Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Moto itiraf

Motovento
    REKLAM ALANI
    enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    İtiraf-1
    Tamam iki teker sevdalısıyız falan ama chooper tarzı motorlara acayip ayar oluyorum. Sesleri, oturma şekilleri ve dizaynları beni fazlasıyla uyuz ediyor

İtiraf-2
    Ne kadar efendi ağırbaşlı bi adam olsam da kırmızı ışıkta yanımda ara gaz verilince asi ruhum depreşiyor ve red line yapmadan duramıyorum. 'İsteyene hakkını vermek' lazım diyip asılıyorum gaza...

Şimdilik aklıma gelenler bunlar...
    Sizin de buna benzer motosikletle ilgili kendinize bile itiraf etmeye çekindiğiniz konular varsa buradan paylaşabilirsiniz...
    Merakla bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Chopper'cılara uyuz olanlara, uyuz olurum..
    ossiaa4560 ve zealous bunu beğendiler.
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtiraf 1: Apaçilere aşırı şekilde sinir oluyorum.
    İtiraf 2: Motosikletine onca para bayılıp kafelerde kız tavlamaya çalışanlara da sinir oluyorum.

Motosikleti
    er6
    Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chopper'cılara uyuz olanlara, uyuz olurum..
    Valla ben chooper'lara uyuz oluyorum, chooper'cılara değil

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:23 ----------

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İtiraf 2: Motosikletine onca para bayılıp kafelerde kız tavlamaya çalışanlara da sinir oluyorum.
    BUnları ben de listeme ekleyebilirim.

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yolun ortasında duran arabaya arkadan gelen motosikletin korna çalarak geçmeye çalışmasının ardından vayy sen misin bana korna çalan diyerek arabayı motorsikletin üzerine süren ve bariz motoru devirmeye çalışan adama sinir oluyorum ve vites topuzunun bazen farklı işe yaradığını da ona göstermek istiyorum.
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

Motosikleti
    Kawa ZX636
    3 kuruşluk arabasına bakmadan beni geçmeye çalışan 4 tekercilere uyuz oluyorm :D Her seferinde derslerini versemde yine de geçme çabasına uyuz oluyorum

Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben chooper'lara uyuz oluyorum, chooper'cılara değil

BUnları ben de listeme ekleyebilirim.

Tamam anlaştık o zaman !..
    Chooper'lere uyuz olabilirsiniz. Ben , chopper'lere uyuz oluyorsunuz zannetmiştim ..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    ben kırmızı ışıkta gaza getirdiğim araba şoförünün sarı ışık yandığında gazlayıp giderken, birinci viteste yavasca kalkıp arkadan onun bu gazla ne kadar gideceğini seyretmeye bayılıyorum
    zenon, anaconda84, umurcan ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650

avatarındaki böceğe çok sinir oluyorummm
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Alıntı KBC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Harbiden ya şu avatarının değiştirsene.İçim gıcıklanıyo resmen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı KBC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim bilir kaç kişinin monitörünü yenilemesine sebep oldu o böcek.
    anaconda84 bunu beğendi.

Motosikleti
    er6
    Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam anlaştık o zaman !..
    Chooper'lere uyuz olabilirsiniz. Ben , chopper'lere uyuz oluyorsunuz zannetmiştim ..
    Bak şimdi fark ettim. Yanlış yazmışım. Nası uyuz oluyosam artık, doğrusunu yazamıyorum bile

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    İtiraf 1:
    SS kullanıcılarının alayına kıl oluyorum, hele hele o egzos taktırıp anadolu yakası sahil yolu ve bağdat caddesi civarlarında kulağı sağır eden o akrapoviç midir ne b.ksa o egzosdan takılı motorlarıyla tektekere kalkan artist kılıklı özentileri pompalı tüfekle vurasım geliyor. SS motor pistte kullanılır, bu tıpkı formula 1 arabasıyla işe gidip gelmeye benziyor o araçların yeri sokaklar değil!
    İtiraf 2:
    İbremde 300-500 gördüm diye palavra sıkanlar yada gerçekten görenlerin hepsine kazıklı voyvodanın yöntemlerini uygulamak istiyorum. Motosikletin bir hız makinası olarak algılanmasının yegane sebebi bu adamlardır. Onlar yüzünden ben aileme kabul ettiremiyorum bu işi. Adam gibi hız sınırlarına uyarak kullanın şunu. İsterse onbinmilyon cc motosikletiniz olsun, bu size hız sınırlarını geçme yetkisini yada sevdiklerinizi ağlatmanız için yetki vermez...

