Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Trafik Magandalarına Dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI
    fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar geçmiş olsun dilekleri için hepinize teşekkür ederim. Evet bu ne ilk ne de son olacak ama malesef ki yapacak fazla bişey yok ülkemizde trafik bu halde. Yolu soranlar olmuş , karşıdan gelen trafik yok, bölünmüş yol çift gidiş çift geliş. Ayrıca tabiki takip mesafesini korumak ve sinyali görünce yavaşlamak geçmemek lazım ama dönmeden 1 saniye önce sinyal veren araca nasıl bi reflex gösterirsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250 - 2008
    Çok fazla tarantino ve Rodrigues kardeşler filmi izliyorum sanırım. Underground bir oluşum yapılsa, akşamları bu ayıların araçlarını hacamat etse Sabah kırık silecek üzerine bir not: "Trafik kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım" Küfür etsen daha az koyar
    [COLOR="#000000"][B]We believe in the sky, and we don’t believe in the sunroof.[/B][/COLOR]

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Mesafeyi korumak lazım acil bir durumda hız çok yüksek değilse vites düşürmekte iyi fikir .) Geçmiş olsun dostum.

Tekeriniz düz bassın.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    öncelikle geçmiş olsun. Her araç risk, ona göre mesafemizi ayarlamamız lazım.
    Hep araba şöförlerine suç buluyoruz ama ilk önce çuvaldızı da kendimize batıralım (bu sizin kazanızla ilgili değildir). Gayet akıcı trafikte dahi makas atan aralardan geçen, arabaların sağından geçen bizleriz. şehir içi yollarda ölümüne giden bizleriz. Başka bir motor gördüğümüzde hemen gaz açıp yanından rüzgarımızı bırakarak geçen de bizleriz.. TEM de fazerla giderken benzin ikazım yandı, kontrollü bir şekilde hızımı 90-100 e düşürüp sağ şeride geçtim, kurtköy opete varmak üzereyim. En fazla 1 metre solumdan üstelik benimle aynı şeridi kullanarak bir maxi-scooter geçti. Sonrasında ben de onun hızının 2 katıyla yanından geçtim, ama insaflı davranıp 2 metre solundan geçtim. o da ben de iyi halt ettik anlayacagınız, ama hatasını anladı sanırım ki ben benzine girmek için en sağda giderken o korna çalarak yoluna devam etti. Arabalarla hepimizin atlattığı tehlikeler var ancak belki en tehlikelilerini birbirimize yaşatıyoruz.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Geçmiş olsun, malesef güzel ülkemizde böyle hıyarlar (inorganik yani şehir hıyarları) fazlasıyla mevcut. Yaşadığım yerde hergün böyle hıyarlarla tartışmaya girmeden motosiklet süremiyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler