Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

sizce hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    hocam performans diyorsunuz servis diyorsunuz parça diyorsunuz ve en önemlisi sağlamlık diyosunuz ve hondayla kıyaslıyorsunuz marka fanatikliği yapacak değilim ama saçmalamaya başladınız artık. senin performans dediğin çinlilerle yanyana gittiğimizde sizin ibreniz 130lardayken cbr 98-100 gibi süratlerde oluyor aynı anda yanımızda giden arabada da hız 96-98 görüyor.performansı geçeceksin.

servis diyoruz hiç bir zaman mondial veya kanuni motor aldıktan sonra arayıp memnunmusunuz satıştan memnun kaldınız mı tarzında size değer vererek görüşmeler yapıyor mu yoksa serviste çarpmak için yer mi arıyor.1 ay mondial mct kullandım adana da 2 tane servis ve satış yeri var mondial fabrikasıda adana ya 20 km uzaklıkta olmasına rağmen hiç bir parçayı bulamadım hatta 1 parça tam 3 ay sonra gelmişti.demek ki servisi de geçeceksiniz.

sanırım sağlamlık konusunu açmama gerek bile yok. saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam performans diyorsunuz servis diyorsunuz parça diyorsunuz ve en önemlisi sağlamlık diyosunuz ve hondayla kıyaslıyorsunuz marka fanatikliği yapacak değilim ama saçmalamaya başladınız artık. senin performans dediğin çinlilerle yanyana gittiğimizde sizin ibreniz 130lardayken cbr 98-100 gibi süratlerde oluyor aynı anda yanımızda giden arabada da hız 96-98 görüyor.performansı geçeceksin.

servis diyoruz hiç bir zaman mondial veya kanuni motor aldıktan sonra arayıp memnunmusunuz satıştan memnun kaldınız mı tarzında size değer vererek görüşmeler yapıyor mu yoksa serviste çarpmak için yer mi arıyor.1 ay mondial mct kullandım adana da 2 tane servis ve satış yeri var mondial fabrikasıda adana ya 20 km uzaklıkta olmasına rağmen hiç bir parçayı bulamadım hatta 1 parça tam 3 ay sonra gelmişti.demek ki servisi de geçeceksiniz.

sanırım sağlamlık konusunu açmama gerek bile yok. saygılar
    Boşversene Mustafa ya Baksana bizim motorlar ne kadar kalitesizmiş ya.Honda bize özel olarak mı gönderdi bu cbr leri acaba niye biz memnunuz ki ?

En merak ettiğim tarafı ne biliyomusun,sadece 250cc diye şu motora 6000 verip,bizim motorlara 700 tl bile vermeyecek arkadaşın kafasını yaşamak istiyorum.
    mstfkrfk bunu beğendi.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    olabilir aslında kalitesiz de bakma işte kendi malımız diye her konuda üstün görüyoruz.bu arada 1 ay mct kullandım yazmışım 10 ay olacaktı 1 ay kullanıp 3 ay parça beklemek saçma olur zaten ama çarpıtılır şimdi ben baştan düzelteyim.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olabilir aslında kalitesiz de bakma işte kendi malımız diye her konuda üstün görüyoruz.bu arada 1 ay mct kullandım yazmışım 10 ay olacaktı 1 ay kullanıp 3 ay parça beklemek saçma olur zaten ama çarpıtılır şimdi ben baştan düzelteyim.
    Aman aman sakın,savunma bizim motorları.Honda nın ürününü kullanıyoruz,memnunuz diye honda fanatiği ilan ederler seni aman diyeyim.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    safak

bozacının sahidi çıracı
    demek çin motorlarında bile o sorunlar yok he
    50 scooterla 90 khz yaptıran kardeşimiz
    ya kardeşim sen her yerde benle dalga geçmeye çalışmak zorundamısın? hayır ne alıp veremediğin var söylede bilelim. saçma salak espiriyle karışık yorum yapıp akşam akşam insanın asabını bozma. inanmadığın bişi varsa dersin böyle böyle bende sana kanıtlarım. kaldı ki kanıtladımda. daha neyin kafasını yaşıyorsun bi söylede bilelim. kimsenin şahidi falanda değilim!

