Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hyosung rt125 haylazı lazım modifiye için!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    4 teker
    merhaba arkadaşlar,google amcadan baya bi araştırdım soruşturdumda pek bişey elde edmedim belki bileniniz duyanınız vardır sizede sorayım dedim.bu haylazdan alıp motor modifikasyonu ile 250cclik canavar yapmayı düşünüyorum,malum üstündeki 125 cc mudiallerine göre iyi olsada yeterli değil artı ile uzun soluklara.o yüzden motoru bitik-sorunlu-az hasarlı şasesi saglam bi haylaz arıyorum.duyan gören bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim )
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    nasıl 250 olacak acıklarsanız belki bende dusunurum
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    motor blogunu baska sayi oturtmak yasal olarak sorun olmuyormu onu nasil yapicaksin peki yada prosuduru nedir anlatma sansin varmi isine yarayacak cok arkadas olabilir
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    4 teker
    arkadaşlar benim bildiğim (trafikçi değilim onlar daha iyi bilir) trafikten kaydı düşmüş bir aracın motorunu ruhsata işleme suretiyle kullanabilirsin...forumların birindede görmüştüm 92 kle500'e 96 modelini motorunu işlemişlerdi aynı zamanda bir otomobildede görmüştüm.iin resmi prosedürü tam nedir bilmiyorum ama böyle bir imkanımız var...

---------- Post added at 19:15 ---------- Previous post was at 19:08 ----------

yok mu bilen duyan gören arkadaşlar
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    aslinda sen bir trafikcilere danissan ogrensen bizde sebeblensek :-) ben renk degisimiyle ilgili soru sordugumda bana biz bilmiyoruz diyip sallamisti basindan oda sordugum ruhsattakiyle motorun rengi farkli olsa ceva yermiyim di :-)
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    4 teker
    Ok arkadaşlar tam araştırıp sizede detaylı bilgi vericem

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Kaçın aynasızlar, bizi oyuna getirip motoru değiştiren ruhsata işletmeyen biri varsa yakalamak için yapıyor. Kaçıın!

Şaka bi yana. Bence böyle uğraştığınız zaman. Astarı yüzünü geçer gibime geliyor.
    Tabi zamanım, mekanım, maddi imkanım var diyorsanız. Yapılmayacak şey değil.

Ben de meraklandım bak şimdi.
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

Motosikleti
    4 teker
    )) o haylaza 250cc cok hoş olur aslnda ama işin piri usta lazm bide,bakalm hele

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    o modeller fazla yok..zor bulursun....

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    ne zaman gittin Siirt'e ya
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    4 teker
    Agustosta kestim ilişigimi takendy,istanbula vedam çok buruk hüzünlü oldu eylülde geldim siirte,sevilecek bi yer degil geldigim zamanlar tam karışık zamanlardı paranoyak olmuştuk ''nerden ne zaman saldırı yeriz'' diye

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    dostum tam aradığın makine var bi tanıdıkta sadece motoru yok geri kalan parçaları sıfır gibi. Bende kullandım rt 125 canavar gibi makine süper sağlam. Tokat kardeşler bisiklet var ilkay usta sahibi bin tl ye veriyordu biraz pazarlıkla daha ucuza kapatırsın

Motosikleti
    4 teker
    Bugün bi ustanın yanına gittim,rt125'e 250'lik motor taksak vs konuştuk.tam randıman alamıyacagımı ve daha masraflı olacagını onun yerine org motoru rektifiye ile 200 250cc yapmak daha mantıklı oldugunu belirti toplam maliyetide 300tl civarı hallederiz dedi.o zaman rt125'den vazgeçip mct250'yi 300e yükseltmek daha mantıklı geldi bana,rt125'in üst kapak sorunu cc yükseltinde daha çabuk karşıma çıkar diye düşünüyorum.

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    O kadar uğraşmakdansa gider cbr 250r alırım daha iyi
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    4 teker
    Cbr 250 alacak bütçe olsa yeni kasa regalr 250 honda nx4 alırım bu bahsettiklerimle max 2000-2500tl'ye mal edecektim rt'yi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)