Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Böylelerini Azraile Birakmayacaksin

Motovento
    REKLAM ALANI
    maviş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki bandit 1200 s (2004)
    musti geçmiş olsum ..trafikte hepimisin ortak derdi motorcuya saygı koca bi sıfırr..aslında kalabalık yolculuklarda tırt oluyolar ..ama hep kalabalık mı gezmek lazımm..? sana harbiden sağlam bi levye lazımm.tekrar geçmiş olsunn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    tek ümidimiz metro bunlardan başka kurtuluşumuz yok ne minibüsten ne halk otobüsünden

Pe¥oTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9 ..:Regal Raptor:..
    Hadi sohbet olsun herhalde sene 1983 yada 82 çokta iyi hatırlamıyorum (Tevellütte Belli Oldu) 1978 125 honda var altımda 2 gün önce arka cebimden cüzdanımı düşürmüşüm bulan kişi bir şekilde bana ulaştıktan sonra şaşkınbakkal taraflarından cüzdanımı almaya gittim teşekkür ederek ayrıldım ara sokaktan ewime dönüyorum karşıdan bir araba geliyor herhangi bir anormallik yok normal seyir, sinyal vermiyor ve benim farım açık nerdeyse hizalamıştık (iyide hizalamışız : ) ben tam garaj kapısı seviyesindeydim ve arkadaş direk döndü ve beni yan taraftan çarparak altına aldı....

Burası daha komik Pardon görmedim dedi ne diyim şimdi yurdum insanı...

Burası böyle bir ülke hazımsız bir ferdimiz arkadaşımı kırmızı ışıkta arkadan çarpmak suretiyle şaha kaldırdı ....

Güleriz ağlanacak halimize....

yapacagin sey basit... basindan gecenleri buyuk puntolarla kagilatara yazip. Duragin cevresindeki telefon direklerine asacaksin. Karsiliginda bir sey yapilmasini beklemeyeceksin tabiiki sadece toplumda bilinc olusturma maksatli. Toplum bir seyler yapmazsa siyatsetciler ..belediyelerin kimildamaya niyetleri yok.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    abi geçmiş olsun çayrovada bi gebze harem minibüslerinden tırsıyom bide yanyoldan. bu yüzden hep gebzeye giderken arkadaki beylikbağı yolunu kullanıyorum.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ya o beylikbağı yolu bozulmuş
    harcadık motoru bende ordan gidiyordum
    zaten o yolda bir ara haftada 2 kaza oluyordu

tayfuR1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1'99
    arkadaşlar korumalı sıkı bi eldiven, protekli mont ve kaskla bi adama ve arabaya yapabileceklerinizi hayal bile edemezsiniz o yüzden levyeye falan gerek yok elde ne varsa o

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Kaskı kafadan çıkartıp çene kısmından tutarak büyük boyutlu bir muşta veya gereksiz derecede sert bir boks eldiveni olarak kullanmak da işe yarayabilir.

Motosikleti
    Honda NX4 Falcon
    Dostum öncelikle geçmiş olsun ucuz atlatmışsın.
    Minübüsçülerle hiç vukuatım olmadı ama taksiciler bana (evim taksime yakın olduğu için ne zaman taksiye binecek olsam almak istemiyolar) ben de taksicilere gıcığımdır...
    Her seferinde polislere şikayet ediyorum hiç affettikleri ya da ilgilenmedikleri olmadı plakasını alıp polise şikayet etmek en doğru hareket boşuna dalaşmaya falan gerek yok...

Başına bela alır insan üstelik de döv döv bitmez ki bu herifler...

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Geçmiş olsun
    0 Rh (+)
    06 - 09

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    125 lik scooterla yokuş yukarı minibüs sollamak nasıl bir zihniyet
    valla anlayamadım !

viper3673 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa
    Benden sana bir tavsiye.Bizim burda sizin otoban gibi bir e-5 var.Yine bi dolmuşçu bizi sıkıştırdı arkada harbi kafayı sıyırmış bi arkadaşım var.Arkadaş asla boş gezmez.Bana bas dedi bende bastım.Adamın yanına geçtik.Yan yana gidiyoruz.Arkadaş çıkardı kurusıkı silahı adamın suratına doğrulttu.Adamın yaptığı frenin sesini duymalısınız.Tabi biz hemen ordan toz olduk.valla böyle anlarda bayağı yararı oluyor gavur icatlarının

devilcerkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    geçmiş olsun aynısının bir büyüğü başka yerde benim de başıma geldi
    Volkanyaldiz.com
    Mantık insanı ve motor sadece araç.

on the road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Alıntı tayfuR1 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar korumalı sıkı bi eldiven, protekli mont ve kaskla bi adama ve arabaya yapabileceklerinizi hayal bile edemezsiniz o yüzden levyeye falan gerek yok elde ne varsa o

yaklaşık iki sene önce bi motorcunun, trafikte tartıştığı adama kaskla kafa attığını okumuştum gazeteden, adam ölmüş.. levyeye falan gerek yok walla, kask çok işlevsel bişey

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Arkadaşlar herzaman minibüs dolmuş uzak durun. SOldan en sağa sinytalsiz atlarlar. Sağ sol kontrulü yoktur tek kontrol ettikleri kaldırımda bakleyen yolcudur. O yüzden dikkatin büyük bir bölümünü kaldırım kontrolü ve durağa daha önce girebileceği bir kaç dolmuşu geçebilmek yada önüne geçirememekte kullanırlar. Dolayısıyla yol dikkati olmuyor. Zaten insanlar alışmış. Biz arkamızı kollamasakta onlar bizden kendini kolluyor mantığı yerleşmiş.
    Sadobey

boransahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen git minübüsçüler cemieyetine şikayet et plakasını ver 2 gün trafikten men etsinler oarasız kalsında görsünde birde şöförse zaten patronu artık iştende kovar kendi düşen ağlamaz şikayet et dostum hakkını ara

MOTOD ÖZGÜRLÜĞÜN TAAAA KENDİSİDİR

SKYKAPTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125cc çift silindir
    Kardeş Sen levyeyi Sanayide BuLursun Ama O Da Seni pakLamaz ahuahu Bu Arada Geçmiş OLsun

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    allahın kroları trafiğe çıkarsa böyle olur.. bu arada sen adamlar alkollüydü dedin.. polislerle görüşürken alkollu olduklarını belirtmedin mi?_?
    CBR 600F Honda,

sataniclover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda transalp
    bence yapılması gereken tek bişi var. justice for all.
    münübüsçü öldürülmeli.
    YAŞAMIM ONURUMDUR

wind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bagdat caddesinden gecen temmuz ayından bır enstantene :
    kırmızı ısıkta durulur onde araba arkada taksı
    ısık yesıle doner taksı kornaya basar
    ondekı adam arabadan ıner "acelen mı var lan...."
    arkadakı taksı ne "dıon lan sen ....." der ve baltayla ıner dıkkat edınız bıcak levye degıl bıldıgınız balta
    ama arabadan onceden ınen sofor kendınden emındır ve elını belıne atıp sılahını ceker "senın .... sıkarım ...." der
    taksı soforu pardon abı affet ekmek parası der
    ıkı sofor arabalarına bıner devam eder

Dıkkat edınız mekan Bagdat Caddesı

ısın ozu levye bıcak balta sılah hepsı bos sız gozunuzu dort acın ve en kucugunden de olsa hıc bır rıske gırmeyın..
    One Life Live It !!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler