Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Minibüsçüler Varya

Motovento
    REKLAM ALANI
    leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Motosikletimi sattım, yeni çıkan tepe250yi bekliyorum. Malum yürümek lazım artık, Akçaabat merkezden minibüse bindim 4-5 kmlik yol gideceğim.
    Adama 5 tl uzattım bi öğrenci yaylacık dedim adam 2 tl aldı öğrenci 1,25 tl felan sonra dedim yanlış para gönderdin bu sefer 1,80 aldı 20 kuruş iade etti, içimden boşver sinirlenme yemişim 55 kuruşunu diyerekten şöförün arkasındaki koltuğa oturdum. Ön camdan kim gidiyor vs.. görüyorum kasksız bir adam 30-40 yaş arası scooter sürüyor, yol iki şeritli ve birde emniyet şeridi olmak üzere üç şerit var toplamda.

Scooter süren adam orta şeridin tam sağından gidiyor 40-50 ile, yani tam anlamıyla emniyet şeridinin düz çizgisi üstünde. Minibüsçü arkadan bir korna çalıyor çık şu yoldan diye güya şunu demek istiyor sen kimsin motorlarla karayolunu işgal ediyorsun, sinirlerim tavan yaptı ama yine sakin kaldım sinirlerime yenik düşseydim adam araba sürerken gırtlaklardım oldum olası minibüsçüleri sevmem 1-2 lira için her yere atlayıp herkezin canına kast ederler, bu davranışı görünce bana korna çalmasınlar iner arabasının camınıda ağzındaki dişleride dökerim. Saygı kalmamış motosikletlere. İyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    minibüsçü var dediler geldik, dayak,sopa çıkmadı
    Ra_Messu bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    minibüsçü var dediler geldik, dayak,sopa çıkmadı

Deyilmi adem abi kırıcaklardı burunlarını flnnn adem abi nasıl adamsın yaa
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    herkes altındakinin kalıbı kadar yiğit memlekette

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    zaten dayak atan sohbet bölümüne, dayak yiyen konu dışı bölümüne konu açar. Yanlışmıyım?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    zaten dayak atan sohbet bölümüne, dayak yiyen konu dışı bölümüne konu açar. Yanlışmıyım?
    Valla dogru abide burda ne dayak yiyen ne dayak atan var tanısma bölümünemi Teknik arızayamı göndermek lazımm
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    adam değiller ya (%1 lik istisnalar çıkabilir)

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    konu dışı bölümünde 2-3 dayak yiyen, sohbet bölümündede 3 dayak atan konusu gördüm yanlış hatırlamıyosam. Dayak yiyen niye moto sohbet bölümüne konu açmaz onu anlayamadım

devilcerkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bunu Trabzon'dan yazıyorsun. Ben de Trabzon'da öğrenciyim. Trabzon trafik konusunda gezdiğim, gördüğüm kadarıyla en kötü şehir. İnsanların bile saygısı birbirin yokken, trafikten çok bir şey beklenemez.
    Volkanyaldiz.com
    Mantık insanı ve motor sadece araç.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Dayanışma yok aga dolmuşçu ile motosikletli kavga etse bunu gören diyer motosikletli vatandaşlar yakın bir yere çöreklenip olanı biteni inceler & seyreder
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

alanya kadar berbat yer yoktur kameram gelsin goreceksiniz

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı devilcerkez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu Trabzon'dan yazıyorsun. Ben de Trabzon'da öğrenciyim. Trabzon trafik konusunda gezdiğim, gördüğüm kadarıyla en kötü şehir. İnsanların bile saygısı birbirin yokken, trafikten çok bir şey beklenemez.
    Aynen Trabzon'dan İstanbul'a gittim motor ile 1 hafta civarı İstanbul trafiğinde motor sürdüm inanırmısın arada çok fazla fark var, birde İstanbul şöförünü kötülüyorlar düşünün buranın şöförü ne halde

Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dayanışma yok aga dolmuşçu ile motosikletli kavga etse bunu gören diyer motosikletli vatandaşlar yakın bir yere çöreklenip olanı biteni inceler & seyreder
    Yok motorcuya saldırsaydı ilk ben kırardım kafasını burada motorcu dayanışması çok motosiklet ile çömlekçi civarlarında kaza yaptım yanımdan geçen her motorlu arkadaş geldi durdu geçmiş olsun diledi, bir tane araba şöförü inip sormadı. O yönden iyi, iyi olma sebebide buradaki 4 teker şöförleri galiba.

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    konu dışı bölümünde 2-3 dayak yiyen, sohbet bölümündede 3 dayak atan konusu gördüm yanlış hatırlamıyosam. Dayak yiyen niye moto sohbet bölümüne konu açmaz onu anlayamadım
    Motosohbette herkes görür konu dısında daha az kisi görür

Bizim gibi dayak atmadan bırakanlara ya da dayak atmaktan vaz geçenlere ayrı bi bölüm açılsın duy bunu MT!

Bkz. Benim uçurulan konum :D

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Motorum gelsin bir dahaki sefere kamera ile çekip gösterecem.

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosohbette herkes görür konu dısında daha az kisi görür

Bizim gibi dayak atmadan bırakanlara ya da dayak atmaktan vaz geçenlere ayrı bi bölüm açılsın duy bunu MT!

Bkz. Benim uçurulan konum :D
    İcraat görelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)