Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

A2 Ehliyet sınavı için yardım.!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya As125
    Herkese merhaba,aranıza yeni katıldım öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.Benim 30 haziranda a2 sınavım var fakat kitapçıkta motosiklet hakkında sadece 1 tane test var ben bu sınavı naıl çalışmalıyım ve şimdiden çalışmaya başlamalımıyım yoksa 15 gün kalamı çalışayım.Şu an motorum yok ama kısmet olur a2 ehliyetimi alırsam bir işe girip taksitle motor alacağımYardım eden herkese şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    geçmişte çıkan sınav sorularını öçözün internettn..
    ben sınava girmeden 15 gün kala nerdeyse bütün geçmişte çıkan soruları çözdüm..hatta bazılarını ezberledim bile )
    sınava bir girdim hep geçmiş sorular çıktı..
    hesinden 95 in üzerinde aldım
    EverHarD* ve mehmet1994 bunu beğendiler.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son 5 10 yılın çıkmış sorularını çözmek yazılı sınav için yeterli olur.

ancak trafikde güvenli kullanmak için yeterlimidir? asıl soru bu. eğer imkanın olursa handa eğitimlerine yada güvenli sürüş tekniklerini iyi ve ciddi bir şekilde eğitimini veren bir yerden kurs almanız daha faydalı olacaktır. eğer bu imkanınız yoksa gerek bu forumda gerek başka forumlarda güvenli sürüş teknikleriyle ilgili yazılanları iyice okumalı ve teorinizi güçlendirmelisiniz. daha sonra motosiklet aldığınızda da bu teoriyi pratiğe dökmeye çalışmalısınız

ayrıca izmir civarındaysanız serhat klavuzun yılda bir kaç defa ücretsiz seminerleri oluyor. onların tarihlerini takip ederek katılmanızı öneririm. hayırlı olsun tekeriniz düz bassın
    mehmet1994 bunu beğendi.
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Fazla kasma kendini sorular çok basit. Çıkmış sorulara biraz göz gezdir yeterli olur. Zaten ehliyet sınavından kalan insanlara hayret ediyorum çok kolay şeyler çıkıyor. Sadece 3 gün kursa gittim en düşük puanım ilk yardımdı o da 93 dü
    mehmet1994 bunu beğendi.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    sürücü kursu size test verir konuyu gösterir ve geçmiş sınavları size sorarlar bunu yapmaları lazım.
    mehmet1994 bunu beğendi.

Motosikleti
    Asya As125
    Hepinize teşekkür ederim sürücü kursu bana sadece kitapçık verdi araba motor ilk yardım trafik hersey içinde konu göstermediler motosiklet hakkında sadece 1 tane test var bilgilendirme yok bende artık internetten çalışmaya başlıcam umarım sınavdan geçerim:D

cyberdanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    internette son yapılan 5-6 tane a2 sınav sorularını indirip çöz, sonra yanlış işaretlediğin soruları 2-3 kere daha çalış çok rahat geçersin. ben sadece motordan girdim önceki sınavda 10dakikada bitti ve 100 aldım.
    mehmet1994 bunu beğendi.

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    B sınıfıyla aynı anda aldım ben oyüzden sanırım 25 sorudan girdim sadece A2 için sınava ve son sorumda bir adet km saati resmi vardı soru ise bu resimdeki nedir? 3 dakikada tamamladım... Gene sorun 4 dakikayı geçirmem
    mehmet1994 bunu beğendi.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    Asya As125
    Bnede A2+B ye yazıldım fakat önce a2 ye gircem önce B ye girsem aslında tek motordan girerdim ama sabır edemiyorum biran önce alıp bi işe girip motor almak istiyorum.Hepiniz sağolun içimi bir nebze rahatlattınız

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Kursa gitmeyi denersen cok saglıklı ögrenirsin Ben kitapdan anlamıyorum cok fazla fakat derse gidince 85 üstü cıkıyor genelde Hafta sonlarınada gidiyorum 7 gün full Cok iyi hazırlanıyorum
    mehmet1994 bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    zaten a2 - b - e farketmiyor ona takılma motor olarak standart sorular motosiklet için ayrı bi bölüm yok yani test çalış kitabı boşver ben 3 ehliyet sınavına girdim noktasına kadar aynı çıkıyo sorular testlerle .
    mehmet1994 bunu beğendi.
    ¤°´¯`°¤ [COLOR="#ff3300"][B] [B] Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın [/B] [/B][/COLOR] ¤°´¯`°¤

Motosikleti
    Asya As125
    Kurs yok sanırım sadece a2 için açmamışlar bana kursa gel filan demedi ben internet ve kitaptan çalışarak anlayabileceğimi sanıyorum Ama anlayıp anlamadığım sınavda belli olacak

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    B den bu gün direksiyon sınavını geçtim +A2 ye eylülde sınava girersin dedi
    mehmet1994 bunu beğendi.
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Alıntı mehmet1994 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurs yok sanırım sadece a2 için açmamışlar bana kursa gel filan demedi ben internet ve kitaptan çalışarak anlayabileceğimi sanıyorum Ama anlayıp anlamadığım sınavda belli olacak

Nasıl kurs o A2 ye ayrı acmazlarki Bi hata var o işte Bende A2 alıcam fakat B lerle beraber ders görüyorum cıkan sorular aynı kazanırsan sen A2 alıcan onlar B alıcak fark yok ne alıcagın önemli deyil sadece sınavı gösterdigi konulardan gecmen lazım Git Gir derslere..
    mehmet1994 bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    B ile aynı anda nasıl aldınız A2 yi B direksiyon sınavını geçtikten sonra A2 ye dosya açtıracan demişti hoca
    mehmet1994 bunu beğendi.
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    B ile aynı anda nasıl aldınız A2 yi B direksiyon sınavını geçtikten sonra A2 ye dosya açtıracan demişti hoca

Ben o kadarını bilmiyorum Sadece A2+B sınıfları aynı oluo ayrı olmuyor
    mehmet1994 bunu beğendi.

Motosikleti
    İkisinede ayrı ayrı dosya açtırıp tek kartta B+A2 diye vereceklermiş fark yapmıyorum yani sıfırdan almak üzereyim
    mehmet1994 bunu beğendi.
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

vedatkavak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    kardeş heyecan yapma ben imtihandan bir gün önce çalıştım zaten toplam 40 soru 100 aldım sakin ol...
    mehmet1994 bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hacı hiç korkmana gerek yok sana yemin ederim kursa giderken harcadığım yol parasına acıdım soruların %90 ı mantıkla çözülebilecek şeyler ''birazcık'' bilgin varsa geriye sadece soruyu iyi okuyup çözmek kalıyor. özellikle motor bölümü sorularıyla bildiğin ta..ak geçiyolar. misal, sana benzin göstergesini gösterip ne olduğunu soruyolar veya kilometre göstergesini.zaten bunu da bilmiyosan hiç ehliyet alma bu ve bunun gibi şeyler. dizel motorları falan hiç çalışmana gerek yok (a2 ehliyet sınavı için). bir de çalışırken şu soruyu sor ki kendine gereksiz konuları çalışma (sınavdaki motor bölümü için); çalıştığım şeyin motorsikletle bir alakası var mı? emin ol bir alaksı yoksa sınavda %99 çıkmaz.
    mehmet1994 bunu beğendi.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

EaréndiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Magna VF750c
    ben B ehliyet sınavınada a2 yede son gece baktım B ehliyet sınavından motor 80 geldi trafik ve ilkyardım 90 küsür geldi.A2 sınavındada 95 üstü birşey almıştım çok kasmaya gerek yok.
    mehmet1994 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)