Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor büyütmek istiyorum önerileriniz ??

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar gecen sene bi vespa lx 150 aldım ve bu bana yeter diye düşünüyordum fakat zamanla yetmedigini anladım ki sadece yazın kullanıyorum,ist da yasıyorum ve yazları güzelcedeyim ve taksime 50 km gibi bi mesafe dolayısıyla sürekli uzun yol yapmak durumunda kalıyorum ve asırı rüzgar yiyorum motorun zayıf kalmasıda cabası,motor ufak oldugu için full face kask ve iyi bi mont işine de girmedim komik durucagını düşündügümden dolayısıyla motoru büyütmek istiyorum scooter olarak gilera nexus 300 ler hosuma gitti ama ist içinde hiçbir bayide yok su an ve temmuzun 3. haftası diyorlar ama kardeşimin runner ı içinde 10 gün önce gelicegini söylemeleri bu sürenin agustosu bulucagını düşündürüyor dolayısıyla alternatif düşünmek durumunda kaldım ve vitesliye mi gecsem diye düşündüm vitesli adayımda ninja 250 r ,benim motoru kullanma amacım yogun trafikten daha az etkilenmek dolayısıyla bu motorlar bana ne kadar yardımcı olur veya alternatifleri nelerdir sizlere sormak istedim şimdiden herkese tesekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda CBR 250R'yi Neden Düşünmediniz ?

düşündüm onuda ama ninja nın kasası daha hos geldi gözüme yoksa cbr 250,yamaha r125 e de baktım hatta r 125 in kasası cok hosuma gitti

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı teocan94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda CBR 250R'yi Neden Düşünmediniz ?
    Niye, O zaman trafikten daha mı az etkileniyoruz?

Trafikten daha az etkilenmek istiyorsanız scooter ile devam etmek en mantıklı seçim olur. Piyasada tonla 250cc civarı scooter var. Yada 0km alacaksanız piaggionun 350 lik (aslında 330 cc) modelleri çıktı yeni. Motoru çok çok iyi. Zaten kendisi de italyan.
    #sürenadam

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    İyi kask ile iyi mont komik durur ? Kask kafanızın degeri kadar olmalı motorunuzun değil. Öncelikle manteliteyli büyütmek gerek. Büyük motor tecrübe ve olgunluk gerektirir
    eray_uluyazı ve izmir3535 bunu beğendiler.

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Kymco downtown 300i 'ye baktınız mı ? İş yerinde bir arkadaşımın var ve epey heybetli bir scooter. Bagajınında geniş oldugundan bahsediyor.

scooter yerine vitesli bi motor kullanmanı tavsiye ederim bence bambaşka bisi vitesli motosiklet bunun içinde cbr 250 yi tek geçmelisin bence.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    emir. Bende suzuki inzuma tavsiye edeyim arkadaşa

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    biraz daha bekle suzuki inazuma gw 250 motosikletini piyasaya sürecek, onu takip etmeni öneriyorum.

bende scooter ın trafikte daha kıvrak olcagını düşünüyorum ama maxi scooter sınıfına giren bi scooter la aynı rahatlıkta gidebilirmiyim yogun trafikte kafamı karıstıran bu, piaggio lara da detaylı sekilde bakıcam tesekkürler fikriniz için

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:55 ----------

Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi kask ile iyi mont komik durur ? Kask kafanızın degeri kadar olmalı motorunuzun değil. Öncelikle manteliteyli büyütmek gerek. Büyük motor tecrübe ve olgunluk gerektirir
    iyi kask demedim full face dedim mewcut kaskım da iyi zaten ama open face dolayısıyla rüzgar alıyorum,montda motor ufak oldugu için komik durur diye düşündüm ,mantelitelik bi sıkıntı yok ortada dolayısıyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:02 ----------

Alıntı atiTheSun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco downtown 300i 'ye baktınız mı ? İş yerinde bir arkadaşımın var ve epey heybetli bir scooter. Bagajınında geniş oldugundan bahsediyor.
    gecen sene vespayı almadan önce kymco xciting 250 ye bakmıstım güzel motordu ama sonra ebatları baslangıc için sıkıntı olabilir diye düşünmüştüm downtown 300 i nin kasası cok hosuma gitmedi acıkcası ama öneriniz için tesekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:05 ----------

Alıntı emir.emir. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter yerine vitesli bi motor kullanmanı tavsiye ederim bence bambaşka bisi vitesli motosiklet bunun içinde cbr 250 yi tek geçmelisin bence.
    vitesli için yogun trafikte dur kalk sorun olur mu bilemiyorum vitesli de ki acemiligimden ötürü ,tercihinizin cbr 250 olmasının sebebi nedir ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:07 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emir. Bende suzuki inzuma tavsiye edeyim arkadaşa
    güzel motor özellikle sagdan soldan cift egsoz olayı cok hos ama naked ben vitesliye gecersem racing tipi düşünüyorum,tavsiyeniz için tesekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Hondanın sh300i neden düşünmediniz?

Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondanın sh300i neden düşünmediniz?
    kasa pek agresif durmuyor gibi geldi bana o sebepten, nexus un kasası cok hosuma gidiyor o tip agresif bi scooter istiyorum

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    adam temmuz ortasını bile bekleyemiyo ki beklese zaten kafasında motor var siz inazuma yı öneriyosunuz...nası bi kafanız var arkadaş anlamak çok güç...ninja işini yoğun trafikte görür yani aralardan kaçmak için ama 50 km uzun bi mesafe eğer trafikliyse geneli...yorucu olabilir...

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Tvs apache al keyfine bak

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Arkadaşlar cbr250 tek geçme sebebiniz ne anlayamadım 250 lik sınıfında Ninjadır lider yok daha rahat felan demeyin ninjadada performans var
    adam deseki kafamda cbr 250 var bu seferde herkez Ninja 250 yazardı nedir bu tavırlarınız anlamıyorum her zaman bi üstünü yada marka fanatikliği nedir anlasam
    Sado

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam temmuz ortasını bile bekleyemiyo ki beklese zaten kafasında motor var siz inazuma yı öneriyosunuz...nası bi kafanız var arkadaş anlamak çok güç...ninja işini yoğun trafikte görür yani aralardan kaçmak için ama 50 km uzun bi mesafe eğer trafikliyse geneli...yorucu olabilir...
    yorumunun ilk yarısına gülmedim desem yalan malesef genelde yogun trafik sadece aksamları bos oluyo gec vakit,scooter la dur kalk cok sorun olmuyo ama vitesli gözümü korkutuyo dedigin gibi sürekli debriyaj gaz fren yorar gibi geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cbr250 tek geçme sebebiniz ne anlayamadım 250 lik sınıfında Ninjadır lider yok daha rahat felan demeyin ninjadada performans var
    adam deseki kafamda cbr 250 var bu seferde herkez Ninja 250 yazardı nedir bu tavırlarınız anlamıyorum her zaman bi üstünü yada marka fanatikliği nedir anlasam
    bende biraz performans olsun istiyorum özellikle vitesliye gecersem baktıgım verilere görede 250 cc de en kuvvetlisi ninja ,cbr honda oldugu için midir kullanıcısı cok oldugu için midir bilemedim ama bu yönde telkinler var forumda hondacıların arasına geldim galiba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)