kaldı ki hondanın yaptığı bazı modellerdeki yanlışların kullanan/kullanmayan herkes farkında. bunları ben yazınca ne oluyorda birden sapıtıp saçmalamaya başlıyorsun derdin ne senin? aylar öncesinde kalmış bir vespa konusundaki ufak bi atışma insanın içine bu kadar mı otururda her fırsatta bunu dışa vurur anlamadım ki!
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl sen şakamısın Böle konuştuğuna göre baban ÇooooooooooK zengin cbr ye kim 7.200 verir
    Bide böle dik başlı cümleler kurma
    LAUBALİ etme beni kenbdinle
    Ben babamı 13 yaşımda kaybettim. Hakkında konuşulmasından hoşlanmam. Sen babana motor diye yalvarırken ben evime çatı katı yapıyordum. Sanayide çalışıyordum. Bir yandan okuyordum. Paranın kıymetini benden iyi bilemezsin. Sen benle laubali olma zaten. Ayrıca bana emir kipiyle de konuşulmasından hiç hoşlanmam. İyi günler

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben babamı 13 yaşımda kaybettim. Hakkında konuşulmasından hoşlanmam. Sen babana motor diye yalvarırken ben evime çatı katı yapıyordum. Sanayide çalışıyordum. Bir yandan okuyordum. Paranın kıymetini benden iyi bilemezsin. Sen benle laubali olma zaten. Ayrıca bana emir kipiyle de konuşulmasından hiç hoşlanmam. İyi günler
    Yapma yav Çok üzüldüm Babanı kaybettiğine (Dalga değil gerçek) Kullandığım cümle genelleme şahıs kasıtlı değil..
    Ama ,aması var cbr 125 ne yönü ile o fiyata savunuyorsun onu söylede bilelim he tamam valvole haklıymış cbr ye değil 7.200 ,,,,10.bin tl bile verilirmiş diyelim _?
    Emir Kipi kullanmadım sen öle algılamışsın ben barışcıl bir insanım savaş İstiyorsan
    1.Zodium
    2.zippo's
    3.......(ADI LAZIM DEĞİL) Şahısa sataş bak gör o zaman savaşı
    İYİ GÜNLERDE SAĞLICAKLA KAL İİ GECELER
    Zippo's bunu beğendi.
    Sado

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    3. şahıs motorcu48 sobelendik:D
    Zippo's bunu beğendi.
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3. şahıs motorcu48 sobelendik:D
    Yok bro o kendini bilir Forumda her topicde bi tartışma konusu bulan birisi
    Sado

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    alla alla çok merak ettim:S
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Model karşılaştırmaları neden sürekli marka tartışmasına dönüyor anlamıyorum. Marka peşinde koşanlar her zaman kaybederler. Her markanın kendi içinde iyi ve kötü modelleri vardır. Asya'nın motoru kötü bir motor olmayabilir ancak kalite olarak da CBR125 seviyesinde deği. CBR125 de mesela KTM Duke 125 ayarında değil. CBR125'in fiyatı belki anormal olmayabilir ama geçen seneye göre fiyat artışı gerçekten anormal. 5400 TL iken bu motor kaliteli 125'lik makina olarak tek tercihti. Şimdi ise "üzerine şu kadar koyarım falanca motoru alırım" motoru oldu.
    Zippo's bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Herkez Neyin Kafasında anlayamadım Abi param var gider honda alırım 7500 e 15.000 km kullanır saterken 5000 e satarım sen git asya major al 15.000 kullan git 4000 e sat işte fark burda isteyen istedigini alsın

Zippo'S arkadandayım kardesim cinliler bile Honda yamaha ya özenip motor yaparken bazılarıda Honda yamahaya camur atıyor
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşversene Mustafa ya Baksana bizim motorlar ne kadar kalitesizmiş ya.Honda bize özel olarak mı gönderdi bu cbr leri acaba niye biz memnunuz ki ?

En merak ettiğim tarafı ne biliyomusun,sadece 250cc diye şu motora 6000 verip,bizim motorlara 700 tl bile vermeyecek arkadaşın kafasını yaşamak istiyorum.
    Yazmıyayım yazmıyayım diyorum ama artık sataştığınız için bi uygun cevap vereyim.

Gel yanıma Akçaabat'a neyin kafasını yaşamak istiyorsan yaşatırız. 250 cc su soğutmalı 18 hp polonya malı kaliteli bir motor varken sizin gibi üstüne bin lira koyarak 125 cc 13 hplik tipsiz makineye honda ismi var diye para vermem. Bu arada apaçi değilim, apaçi kasksız, ruhsatsız, ehliyetsiz dolaşan ve motoruna b*ktan modifiyeler yapanlardır. Ön teker kaldırmak veya başka akrobasiler yapmak apaçilikse motogpdeki her yarışçı veya crosslarla gösteri yapanların hepsi apaçi. Hareketlerimizi kapalı alanda kendimizi geliştirmek için yaparız. Benim için performans ve tasarım ön plandadır. Hangi ürünün ne sağlamlıkta olduğunu iyi bilirim meraklanma. Senin motorunda bişey yok ya da çıkmadı diye başkasında çıkmayacak diye bişeyde yok. Herşey görünüyor internet aleminde, ama siz at gözlükleri takarak dolanıyorsunuz yapacak bişey yok

Bu arada diğer arkadaşlara gelince ben Trabzon'da 3-4 güne istediğim vidayı dahi getirtiyorum. Parça sipariş etmeyi beceremiyorsanız fabrika evinin yanında olsa size nafile.

