Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha-suzuki-honda yarisi bakalim nasil bitecek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    uzun zamandan sonra tekrar merhaba, bildiginiz gibi honda innova 125i 57km/litre ile yakittaki cimriligini 2012 yeni kasalarda daha da ileri tasiyip 63.3km/litre yapmisti, bunun uzerine suzuki nex 110i modelini piyasaya sundu ve test verilerine gore 80km/litre ile hondayi geride birakti ( daha onceki actigim baslikta nex bilgisi var ), son olarak bombayi yamaha patlatti hem de CUB ile degil scooter ile, 24 farkli gazete ve dergi surucusunun toplu olarak yaptigi test sonucu toplam 85km yol yapildi ( rodaji olmamis 115i modeli ile ) ve yol boyunca hicbir zaman 50km/saat hizin altina inilmedi, sonuc gazetecilerce de onaylandi, 101.67km/ litre sonuc elde edildi, yamaha mio 115i karsinizda
    NOT: Ufak bir iki oynama ile ( motora dokunmadan-cc buyutme v.s. yok ) 150km hiza kadar cikabiliyor.

Bir de link vereyim http://www.yamaha-motor.co.th/news/View.aspx?ID=1843 google translate ile tercume oluyor zaten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    100km giden yamahadan burda olsa hemen alırdım 1 tane )
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Niyetimiz Kötü allahım sen bizi koru
    Aman tanrım 1 litre ile 100 kilometremi hemde 150 kmh mı
    Sado

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Kürşat abi yine yaptı yapcağını bizim burda ağzımızı sulandırdı.
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kürşattekin 1 tane alıp test etmeden inanmam... Honda esd motorlar tırt çıktı baksana

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    150 km hıza nasıl çıkabiliyo o ya ?

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    hemen alalım bi tane
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    benim click hosuma gitti hizlanmasi yakiti falan guzel ama su var birincisi benzin zaten ucuz oldugu icin 2litre yakmis 2.5litre yakmis acikcasi takilmiyorsun ama arkadasin dedigi gibi bence esp bos cikti bence, daha dogrusu honda cok abartti ama pazarlama taktigi birde burada bir hondadir gidiyor, honda tek basina goturmus isi, digerleri oylesine oynuyor, mio test edecegim insallah, bu arada espli pcx150 de hava cikti beklentileri bosa cikardi, CRF250 ise burada CBR250den yaklasik 2000TL pahaliya satilmaya basladi, global bir model, Turkiyeye de gelecek diye biliyorum.Cub alacak arkadaslara da kesinlikle wave 110i onermem cok pahali cunku, tavsiyem modenas gt135 ( kawasaki kaze)

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Alalım bi tane hemen :D

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Türkiye'ye gelsin fiyatı ybr kadar olsun yok satar.
    Sür gari

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    O zman 2.sırada Modenas Gt135 lik motoru 85 Km gidiyor 2.mi oldu ?
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    parlak fikirler geliyo aklıma ama bu motorlar yok

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Benzinin 4.20 olduğu bir ülkede, bu motosikleti getirmiyorlarsa,o yamahanın aklına !
    (tabi teknik veriler reklam için şişirilmemişse)
    Peynir ekmek gibi satar bu !

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    250 cc yakışıklı bir naked yapsınlar, 150 kmh hız yapsın, 3 litre tüketsin, fiyatı da ucuz olsun

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Ak şöyşe çift silindir yakşalık 25 30 beygir bir Motor olsa şekli şemali yerinde suzukinini yeni modeli gibi bişey olsa fiyatıda 3bin lira olsa 3 litre yaksaaaa Şerefsizim sabah 7 de bayinin kapısına dayanırım
    Sado

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnternetten sipariş versek getirirler mi Türkiyeye :D Şaka bir yana Yamahayı severdim artık daha çok seviyorum.
    Türkçe giderse, Türkiye gider!

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    honda hayat onda yok servis yok bilmem ne derler ama ben doğru düzgün ne servisini gördüm nede güzel dizaynını.motor dedğin Yamahadır.bu konuyla alakası yok ama içimi döktüm ss 1 litrelerde kim begenmezki r1i.ama konudaki motor Türkiye ye gelde deli satılır ;)
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Yazıklarr olsunn 4 aydır cılkım çıktı 100 km de 7 den 6 ya insin diye Ar-Ge işte arkadaş )

nrkndmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave110i
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim click hosuma gitti hizlanmasi yakiti falan guzel ama su var birincisi benzin zaten ucuz oldugu icin 2litre yakmis 2.5litre yakmis acikcasi takilmiyorsun ama arkadasin dedigi gibi bence esp bos cikti bence, daha dogrusu honda cok abartti ama pazarlama taktigi birde burada bir hondadir gidiyor, honda tek basina goturmus isi, digerleri oylesine oynuyor, mio test edecegim insallah, bu arada espli pcx150 de hava cikti beklentileri bosa cikardi, CRF250 ise burada CBR250den yaklasik 2000TL pahaliya satilmaya basladi, global bir model, Turkiyeye de gelecek diye biliyorum.Cub alacak arkadaslara da kesinlikle wave 110i onermem cok pahali cunku, tavsiyem modenas gt135 ( kawasaki kaze)

kürşat abi wave alma diyorsunda ne alcaz ya cryptonmu alalım yani...benim peder gidip modenas almaz istediğin kadar kaliteli olduğunu söyle almaz...hem bana onun servisini sorduğunda ben ne cevap verceğim kii servisi yok buralarda...

biz mecbur honda wave110i ye talip yapcak bişi yok...yeni sayfa açtım waveyle ilgili oraya arada uğrayıp bizi bilgilendiriver abi sevinirim..

yakında alıyom zaten nasıl birşey olduğunu bileyim
    bakma güzelim,atla gezelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)