Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lastik hava basıncı

Motovento
    REKLAM ALANI
    metin6gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100 loyal rks titanic 150 cbr125r
    tüm foruma slm arkadaşlar

mondial 100 loyal scooterim var 2 kişi veya tek kişi farketmio arka teker çukura düşünce resmen totom kalkıp geri yere iniyor yani bildigin motorun üstünden havalanıp tekrar oturuyorum o derece sert bende bu lastik hava basıncından olabilir diyerek arka tekeri biraz düşürdüm iyimi oldu kötümü oldu bilmiorum lastik basınc göstergesi aldım dandirikten bişey onla ölçüm yaptım 22 lbs (ne oldgunu annyamadım :d)1,5 kg ön tekerim gösteriyor ön teker ölçümde 110 70 12 yazıyor ve ayrıyetten ön tekerimde 1,70 bar 1,76 bar yazıyor ne anlam ifade eder bilemiorum ön teker sert frende kayması dışında iyi gibi gelelim arka tekere lastgin üzerinde 2,3 bar yazıyor ölçüsüde 120 70 12 ben arka tekerin basıncını düşürmeden önce 2,5 kg dı şimdi ben 2,1 kg a düşürdüm

şimdi biraz daha iyi hoplamıorum motorun üstünde ama 2 kişi bindigimde sakınca olurmu ve bu basınç degerleri dogru olması gerekenmı düşükmü fazlamı

biraz ilgi gösterirle bilgili abilerim sevinirim malum o tekerin üstünde canım var .
    teşekkrler şimdiden herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkayı 30 önü 28 yap. Daha fazla düşurme. Scoterin lastikleri ufak olduğundan çok zıplar.normaldir.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Ön 28,arka 30..
    Ama artçılı uzun süre kullanacaksanız,artçının ve sizin ağırlığınız doğrultusunda 32 de yapabilirsiniz arkayı.
    Birde amörtisörler sert olabilir.. Ona da bakmak lazım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)