Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çinlilerin Derdi Bitmez

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    2008 den beri biniyorum. daha yolda kalmadım. 8 ay oyunca kullandığım model 151 rs idi hs ile tek farkı frenleridir. yağ değişimi haricinde tek bir sorun çıkarmadı. bir ara conta değişmişti oda isteğe bağlı olarak ben değiştirdim. karbüratör contası. 5 bin kmdeki hs için söylüyorum ; ya km ile oynanmıştır çünkü en genci 3 yaşında, ya da yatmıştır. her ikiside problem çıkarmasına yetecek unsurlar. birde ustanız düzgün değilmiş ki bu kadar sorunu üst üste çıkartmış. ayrıca 150 hsde defransiyel yok. varyatör var. varyatörde 5bin kmde bozulacak bir parça değil. sürekli tam gaz kalkışlar yapsanız yine bozulmaz 5bin kmde. zamanla çürümüştür yada kmsi çoktur. ayrıca bir manifold üst üste patlıyorsa her patlayışta değiştirmek yerine neden patladığına bakmak lazım. her halukarda usta düzgün değil.

herkes çinlilerin yolda kaldığını düşünüyorda kısmet midir yoksa bindiği motora çinlilerden daha fazla para vermenin verdiği bir hazmıdır bilmiyorum ama, en az 20 kişi tanıyorum çinliye binen. ve ben yolda kalan görmedim. sorunlar çıkıyor, gideriliyor. 41 bin kmde toplam motorla birlikte harcadığım para 6 milyar. benim diyen japonla yapın görelim...
    Tolga Can bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    CB sürdüm bugün hoşuma gitti
    vibarasyon var evet .. ama az yakan güzel bir motor

oralet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumlardan okuduğum kadarıyla çinlilerden en fazla scooterlar sorun çıkartıyor.
    Bende çinli alsam vitesli alırım scootera bulaşmam zaten fiyatları da ucuz değil neden alınır ki?

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Mondial cinli onlar bunlar cinli alacaksan sifir alacaksin
    hic olmazsa kocasi birtek sen olacaksin motora ii bakacaksin
    ben gibi kronik sorunlari elbet vardir
    bende mh drift var tek sorunu zincir gevsemesi su an 2000*e geldi geliyo tik yok sadece 2 kez zincir gerdim
    ne yapacaksin 80 lira verip adam akilli zincir takacaksin duzelecek o kadar

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı oralet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumlardan okuduğum kadarıyla çinlilerden en fazla scooterlar sorun çıkartıyor.
    Bende çinli alsam vitesli alırım scootera bulaşmam zaten fiyatları da ucuz değil neden alınır ki?
    ama en titreşimsiz ve en binek araçları scooterları
    örn:bisan pasific 125

Çin motorlarına kötüdür diyemem .ama eskiden japon motorlarına ya bu kadar para veriril mi diyodum . Ama şimdi kesinlikle fikrim değişti 6000 de olsa 7000 de olsa japon scooter lar veririm . Kesinlikle verdîğin paranın hakkını veriyo makineler , ömürlük kullanıyosun bu çok güzel bir şey bu arada xtreme kullanıcısıyım şikayetci değilim şimdilik

anilbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bekliyor
    Pejo glardon daha iyi Tek geçerim ...
    Ruh ikizim

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı anilbilgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pejo glardon daha iyi Tek geçerim ...
    Pejo glardon derdi bitiyormu o motorun hiç ?? arkadaşımda vardı 1 ayda bozuluyordu.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)