Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Slm yardımcı olurmusunz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    CaPTaiN053 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba ben motor alcam ama ikinci el ne yapayım bilmiyorum kmsi fazla sorun çıkarırmı ilan bu arkadaşlar bi bakıp fikirlerinizi söylermisiniz bide fiyatı uygunmu http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2939276/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Shadow 750
    Grenajları neden değişmiş yana yatması mı var acaba ? Kilometresi çok yüksek bana göre ama sonuçta Honda. Başka alternatifler değerlendirilebilir.

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    km honda için yarı ömürden daha az bir kilometredir. ama agresif motorların kullanış şekli önemli. bir ustaya baktırmadan alınmaz.

ayrıca grenajlar değişmiş, kazalıysa ve şase yamulduysa alma derim. yok basir bir yan yatmaysa hem alınabilir, yatmaya göre alınmayadabilir. ayrıca düşmüşse gidona dikkat etmek lazım. sağa sola dönüş eşit değilse muayenede sorun çıkarır.

sağolun dediklrinizi dikkate alcam önce bi ustaya göstereyim km konusundada yarı ömürden az diyosun sonuçta honda bu motor olmazsa yine başka cbr ye yönelecem km si yine fazla olur illaki fiya konusunda ne diyosunz 31200 km 3700 tl pahalımı normailmi

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Paşa ne edecen 4 milyara bunu alıpda git tvs apache al hemi sıfır hemde daha çekici bence
    Bu eski kasa 32binde hiç tavsiye etmem sıfırı 7.200 olduğu için 5 yıllık motoru 4.000 tl ye satılırmı yahu
    Sado

tvs apacheyi bende düşnyorumda hiç görmedim yani boyutları filn nasıl midemde olan bi rahatszlktan dolayı kilo sorunum var bana büyük gelebilir gibi resimlerden gördüğümü diyorum 173 boy 50 kiloyum

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Motoru Kilo değil Beyin sürer yani demek istediğim bende 177 boyunda 60 kilo bile olmayan biriyim Benden daha kısa daha zayıf kişilerin sürdüğünü gördüm Hiç bir problem çıkaracağını sanmıyorum Aksine zayıf olduğun için daha iyi kaçar
    Sado

tm sağol biraz apachyi araştrayım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    5 yasında Honda dan bı sıkıntı olmaz ama gene de o paraya en az onun kadar sağlam yakışıklı ve 0 km de olan tvs almak daha mantıklı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    5 yılda değil Pardon 6 yıllık mış
    Sado

yardmlrnz içn sağoln syledikleriniz mantıklı cbr nin tasarımı hoşma gittği için istyodum tvsde güzel aslında yakndan görmek lazım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı CaPTaiN053 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yardmlrnz içn sağoln syledikleriniz mantıklı cbr nin tasarımı hoşma gittği için istyodum tvsde güzel aslında yakndan görmek lazım
    Sen tvs yi yakından gor başkasına bakmazsın benden demesi
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Arkadaşların dediklerine katılıyorum. Sizin imkanlarınız da olsaydım, apache'yi liste başına ekler incelerdim. Ne kadar binmeyeceğim (tarz olarak, yanlış anlaşılmasın) bir motor da olsa, rakipleri arasında en çok hoşuma motor.

Aşağıdaki linkte Barkın abinin incelemesi mevcut.

http://www.youtube.com/watch?v=24Y48YY36d8
    Önce emniyet, sonra hareket...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler