Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor almak istiyorum fakat . . .. :

Motovento
    REKLAM ALANI

SAYİN

Abilerim, kardeşlerim ehliyetim ve ekipmanım tamamladım üniversite 2 öğrencisyim benimde bredaki herkes gibi içimdeki motor aşkı bu aylarda dahada kabarıyor fakat !!!

Herkezin bildiği gibi öğrenci adam tabiri caiz ise aç adamdır motor tecrubem scooter motorlarla sınırlı vitesli motor geçmek istiyorum ama istemek birşeyi değiştirmiyor başlangıç olarak 3 büyüklerden birini düşünüyorum (yzf 125 r ) (cbr 125 r) (duke 125-200) ama bunlara verebilecek peşin param yok ve yetim olduğum içinde her hangi bi şekilde kredi vs gibi konularda yardım alcağım kimse yok yaşantımı kyk kredisi ve park time çalıştığım işlerle kazanıyorum yani bu motorlara neşekilde sahip olabilirim izlemem gereken yol ne olabilir taksit senet ws ödeme seçeneklerini bilen arkadaşlarımdan abilerimden bilgilerini benimle paylaşmanızı rica ediyorum fikir lerinizede açığım eminim beni gibi durumda olan çok insan vardır belki bu konu başlığı altından bi farklılık yaratabiliriz

yardımlarınız için şimdiden teşekürler .....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    üç büyüğün parasıda üç büyük. Ybr 125, cbf 150 öneririm. Veya ikinci el 2008, 2010 model arası temiz cbr 125 r.ha bide tvs apache rtr 150 var oda olabilir.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Bu isin para kazanmaktan baska yolu yok.her gozumuze hosgeleni alabilseydik.burda bekar erkek kalmazdi hayallerini buyuk tut fakat paranin yettigini al. Ktm duke dedigini farkinda misin ?

---------- Post added at 01:13 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

Bence arkadasin dedigi gibi 2. El tvs cbf ybr hatta mondial bak

hayallerinden vazgeçmene gerek yok dostum a2 ehliyetin varmış dominos burger king vs. tarzı bi yere gir paranı biriktir hem sigortanda başlamış olur sahibinden.com u da sürekli takip et bulundugun şehrin 2. el motor pazarına git bak piyasayı ögren en ucuzunu gördügün zaman kaparsın hemen yüksek fiyattan tekrar satıp almanı tavsiye ederim paranı katlar ilerde büyük motor alırsın ben cuptan ybr ye bi süre ybr alp sattıktan sonra cbr 250 aldım simdi 600 cc sini almayı planlıyorum

ozganugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Küba cg100 action
    Bende üniversite ögrencisiyim. Zamanında çok araştırmıştım, Sigortan yoksa kredi vermiyorlar ve senetle motor satan yerde yok. En iyisi para biriktirmeye bak

Motosikleti
    henüz yok
    seni gayet iyi anlıyorum abi sende haklısın böğle durumlarda insan ne yapacagını bilmiyor bir bilene soruyor cevap hep aynı

ehliyetin varmış içindeki motor sevgisini yatıştırmak istiyorsan 1 haftalıgına bir motosiklet kirala bunlar artarnatifler bu yazı bu şekilde atlatsan kışın okul sonrası çalışarak para biriktirsen seneye gayet güzel bir motor alırsın belki ozamana kadar düşüncelerinde deyişir mesela honda cbf 125 almayı düşünürsün altarnatifler çoğalır kısacası bu yaz için bir mucize beklemektense gelecek yaza hazır olmanı öneririm

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gideceksin sıfırı 1600 1700 tl olan 100-125 cc lik motosikletle başlayacaksın.motosikleti almakla iş bitmiyor.bunun sana getireceği masraflar var.bu yüzden paran yoksa söylediğim fiyatta olanlara bakıp bir nevi nefsini körleyeceksin.

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Bende üniyi yeni bitirdim babam yok annemin 600tl emekli maaşıyla geçiniyoruz... sen şimdilik bu motor işini benim gibi hayel et sadece ama hırsla inatla aşkla kara sevdayla onba ulaşmak için herşeyi dene... bak ben 1milyar paramı gidip motora değil Sermaye Piyasası Lisansına yatırdım... 1 eylüldede sınavı var ve inş yatırım uzmanı oluyorum... daha sonrasında istediğim motor benım herzaman Büyük düşün dostum..
    turkish39 bunu beğendi.
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Dostum Bende kredi ile geçinen bir öğrenci olarak sana diyeceklerim şunlar
    Parası en az ama en az derken en fazla olan Commuterlerden güzel ve güçlüsünü istiyorum dersen git 2800 tl ye Mondial mh drift al 10 numara motor
    He az daha kendimi zorlarım Şöyle tam ss değil ama commuterlerden de havalı bişey istiyosan bi o kadarda güçlü rakiplerine göre 4.500 gözden çıkar Git Tvs Apache al
    He diyosan ki rahat titreşimsiz binim diyosan ama sınıfına göre biraz hantal kalıyo 5.000tl yi gözden çıkar cbf al ki ben bunu tavsiye etmiyorum kesinlikle 150cc commutere 5 milyar vermek uww kanım çekildi
    Çok uzun ömürlü arızası fazla çıkmasın gücü hiç yok ama az yakısın diyorsanda 4750 yi gözden çıkar ybr al
    Ama tavsiyem tabiki Mondial hariç diyerlerini 2.ci el alman olur zaten bütçen kısıtlı sıfırını alıpda kendini zorlama emin ol tvs ve mondial de beklentilerini karşılar
    He diyeceğim şu ki benim düşüncem sakın ha gidipde 125 cc motorlara 8,10 bin tel verme He verceksen bile 1 ,2 yıl idare et yazdığım motorlarla ama sonra paranı kazandıkdan sonra istediğini al
    Off biraz uzattım mı ne
    Sado

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Bak dostum ben şu an işsizim 2 üç aydır babamın yanında iyiyim

Babam olmasa ne yapardım bilemiyorum para kolay kazanılmıyor hele öğrenci adam

Ktm duke iyi belki ama onca parayı motora yatırıp aç gezmek istemessin

Tvs apaçilere bak 150 cc şehir içinin kralı sen olursun uzun yolada gelir

Şu an için her isteklerini yerine getirir

Bir süre ara ver paran uygun olunca durum müsait olunca satıp istediğini almandır

2 ellerine bak 2008 tvsler
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)