde doblo sollamaya çıkmış, bütün şerit kapalı. Bir anda adrenalin şoku oldum. Doblo'daki adam da aynı şekilde tırstı, araç sarsıldı resmen , neyse hızlanıp biraz sola geçince sağından geçebildim, zaten şeridin en sağından gidiyordum, böyle birşeyi tahmin ettiğim için .

Tesekkür ederim.Sizede cok gecmiş olsun...

Bide motorun arka freninde sorun vardı benim Yüksek süratte giderken Ne kadar basarsan bas Tak diyip bastıgım kadar yukarı bi güç itiyor..Direnemiyorum ..Yoksa motor durmuyor Bosa basmıs gibi oluyor..Onu iyiki ayarlamısım ..Yoksa Zordu işim..

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    geçmiş olsun benimde genelde evden çıkarım köye giderm sonra hiç aklımda yokken bi şehre çıkım dediğim anda başlıyor talihsizlikler zaart diye araba çıkar öndeki araç ani fren yapar istisna değil hep olur ama

Motosikleti
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun benimde genelde evden çıkarım köye giderm sonra hiç aklımda yokken bi şehre çıkım dediğim anda başlıyor talihsizlikler zaart diye araba çıkar öndeki araç ani fren yapar istisna değil hep olur ama

Yok bide acemi sürücüyüm İşte 2-3 Kere kapalı yolda ybr sürdüm.Önceki hafta ve bu hafta işte 10-12 Saat olmak süresiyle O motoru sürüyorum motoru güzel sürerim kabiliyetim iyidir.Saga sola bakarım nerde ne var diye..Sanırım dikkatim ve biraz pratik olmam kurtardı..Genelde hep Ova(Bag-Bahce) Yollarında cakıllarda alıstım..Frenlemelerim Motoru toparlamalarım güzeldir.Ama korktum yani..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)