Bu arada tatlıhız, ben majorun veya rx250nin tipini başka bir motorda göremedim

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazmıyayım yazmıyayım diyorum ama artık sataştığınız için bi uygun cevap vereyim.

Gel yanıma Akçaabat'a neyin kafasını yaşamak istiyorsan yaşatırız. 250 cc su soğutmalı 18 hp polonya malı kaliteli bir motor varken sizin gibi üstüne bin lira koyarak 125 cc 13 hplik tipsiz makineye honda ismi var diye para vermem. Bu arada apaçi değilim, apaçi kasksız, ruhsatsız, ehliyetsiz dolaşan ve motoruna b*ktan modifiyeler yapanlardır. Ön teker kaldırmak veya başka akrobasiler yapmak apaçilikse motogpdeki her yarışçı veya crosslarla gösteri yapanların hepsi apaçi. Hareketlerimizi kapalı alanda kendimizi geliştirmek için yaparız. Benim için performans ve tasarım ön plandadır. Hangi ürünün ne sağlamlıkta olduğunu iyi bilirim meraklanma. Senin motorunda bişey yok ya da çıkmadı diye başkasında çıkmayacak diye bişeyde yok. Herşey görünüyor internet aleminde, ama siz at gözlükleri takarak dolanıyorsunuz yapacak bişey yok

Bu arada diğer arkadaşlara gelince ben Trabzon'da 3-4 güne istediğim vidayı dahi getirtiyorum. Parça sipariş etmeyi beceremiyorsanız fabrika evinin yanında olsa size nafile.

Gülüyorum sana göremedinmi Honda'nın NC 700 S (C)ALINTI bi motora binmek tmm arkadasım Honda,Asya'dan motor tipi almıs cıkarmıs
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma yav Çok üzüldüm Babanı kaybettiğine (Dalga değil gerçek) Kullandığım cümle genelleme şahıs kasıtlı değil..
    Ama ,aması var cbr 125 ne yönü ile o fiyata savunuyorsun onu söylede bilelim he tamam valvole haklıymış cbr ye değil 7.200 ,,,,10.bin tl bile verilirmiş diyelim _?
    Emir Kipi kullanmadım sen öle algılamışsın ben barışcıl bir insanım savaş İstiyorsan
    1.Zodium
    2.zippo's
    3.......(ADI LAZIM DEĞİL) Şahısa sataş bak gör o zaman savaşı
    İYİ GÜNLERDE SAĞLICAKLA KAL İİ GECELER
    Ya kardeşim bi de get Kime sataşmışım bana mesaj göstersene.Bak muhabbetimizi ettik bitti ben uzatmıyorum sende artık benim kullanıcı adımı gösterip durma tamam.Hadi herkese kazasız belasız sürüşler

Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sana göre tipsiz sert çocuk,biraz insanların fikirlerine saygı duymayı öğren.Beğenmeyeni de var,bu motoru almak için sıra bekleyende var.Daha fazla uzatmıyorum kardeşim,gerçekten yeni motorun hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin inşallah.

Motosikleti
    asya motor majör 250 x6
    arkadaşlar ilgilendiğiniz için cevap yazdığınız için tşk ederim..

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gülüyorum sana göremedinmi Honda'nın NC 700 S (C)ALINTI bi motora binmek tmm arkadasım Honda,Asya'dan motor tipi almıs cıkarmıs
    saçmalama birader, sadece far camı benziyor ve naked olması diğer aksamların tamamı farklı, senin demene kalırsa racing motorların kafa grenajı hariç geri kalanları birbirine benziyor onlarda kopya mı ? saçmalamayalım lütfen

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana göre tipsiz sert çocuk,biraz insanların fikirlerine saygı duymayı öğren.Beğenmeyeni de var,bu motoru almak için sıra bekleyende var.Daha fazla uzatmıyorum kardeşim,gerçekten yeni motorun hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin inşallah.
    Saol, Cümlemizi

Motosikleti
    asya motor majör 250 x6

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    Alıntı hAKiVan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hah al kardeşim sende kurtul forumda kurtulsun doğru seçim diyin arkadaşalar yoksa sonu fena olacak, alsında arkadaş şu motorunu polemikten kurtulalım yaw.
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)