Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bir Tanimayan Size Selam Verirse

Motovento
    REKLAM ALANI
    ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bir tanımayan size selam verirse mutlaka bu selamı alın o size selam vermeye mecbur değil ama siz selam verildikten sonra almaya mecbur sunuz.Arkadaşlar bide kücük motor büyük motor ayrımı yollarda yapmayalım herkeze selam verelim,tanıyalım tanımayalım bütün motorcu kardeşlerimizin yardımına koşalım.Bizde türk milleti olarak şu vardır yolda bir bayan kalsa Allah herkez işini bırakır hüra doğru yardıma bilen bilmeyen doğrusu yanlışı her kafadan ayrı ses,tamam iyide aynı inceliği bütün arkadaşlara gösterelim.Neyse kafanızı arıtım bütün arkadaşlara kazasız güzel günler benzininiz ve şansınız bol olsun SEVGİLER.
    mehmet_gemli ve makseli bunu beğendiler.
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    evet bende katılıorum bu konuya ben gordugum her motorluya ne kadar uzak olursa olsun selam verıorum bazen cevap alıorum bazen alamıorum ama cevap vermeyenler genelde buyuk motorlular oluyor nedense..sonucta bız trafıkte azınlıgız(su anda) bırbırmıze dıkkat etmezsek,bırbırmızı kollamazsak 4 tekerlerde bızı sallamaz

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    katılıyorum sonuna kadar motosiklet gördüğümde illaki kornamı çalarım yardıma koşalım iyi güzelde umarım kimsenin yardıma ihtiyacı olmaz herkes kazasız belasız keyifle sürer...

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    endurocular biraz havalı oldukalrından hiç selam vermezler bende üzülüyorum selam veriyorsun sallamıyor keyfi bilir ama herkez herkeze muhtaç bu devirde
    annem beni öldürecek

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    havaları batsın selama devam
    May the Force be with McLaren Mercedes

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Ben bazen görüyorum E-5 kenarında motorun teki arıza durumlarında falan hemen motorcular yardıma koşuyor bu beni çok mutlu ediyor, bende katılıyorum size selama devam
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

dark_deviL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger
    aslinda bu hava degilde kisilik meselesi bence haklisiniz ne olursa olsun selam vermeye devam sizlere katiliyorum dostlarim
    "" teknik olarak etnik""

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Ben herzaman için selam vermeye hazırım. Daha acemiyiz ama öğreniyoruz. Yukardan bakanlar bence kompleksli arkadaşlar. Motor işi cidden paraya filan bakmıyor. Bende gözümü karartıp hayabusa alırdım. Çekersen bakadan 240 aylık konut kredi bağlarsın parayı motora (intihar gibi bir fikir ama ) Ama aldın mı motorun hakkını vereceksin. Ben kendi adıma 125 ZN aldım yavaş yavaş öğreniyoruz.

İyi örneklerde var tabii. Bizim semtte br arkadaşla konuştum. İlk başta nasıl bir motorcudur anlmadım. 500 cclik bir racerı var birde garajda dedi. Benim için motorun yağ ve benzin damlatma olayına baktı aynaları filan ayarladı baya bir tavsiyeler verdi. İstediğim zamanda arayabilmem için cebini ve MSN'ini verdi. Sonra öğrendim ki diğer motoru Hayabusaymış. 86'dan beri motor üzerinde olan birinin ince ve yakın dostuğunu gördüm. Adamda kompleks sıfır. Gelde böyle adama selam vermede dur. Taşı desin motorunu alır sırtımda taşırım.

gurolcbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    bende gecenlerde sahil yolunda giderken yanımdan gecen cbr600 e selam verdim ama adam ne yaptı.Yanımdam gecerken vın vııııııııın uçtu gitti olsın ben selamımı veriyimde o bize havasını atsın ister alsın ister almasın.Küçük büyük demeden bencede selam vermek en azından gecerken bir kornaya basmak gerekir

