Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bişey Yapmalı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    18 Nisan 2012 saat 18:00 suları avrupa yakasından anadolu yakasına sağdan 3. viteste gidiyorum inanılmaz trafik var ve araçlar durmuş vaziyette sabit hızla darülaceze E5 bağlantısına yaklaştım oda ne beyaz bir minibüs E5'e giriş yolunu yanlış anlamış olacak ani bir manevrayla aksi yöne doğru ters yola girip gitti tam hızımı kesip sağa yanaşıcakken arkasından bir araç sürücüsü sol yandan bana çarptı ve o an gördüğüm tek kare kaskımın camından gördüğüm asfalttı. Evet araç sürücüsü trafikten sıkılmış olacakki minibüsün arkasından ters yöne girip gitmek istedi fakat aynalarını kullanmaktan aciz olacakki herşeyi hesaba katmadı... Yerden kalkmaya çalıştım fakat kalkamadım durup dinledim 1 dakika geçmemişti kaçma kaçma diye sesler geliyordu...Araç sürücüsü yaptığıyla kalmayıp kaçmak üzereydi kalkmak zorundaydım kalktım son gücümle aracım şoför kapısına bir tekme savurdum ve dizimdeki acıyla yere düştüm ikiye ayrılan kaskımı arkasından fırlattım fakat kaçtı...Yardımıma gelenler sayesinde kalktım bariyerlere oturdum...Motorum yan yatmış vaziyetteydi sağolsun bi motorcu arkadaş kaldırdı...Plakasını alabilmiştim...vs

Tutanaklar...Raporlar...Şikayetler... O anda yapıldı...

06 Mayıs 2012

Ortada hala bişey yok her cıvatasını tek tek sildiğim motosikletim harap durumda...

(Canım sıkkın paylaşmak istedim vaktinizi aldım kusuruma bakmayın...)
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Cok gecmis olsun. Boyle serefsizleri..........

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Büyük geçmiş olsun. Adalet umarım yerini bulur.. Plakasını aldıysan muhakkak bulurlar sonuçta çevrede kamera kesinlikle vardır. Tekrar geçmiş olsun.Sıkma canını arkadaşım.
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun allah daha beterinden korur inşallah
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    geçmiş olsun arkadaşım. Bol bol küfür ettirdin bana akşam akşam. Şerefsiz adi adam. Bide utanmdan kaçmış. böylelerini yağlı kazıga oturtmalı vesselam.
    eray_uluyazı bunu beğendi.

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    geçmiş olsun,sen nasılsın var mı bir yaralanma?
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında kazıklarla alakalı bir işkence sistemi var bu sistemi böyle kaçan insanların üstünde denesen nasıl olur acaba
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ağaca bağlıcan böylelerini ISLATIP ISLATIP KASK ile DÖVÜCEN

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun.... kufur yazıp forumu kirletmek istemiyorum ama böyleleri hakediyor. Allahtan plakası alınmış

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Bu olayı sonuca bağlaman için sağlam kişilerle irtibata geçmelisin. örn: Polis, avukat vb.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    Rx3i Evo
    Sağolun arkadaşlar valla herşeyi denemek lazım tecrübeyle sabitlenene kadar ama yapıcak bişey yok kaçtı bendeki hasar diz kapak kıkırdakları kırılmıştı daha önce tekrar çatladı ama motorum daha kötü

---------- Post added at 21:20 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

olay 18'de oldu gece 1'de ifademi aldı polisler o halde karakolda bakledim durdum tanıdık olmadımı gerçektenn yürümez işler...
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    CBR250R
    Kardeşim geçmiş olsun. Adam suçlu haklısın. Ama senin de yapacağın şeyler yokmuydu ? Anladığım kadarıyla dizliğin yoktu. Ayrıca kaskın kırılmış. İyi bir kask kırılmaz. Keşke iyi bir kask ve dizlik alsaydın.

Motosiklete saygı duymayanlar değişmez. Onlar hep aynı kalacak. Ama biz değişebiliriz.

Dost acı söyler kardeşim kusura bakma. Yanlış bir tespitte bulunduysam kusura bakma lütfen.
    Babama söylemeyin. O, benim motorum yok sanıyor.

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    ben gurbetciyim bu sehirde yasanmaz abi insandan cok arac var

Motosikleti
    Rx3i Evo
    Doğru tespit ama zeytin suyuna kuru ekmek böyle gelmiş böyle......

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    çok geçmişolsun en azından sana birşey olmamış burası türkiye vala her yerden araç çıkabiliyo malesef inşallah bir çevirmede falan yakalanırsa cezasını ceker
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    daytona 350
    kardeşim çok geçmiş olsun ama nasıl bi kask kullanıyosun da kırılıyo ıkıye yarılıyo falan? yapmayın allah askına bıde hızlı gıdıyo olsan o kask nasıl koruyacak kafanı... ben kapıya gelen pızzacıyı bıle azarlıyorum 3 kurus kazancan dıye canını rıske atma diyip...
    motorunu tamır ettır ama herşeyi faturalattır. plakayı aldıysan polıs mutlaka bulur onu. mahkemede fazlasıyla alırsın o köpekten masraflarını. ama bırakma peşini karakola gıt tacız et polıslerı cana kast var bıldığın. olmadı savcılıga dılekce ver hızlandırsınlar işlemi. ama sakın affetme bukadar motorcunun ahı üstünde olur waiia
    insan aklının erdiği karadar değil, deposundaki benzini kadar özgürmüş meğer...
    Benzinim bittiğinde anladım :cyclopsan

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Geçmiş olsun

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı DIESELL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim çok geçmiş olsun ama nasıl bi kask kullanıyosun da kırılıyo ıkıye yarılıyo falan? yapmayın allah askına bıde hızlı gıdıyo olsan o kask nasıl koruyacak kafanı... ben kapıya gelen pızzacıyı bıle azarlıyorum 3 kurus kazancan dıye canını rıske atma diyip...
    motorunu tamır ettır ama herşeyi faturalattır. plakayı aldıysan polıs mutlaka bulur onu. mahkemede fazlasıyla alırsın o köpekten masraflarını. ama bırakma peşini karakola gıt tacız et polıslerı cana kast var bıldığın. olmadı savcılıga dılekce ver hızlandırsınlar işlemi. ama sakın affetme bukadar motorcunun ahı üstünde olur waiia
    Ciddi bir kaza anında o kask parçalanmıyorsa beyinde çok ciddi travmalara yol açabilir. Düzgün kaskın özellikle ciddi kazalarda parçalanması gerekir yoksa beyin jöle kıvamına gelir.

Kaza yapan arkadaşa da geçmiş olsun; umarım yakalarsın şerefsizi. Şu İstanbul'u da terk edip gidin ne duruyosunuz?
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Rx3i Evo
    Alıntı DIESELL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kaskım 30tl lik çeneli kasklardandı...geri kalanıda aynen dediğin gibi yapıyorum ama çok ciddiyim ölmediysen yada çok çok çok ciddi değilse durumun basit bi -''motordan düşmüş ya nolcak'' durumuna bağlıyolar resmen...

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    İyi bir kaskın kaza anında parçalanmasımı gerekir
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)