Kişisel almasın kimse, itiraf topicine genel itiraflarımı yazdım
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim bilir kaç kişinin monitörünü yenilemesine sebep oldu o böcek.

ilk gördüğümde saliselik bi an gerçek sandım elim bi kıpırdadı kovmak için )) hehehehe
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet alacak arkadaşların:
    ""İlk motorumu alacağım, 2500TL param var, sıfır olsun benden başka kimse kullanmamış olsun (örn)Kanuni ile Mondial arasında kaldım hangisini alayım??"" Şeklinde yardım istediğinde ısrarla:

"Bırak o motorları git ikinci el ybr al, yada başka bir japon..." diyerek üzerinden kaç apaçi geçmiş belli olmayan motorları önerenlere sinir oluyorum
    anaconda84, eray_uluyazı ve otopsici bunu beğendiler.
    112ciyiz

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet alacak arkadaşların:
    ""İlk motorumu alacağım, 2500TL param var, sıfır olsun benden başka kimse kullanmamış olsun (örn)Kanuni ile Mondial arasında kaldım hangisini alayım??"" Şeklinde yardım istediğinde ısrarla:

"Bırak o motorları git ikinci el ybr al, yada başka bir japon..." diyerek üzerinden kaç apaçi geçmiş belli olmayan motorları önerenlere sinir oluyorum

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    dostlar alışverişte görsün diye motosiklet satın alıp kapalı garajında kendisinin ve eşinin arabasının arasına koyan, hava 20 derecenin altında iken asla garajdan çıkartmayan, en cicili bicili kaskları kıyafetleri satın alıp haftasonu 1 saat kullanıp gerisin geriye garaja sokan, sordukları zamanda internetten okuduklarıyla hem ileri seviye sürücü hem de easy rider modunda motosiklet filozofu rollerini kimseye kaptırmayan yapay karakterlilere uyuzum ben de
    dreamkiller ve Holocaust46 bunu beğendiler.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    itiraf (1)- kırmızı ışıkta en önde bekleme yaparken yeşil yandığında ,arkamdaki kamyonun yürüsene lan der gibi gemi kornası gibi kornasını kulaklarımın dibinde bağırtmasına !

(2)tc karayollarında motosikletin adam yerine konmamasına !

(3) bende motosiklet sürücüsüyüm bende motorcuyum deyip kıç kadar motosikletine , karısını,çoluğunu çocuğunu yükleyip kasksız,korumasız ,tehlikeye açık bir vaziyette karayolunda yol almasına !

(4) boş alanlar ,müsait platformlar varken , yaya ve araç tarafiğinde ,hareketli bir caddede karı kızı,görünce, teker yapma çabasına girip kıçını yerden kaldıramayan motosikletiyle artistik hareketler sergileme çabalarına girmesine ve girene !

(5)150 cc lik motosikletimle giderken arkamdan gelen 1000 lik makinanın bana hareket çekip hadi geç bakalım der gibi ara gazı verip yanımdan sıvışmasına , oda ne oluyorsa ? sanki yarış pistindeyiz sanki o motosiklet sürücüsü değil , sanki onun 5 tane tekeri var

(6) dikkatsiz ,tedbirsiz ,tehlikeli motosiklet kullanan herkese

daha sayayımmı yoksa bu kadar yetermi ?????
    besikcioglu ve kirlicorap bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

tarcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar alışverişte görsün diye motosiklet satın alıp kapalı garajında kendisinin ve eşinin arabasının arasına koyan, hava 20 derecenin altında iken asla garajdan çıkartmayan, en cicili bicili kaskları kıyafetleri satın alıp haftasonu 1 saat kullanıp gerisin geriye garaja sokan, sordukları zamanda internetten okuduklarıyla hem ileri seviye sürücü hem de easy rider modunda motosiklet filozofu rollerini kimseye kaptırmayan yapay karakterlilere uyuzum ben de

+1 diyorum aynen dostum
    antilop_skul bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)