Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İstanbul-Düzce arası motor taşıma (Nakliye, ambar vs. farketmez)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

Uzun aramalar sonucunda alacağım motora karar verdim. 150 cc'lik bir regal raptor alacağım. Çok fazla yol tecrübem yok, bu nedenle motoru sürerek getirmek istemiyorum. Motobulance gibi firmaları aradım, verdikleri teklifler dudak uçuklatan cinsten. Üniversite öğrencisiyim ve ucuz yollu bir nakliye yada ambar firması arıyorum. İstanbulda motoru üsküdar veya kadıköyden alıp Düzce merkeze kadar taşıyacak. Varsa bildiğiniz firmalar ya da tavsiye edeceğiniz alternatif yöntemler hepsine açığım.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mvl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR600RR
    hocam yol at ile deve değil gayette gidilir...
    şahsi görüşüm uğraşmayın nakliye makliye...
    ben bizzat ilk motor tecrübemi tvs apache'yi mersinden ankaraya getirerek yaptım...
    tabi giyime önem vermekte fayda var...

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Hayırlı olsun kardeşim.2. el alıyorsun sanırım,bizim bu taraflarda uygun taşıma, otobüs ayarlayabilirsin, 2 bilet ücretine,düzce güven gibi yerel firmalar daha kolaylık sağlar.
    Bir de İst-zong arası bu güzergahta 'zontaş' var yani ambar,genellikle alaplı tarafından ayrılıyorlar, bi ara konuş uygun fiyata getirirler,mesela düzce tarafına girmez vs derlerse,yoldan alırız gibi durumlar yaratmalısın.
    Yardımcı olabileceğimiz bir şeyler olursa buralardayım..

Gelen cevaplar için tekrar teşekkürler öncelikle.

Zontaşı aradım, kendileri ambalajsız ürün taşımadıklarını söyledi. Alternatif firmalar varsa alabilirim tekrar

enable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS, cbf150,xmax250ABS
    Hemşerime yardımcı olalım, benim bildiğim Zeytinburnu'nda kamyoncular ambarı var ve her türlü nakliye yapıyorlar pazarlık yapılırsa iyi fiyatlar alınabilir diye düşünüyorum.
    Kardeşim Düzceye motor götüreceği zaman sordu soruşturdu en son 100 lük BWS ile binip gitmişti, 4 saatte mola vererek gitmiş, yolda hava çok soğuk oluyormuş not olarak belirteyim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Otobüse atıp götürebilirsin, en olmadı sürerek götürmekte bizzat yardımcı olabilirim.

Motosikleti
    Pulsar
    Ben motorumu aldım Tuzla üçerler den 150TL ye kapıma getirdiler firmaya bir danış belki böyle bir hizmet veriyorlardır.

Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı gozgoz35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelen cevaplar için tekrar teşekkürler öncelikle.

Zontaşı aradım, kendileri ambalajsız ürün taşımadıklarını söyledi. Alternatif firmalar varsa alabilirim tekrar
    Dostum ambalaj dediği beyaz balonlu plastik onu diyor... Bu şekil yapamaz mısın tekerler açık..fiyat alsaydın bi

Tekrar görüştüm verdikleri fiyat 300 tl.Sana güveniyorum karadenizz kardeş, ambar bulabilirsin bana
    Tuzla üçerleri de arayacağım şimdi ama sanmıyorum bu tarz bir hizmet vereceklerini.

Avici, valla yardım edersen çok memnun olurum

Motosikleti
    sym fiddle 2
    kardeşim geçen ay getirdim düzceye metro yada düzce güven 50 liraya getiriyor benzini boşalt ve aynaları sökersin binerken

Motosikleti
    Pulsar
    Ben Bolu dayım, kendileri teklif ettiler, banada kolay oldu git gel de yapmadım alacağın motor ne bilemiyorum onlarda satışı varmı bir sor, Düzce güven, metroda getiriyormuş, ben güvendim adamlara bir sıkıntıda çıkmadı.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Benim fikrim sürerek gitmen konusunda 200 km'lik bir yol zaten 3 kere mola verirsin usul usul sağ şeritten gelirsin emin ol daha iyi olacaktır.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Arkadaşım ben götürebilirim...Cumartesi ya da Pazar...senden tabiki talebim olacak

E5den gideriz hgs vesaire yoktur muhtemelen...E5 den ya da TEM den gideriz...

otobüs dönüş biletimi alırsın artık yaya dönmeyeceğim herhalde...

ha birde bir köfteni ya da Düzce de en meşhur ne varsa onu ısmarlarsın...aslında Düzce Endüstri Meslek Lisesinde bir hocam var..Sezai Hoca...onun bir pidecisi var Çarşıda .. ordan da yiyebiliriz...Sakarya da 1 saat oyalanırım arkadaşlar var Merkez de ya da 2 saat...

yaklaşık 1992 den beri 2 teker üzerindeyim...1996 dan beri aktif motor üzerindeyim...2005 den beri motorsuz bir günüm dahi geçmedi...tecrübe sorarsan yani...

E + A2 ehliyetim var...yaşım 40 civarı...

hafta sonu yağışlı değil gibi hava...acil mi... ha birde benim depoyu fullersin Kadıköyde bu da benim ekstram
    polo34 ve efendy06 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben yarın kadıköyden düzceye götürücem arkadasın motoru, köfte ve benzin dilenmeden. Sıkıntı kalmadı.
    farcob bunu beğendi.

Motosikleti
    kalp kırmamaya yeminim var ama tutmuyor bu yeminler...
    Yiğit_, A.Türker, polo34 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalp kırmamaya yeminim var ama tutmuyor bu yeminler...
    Espri anlayışı herkesde olacak diye bir şey yok hocam boşver arkadaşın yazdigi gerçekten çok ayıp , ben daha önce aranızda boyle bir espri var sandım , bu kadar kaba olunmaz yani.

Motosikleti
    yani bende küçük bir hesap yaptım kendimce...hem Sakarya da bu F54 hayvanına vermek istediğim bir emanet vardı onu vereyim dedim...oradan Düzcede Sezai Hocama uğrayayım...sonra otobüsle tın tın döneyim..kendi depomde fullensin aradan o da çıksın falan...yani beklenti ve talep aşamasındaydım konu çözülmüş...konuyu açan arkadaşı da tanımam...amacık iyilik yapmak değildi sadece hem arkadaşın hem kendi işim görülsün maksadı...ama dilencilik kelamı benim zoruma gitti biraz...daha 2 ay önce nc aldım sattım arkadaşlar...bir ihtiyaclık durumumuz yok fakat işte insan soğuyor forumdan...havalar soğuk...230 km...kase donacak stresli bir iş...bir asistan firması kurup Fiat Ducato minibüs alsam 500 lira fiyat çeksem daha çok saygın olacaktım...

Motosikleti
    sym fiddle 2
    ne 250 300 lirası arkadaşlar yazık o paralara gitsin arkadaş 50 liraya tırıs tırıs gelir 2.30 saate istanbula

Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yarın kadıköyden düzceye götürücem arkadasın motoru, köfte ve benzin dilenmeden. Sıkıntı kalmadı.
    Birader ne boş yapıyorsun,amacın ne yani,adam gibi mete abi,ben bir yere uğramayacağım,benim göbekte küçük cc deyip işten çıksana,ki bunlara da gerek yok.
    Burası forum eyvallah da kullanıcılar yaşını başını almış insan..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Uzatmayın beyler, karşılıklı özür diledik konu kapandı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)