Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Başka ilden motor zorundayımmmm :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    4 teker
    merhaba arkadaşlar.mct 250 arıyorum,siirtteyim burda bir tane var oda 15binde ve bakımsız.mecbur başka ilden bakmam lazım ama nası yapıcam yapan bilen bilgi verebilecek olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum...
    saygılarrr
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    erken davranıp ilk ben yapayım bari...

zorunda mıyım?
    Ride it like you stole it!

Motosikleti
    4 teker
    yardımcı olacak arkadaşların yazmasını istedim zaten,yardımcı olmak istemiyorsan neden üstüne alıyorsun kii iii i
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    üstad başka ilden alıp otobüse verecen bu kadar basit...yada ambarlar var onlarda nakil yapıyo...
    mavi prens bunu beğendi.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Ne yazık ki bilgi yok

Ama şans ve başarı dileklerim sizinle Hayırlısı ve gönlünüze göre olan olsun inşallah
    mavi prens bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    dostum çevre illerden ara biraz... aklına yatan olursa bi usta ayarlayıp git baktırmaya kafana yatarsa alır dönersiniz... kastettiğin buysa tabi?

Motosikleti
    4 teker
    çevre il dediğim mersinde buldum fiyatıda bana uygun ve temiz.siirtteyim,buraya en yakın iller batman mardin diyarbakır vs yok yok bi mct ilanı göremedim mersindeki çok kafama yattı ama

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Van uzak sayılmaz burdan bakabiliriz istersen havaalanında kalma imkanıda sağlayabilirim.
    mavi prens bunu beğendi.

Motosikleti
    4 teker
    antalyada ve mersinde var bakalım nası yapıcam

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çevre il dediğim mersinde buldum fiyatıda bana uygun ve temiz.siirtteyim,buraya en yakın iller batman mardin diyarbakır vs yok yok bi mct ilanı göremedim mersindeki çok kafama yattı ama
    mct ye niye o kadar taktınki...

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    forumda vardır mersinli arkadaşlar rica edersen yardımcı olurlar... en azından bakarlar motora işine yarıcak bişey değilse boşuna gitmezsin
    mavi prens bunu beğendi.

Motosikleti
    4 teker
    eski motorum mct250 ve 250cc 2000-2500tl arası en uygun en ideali.eşimle senelik izinleri uzun yol geze geze geçirmek istiyorum...sagol VIA vanda ilan bulamadım ama antalyada ve mersinde çok temiz mct buldum bakalım nası yapıcam....

antalya için yardımcı olabilirim..lakin mct o kadarda şart mı...regal bak...

Motosikleti
    4 teker
    sagolun arkadaşlar dediğim gibi 2000-2500 arası aradığım en ideal 250cc mct eski motorum oldugundan huyunu suyunu biliyorum.brds sagol dostum şuan mersin ile antalyadaki arasında karar aşamasındayım.görüğünüz üzere polis memuruyum,izin durumları çok kısıtlı o yüzden dönüşü motorla yapamıycam otobüs firmalarıylada görüşmem lazım bakalım...şimdiden desteğiniz için sağolun

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı merkezkale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erken davranıp ilk ben yapayım bari...

zorunda mıyım?
    yardımcı olacak arkadaşların yazmasını istedim zaten,yardımcı olmak istemiyorsan neden üstüne alıyorsun kii iii i
    Yok o parçanın adı zorunda mıyım? ilahi..

Bunu da diyen olmamış
    merkezkale bunu beğendi.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    mavi prens öncelikle iyi akşamlar diliyorum.tipine aldanıp sıfır mct almıştım 1.5 sene önce gerçekten çok iyi bakmama rağmen mahvetti beni ,çok rahat ve çok atak bir motor ama tam bir çin işi yolda giderken biryerleri fırlayabiliyor,hergün vidaları sıkman gerekecek ama yinede seni yolda bırakacak.saçma sapan yerlerden sorun çıkartacak.bu önerimdi sıra geldi sorduğun soruya.
    şuan ki 2 motorumu da istanbuldan aldım adanaya getirttim.crossu ambarla getirdim 150 lira vermiştim ama çok kötü davranmışlardı motora atmışlar köşeye üzerine koliler filan indirirkende koli taşır gibi indirdiler bir uyuz oldum kısacası.
    cbr ımı otobüsle getirttim 150 lira dediler pazarlıkla 100 liraya anlaştım.çok güzel bağlamışlar,honda da benim için sarmaladılar zaten ama tertemiz geldi motor hemde çok daha kısa sürede.kısacası en güzeli otobüs ama mct çantalar filan çizilebilir.aynaları filanda çıkar zarar görmesin.son önerimde depo çok dolu olmasın hatta boş olsun ne olur ne olmaz.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Elazığ'da vardır. oruç motorun önünde 2 tane görmüştüm. tamire mi geldi satıyor mu bilmiyorum ama.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eski motorum mct250 ve 250cc 2000-2500tl arası en uygun en ideali.eşimle senelik izinleri uzun yol geze geze geçirmek istiyorum...sagol VIA vanda ilan bulamadım ama antalyada ve mersinde çok temiz mct buldum bakalım nası yapıcam....
    O tatil sana sonra eziyet olmasın.. Hele ki artçı için iki katı eziyet ve titreşim..
    Ben Caracal ile bir günde 350 km yol yaptım. Eve döndüğümde ayakları geçtim ellerim karımcalaşıyordu titreşimden....
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    aga eşinle doya doya gezeceksen sakın mct alma titreşimden bitarafın uyuşur yarım saatte bir durmak zorunda kalırsın yaktığı benzin cabası
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    1500 tl ye burada var bi mct. Kırmızı çiziksiz 3600 km de regal cantlı. Kadın oğluna almış ehliyetsizlikten satıyor. Motordan anlamadığı için fiyatı 1500 tl.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)