Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yardımmm

Motovento
    REKLAM ALANI

Bayan için başlangıç motosikleti önerileriniz var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Honda Today,suzuki an 125 hk diye çoğaltılabilir,scooter ile başlamanızı şiddetle tavsiye ederim.
    yileber bunu beğendi.

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    başlangıç için en güzeli scoter bence model olarak da honda beat dylan fizy spacy olabilir
    yileber bunu beğendi.
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Peki ne kadar sürede 600 lük motosiklete geçiş yapabilirim?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı yileber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki ne kadar sürede 600 lük motosiklete geçiş yapabilirim?

Durun daha süre ile alakası yoktur ustalıga baglı 600 lük derken gene scooter ile mi yoksa SS tipimi istiyorsunuz ?
    yileber bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    CBR 125R
    biraz hızlı oldu sizin tecrübenize kalmış bişey ama 10 bin km bunu kullansanız 250 liğe geçseniz 10 bin km de o kısaca 2 motorda +20 bin km uygun olabilir tabi bu en azı hemen olmaz zaten
    yileber bunu beğendi.
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Tabiki de SS tipi, scooter kullandım zaten bi sorun yok gibi..
    TheAzReaL07 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 125R
    tecrübeniz biraz varsa direk 125 cc bi vitesli motordan başlamanız sizin için daha iyi olur

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Niyet 600 cc SS makinaya geçmekse, naked model maksimum 250 cc bir motor alıp teori ve pratiğinizi en az 30.000 km'de tamamlayarak 600 cc SS makinaya geçebilirsiniz. Ama 600 cc SS'a geçmeden önce en az 5.000 Km kadar da 500-600 cc arası iki yada tek silindirli bir motor kullansanız tam anlamıyla hazır olursunuz 600 cc SS'a
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    transit geçiş yapıp karşıki köye gideceksin yani 600 cc ilk motorun ile 150 den başla gerisi ben hazırım dedğin zman yükseltmeye başla

Motosikleti
    Hızlı Yasa,Hızlı Öl demişler ama siz onlardan olmayın Sürec işi deyil alısana kadar ama 1 aydada alıstım olmaz
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    burnuma kötü kokular gelmeye başladı. Bayan için 600 lük ss

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burnuma kötü kokular gelmeye başladı. Bayan için 600 lük ss
    Badem abi nettin yaa

@yileber bence Temiz Bi Rx135King bulun 2 zamanlı hem 135 lik hem gazı acınca 170-180 E kadar cıkıyor 600 SS ye vericek parayı Buna verin Cünki RedLine Devirde 100 Km de 5 Litre+yag yakıo :D bidaha degişim istemez hem hız hem güç 18.5 Hp

Hayatında hiç bayan motosikletçi görmeyenler varsa o onların problemi, tavsiye istedim eleştiri değil. Herkese teşekkürler
    Jessica Maine anne karnında öğrenmediğine göre onun gibi olmam için hiçbir engel yok demektir ;)

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yardım, acil, yardıımmm gibi konu başlığı açmak yasaktır mt kurallarına göre. Adminler bayan olunca kıyak geçtiler ellaham
    K_R_A_L ve maxi97 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yardım, acil, yardıımmm gibi konu başlığı açmak yasaktır mt kurallarına göre. Adminler bayan olunca kıyak geçtiler ellaham
    Adem abi gel ben sana bi Tavsan kanı cay ısmarlayam gel hadi cigaranda benden

Admin olmadığına göre susabilirsin
    Jessica Maine anne karnında öğrenmediğine göre onun gibi olmam için hiçbir engel yok demektir ;)

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Amaç 600rr ise 125r alın öğrenip satarsınız,ama amacınız zevk ise hem ss olsun hem uzun süre bineyim diyorsanız,sıkıntı yaşamayım diyorsanız cbr250r alın uzunca bir süre kullanın.

Ama şunu bir düşünün amacınız 600rr sürmek mi,yoksa yeni bir hobi edinmek mi...
    yileber bunu beğendi.

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amaç 600rr ise 125r alın öğrenip satarsınız,ama amacınız zevk ise hem ss olsun hem uzun süre bineyim diyorsanız,sıkıntı yaşamayım diyorsanız cbr250r alın uzunca bir süre kullanın.

Ama şunu bir düşünün amacınız 600rr sürmek mi,yoksa yeni bir hobi edinmek mi...
    600 rr istiyorum uzun süre için alıcam ama biraz tecrübe edinmem gerekiyor sanırım bu yüzden tavsiyeleri sordum

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Hedefiniz 600rr ise,size kolay gelsin.Keşke motosiklet işini 600rr olarak değil de,hobi olarak görseydiniz.Umarım tekeriniz herzaman düz basar...
    yileber bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)