Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hiç motor kullanmamış fakat çok iyi bisiklet kullanan scooter motor kullanabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Velesbiti kendimi bildim bileli sürüyorum

Eli salık U dönüşü bile yapabilirim bende senin durumundayım ama ybr 125 ler daha çok ilgimi çekiyor

O nuda 2 günde çözerim mesele deyil
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı MotorHstası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hayatımda hiç motor kullanmadım ama 1 senedir motorla ilgili her şeyi internet aracılığı ve MT sayesinde öğrendim.Ben usta bir bisiklet kullanıcısıyım ben scooter motor kullanıcam fakat yapabilirmiyim diye sizlere bir sorayım dedim bu motoru kebapçıda dışarıya servis olarak kullanıcam sizce bu işi becerebilirmiyim yoksa ders falan almama gereklimi?eğer ders almalıysam iş kaçacak motorla ilgili her şeyi de biliyorum dengem falan süper zaten ama ginede sizlere bir sormak istedim.
    Kullanabilirsin

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    2 günde ancak yürütmeyi öğrenirsin, sonra yolda önüne tam da viraj dönerken birşey çıkınca 2 günlük eğitim hafızası bir anda sıfırlanır ve kontrollü, tecrübeyle terbiye edilmiş reflekslerin görevi devralması gerekir. Onlar da olmadığından tehlikeli durumlar ortaya çıkabilir. Üzerinde 5 - 10 bin km geçirmeden herhangi bir motoru çözdüm demeyin sakın. Benden ufak bir tavsiye.

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 günde ancak yürütmeyi öğrenirsin, sonra yolda önüne tam da viraj dönerken birşey çıkınca 2 günlük eğitim hafızası bir anda sıfırlanır ve kontrollü, tecrübeyle terbiye edilmiş reflekslerin görevi devralması gerekir. Onlar da olmadığından tehlikeli durumlar ortaya çıkabilir. Üzerinde 5 - 10 bin km geçirmeden herhangi bir motoru çözdüm demeyin sakın. Benden ufak bir tavsiye.
    haklı..!!!

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alıntı alikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki hiç motor kullanmamış ehliyetide yok ve polise yakalanmaktan çok korkuyor ucuz bir motor istiyo çünki düşücek orası kesin parçaları kolay bulunsun yokuşlarda kalkışlarda kafamı karıştırmasın kolay öğrenilsin maliyeti ucuz olsun ve güzel görünsün böle bi motor istiyorum diyen bi kişiye ne önerirsiniz honda cbf 150 ilemi başlamasını tavsiye ediyorsunuz
    CBF150 den daha hafif daha ucuz çinli ve vitesli motorlar var... Örnek vermek gerekirse Cup alabilir... ha onun arası açık diyecek olursakiMondial mg100 idealdir hem koruma demirlerinide takar eğerki bir devrilme olursa scooter gibi her taraftan plastık parçası toplamaz..
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)