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    ben nerede motor görsem korna çalıp selam veriyorum onlarda karşılık veriyolar.Topluluk halinde gezerken bile tanımadığımız insanlar bizim konvoya katılıyo yeni insanlarla tanışmış oluyoruz , çok iyi oluyo adamın arkadaş çevresi artıyo motorcu olunca...
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    ben elimden geldiğice selam veriyorum benim cevap alamadığım kitle tahminime göre yeni motorcula bu tür bir kültürün olduğundan habersizler aslında. bu yüzden selam alışverişleri yok. cevap alacağımı bilsem servisin içindeyken de selam vericem. ama yanlış anlaşılmaktan korkuyorum. gebze de oturuyorum beyoğlunda çalışıyorum yol boyunca bir çok motorlu görüyorum. belki siz dostlarımla trafikte günlük hayatta çok karşılaşıyoruzdur ama sizi tanımamın imkanı yok servis içindeyken. birgün ikinci köprüden veya civarından geçerken servisin birinden size şeklinde selam veriyorsa alın çünkü o benimdir. hatta servisin plakasını veriyim aklınızda olsun 41 d 2757 volkswagen volt Arçelik gebze-tuzla her zaman önde oturuyorum. umarım karşılaşırız yolunuz açık olsun.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Kardeş sonuna kadar katılıyorum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Selam önemlidir.

Siz selamızı verin alan kişi karşılık vermese bile zamanla çalınanın sadece korna olmadığını, motorcuların birbirine olan desteği olduğunun farkına varacak, bu kültür kendisinde yerleşecektir.

Umarım..
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

katılmamak elde değil. ayrım yapmadan her gördüğüm motora selam veriyorum. bazılarından yanıt alamasamda. yolda kalan motorcu mu gördüm hooooop çekiyorum yanına varmı yapacağım bir şey diye.
    geçenlerde akşam eve dönerken bağlantı yolunda bi arkadaş kalmış yolda varmı dedim yapacağım bir şey saol dedi benzinim bitti ama arkadaşları aradım getiriyorlar saol dedi. eyvallah deyip vurdum yine yola.
    bu gerçekten çok hoş bişi. Hangi sebepten olursa olsun kimsenin yolda kalmasını istemem tabii.
    [B]Karanlığa Taş Atılmaz [/B]

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    her ne kadar selam verin desek de malesef büyük motor-küçük motor, çin malı-japon malı... ben yolda kalan kim olursa olsun en azından yapabileceğim birşey var mı diye sorarım. araba motor da farketmez. geçen yaz bahsettiğiniz gibi bir bayan yolda kalmıştı. herkes toplanmış yardım eden yok. ben de motosikletle geçiyordum. benzininin bittiğini anladık. sonra en yakın petrol istasyonundan aldım geldim biraz benzin hallettik. yardım ederken bile gereksiz başında duruyoruz insanların.

ben yardım motorumla arabaya yardım ettim. belki bir kişi daha şimdi motorlara sıcak bakıyordur
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Selam vermek de almak da insan olmanın gereği.Forumda olsun, seyir halinde olsun insan birşey paylaştığı kişileri selamlamalı.Ben de hepinizi en içten dileklerimle selamlıyorum üstatlarım.
    Bu arada Albatros kardeş,
    seni cadde-pendik gezi listesinde gördüm.ben de orda olucam.tanışır, güzel havanın keyfini çıkarırız.görüşmek üzere.

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    arkadaşlar motorcuların selamlaşması ve birbirine destek olması çok güzel .fakat ben selam konusunda biraz ayrımcılık yapıyorum.ama bu motosiklet ayrımı değil.adam motosikletin üzerinde kasksız seyehat ediyorsa ben onu motorcu olarak görmem ve selam vermem.
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Büyük, küçük, enduro, scooter farketmio her gördüümde selamımı veriyorum.. Hele bir de karşılık gelirse..... ALLAAAAAAAAAAAAAAAAAAH ne mutluluktur.. Tarif edilmez.. Kim ne derse desin.. Selama devam.. Bu kültür ve dayanışma yaygınlaşacak ve 4 teker kullanan bi takım angutlar motorcuların sadece 2 teker üstündeki tek kişi olmadıklarını anlayacaklar..
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Selamı vermek sünnet ,almakta farzdır.
    İnsan olan selam verir de,alır da.
    Bunları yapmayanada anlamayanada bir sözüm yok zaten.
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    Site Yönetimi Sizlere Soruyorum Neden Benim üyeligimi Dondurdunuz Yani Ben Ne Yaptim Eger Ki Durduk Yere Donduruyorsaniz Baştan Soyleseydiniz Hiç üye Olmazdim Lütfen Bilgi Verin ..
    :bounce: 0546465246900

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler