Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Dikkat Öldürür!... 34 HJ 3810

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    güncelleyeyimde bari, belki bikaç arkadaşımızda mail atabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende bir mail atayim ne yazalim arkadas iceerik olarak?

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bir mail atayim ne yazalim arkadas iceerik olarak?
    İçerik olarak bir şey paylaşmayalım ki "kopyala-yapıştır" mailler olmasın, kendimiz arkadaşın anlattığı kadarıyla karalayalım birşeyler...
    Bende mail attım, umarım dersini alır...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

ossiaa4560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    maili attım umarım şöförlükten alırlar böyle insanlar yüzünden kazalar meydana geliyor işte.!!
    Farımda Hep Açık Yolum da...

34 AG 9914

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Kimseden korkmayacak kadar parası olan zengin piçlerinin hareketleri bunlar. Hapı atıp insanların hayatlarıyla oynarken gırgır yaptıklarını sanıyorlar. Maalesef bu ülkede alenen cinayet işliyenlerini bile zar zor hapse atabiliyorlar. Ucuz atlatmışsın. Savcılığa ver tabi ki.

Ama eğer paralı birise ki, yüzde yüz öyle gibi görünüyor... çünkü garibanda ne öyle araba olur ne de arabayla böyle hareketler yapar... Kanuni yönden birşey tutturman maalesef zor.

O açıdan mümkün olduğu kadar, motorcu orta ve sağ şeridi kullanırsa daha güvenli olur. Çünkü anlattığın kadarıyla bir zengin piçi resmen hayatınla oynamış.

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaskı kafandan cıkarmadan burnuna bırkere dokunduracaksın o gıtsın kırık burnuyla benden sıkayetcı olsun bakalım oyle mahkeme felan bos ıs bu ulkede ne zaman hukuk oldukı bende hakkımı arayayım polıse anlat olmadı gıt aylar sonra savcıya tekrar anlat haksız senmıssın gıbı delıl toplama derdıne dus ne geregı var alsana delıl kırık bır burun ugrassın dursun

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Arkadaşlar kesinlikle küfürlü mesajları onaylamıyorum. Bir insana bilerek zarar vermekle küfür etmek benzer davranışlardır. Moderatörler küfürlü mesajları silerse sevinirim.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    var mi bir sonuc arkadaslar? ne oldu, bir durum güncellemesi alalim..

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var mi bir sonuc arkadaslar? ne oldu, bir durum güncellemesi alalim..
    Bende merak ettim şimdi
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Arkadaşım ne kendini riske atıyorsun böyle adamları takip edicen ilk ışıkta inip gidip adamı indirip dövücen.Eldivenin yok mu elinde karbon koruma yerleri yok mu bir tane patlat kalkamaz bir daha adamda levye vs olsa alana kadar 3 tane vurursun sonra tekmelersin bu kadar basit neden kendini riske atıyorsun.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eldiven kask dizlik silah yerine geçiyor aklınızda bulunsun

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Geçmiş olsun umarım bir sonuç çıkar

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    34 HJ görünce ödüm koptu, bizim motorun plakası da 34 HJ ile başlıyor buna benzer sıkıştırma olayı benim de başıma geldi gri megane dar yolda sıkıştırdı. ilk ışıklarda yakaladım tam motordan inip dalacam kaçtı şrefsizz..

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    valla insallah lafta kalmamıştır, şikayet etmişsindir.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Eşeğe altın semer koymuşmuşlar... Eşek yine eşek trafikte ben kamyoncudan gördüğüm saygıyı hiç bir zaman otomobil sürücüsünden görmedim
    agrasiwe bunu beğendi.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla insallah lafta kalmamıştır, şikayet etmişsindir.
    Sadece başlığı okudun demi ? Millet mart seçimlerini tartışıyor 4 sayfadır. Araç sahibinin annesinin kızlık soyadı bile ifşa edildi, ayrıca konu 2012 ye ait.

Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafikte ben kamyoncudan gördüğüm saygıyı hiç bir zaman otomobil sürücüsünden görmedim
    Bölünmemiş yolda sinyallerle sollama uyarısı bile yapanları var bunların. Çok severim kerataları. Bundan 2-3 ay önce Aksaray e-5 ten Ankara tarafına dönüş yolundaki kavşakta önümde bir tır vardı kırmızı ışıkta. Kalkıştan sonra tırı hemencecik geçeyim sonra yolda önümü kapatmasın diye yeşil yanar yanmaz tırın dorsesinin dibinden gazladım, motorda 600 cc ya nasıl hızlandı birden anlamadım tam tırı sol açıktan solluyorum sonradan fark ettimki yol yapım çalışması sebebi ile yan yol aslında kapalıymış ve tam karşımda bir tane araba. İşte dedim benim hayatımda demek aksaray yazılarında son bulacakmış :D tırcı durumu benden önce çakarak önce kendini şerit dışına attı bana yol kalsın diye ama ben bu durumu fark etmeyerek ön freni kazıkladım bodozlama gidiyorum sol şeride doğru ( Aynı zamanda sağa dönen bir virajın içindeyiz ). Ani hareketle bir nissan gtr 2000 kıvraklığı ile tır benim önüme doğru kırdı dorsesi sağ şeritte kafası sol şeritte kaldı öylece. Ben son bir hamle ile kendimi yol yapım çalışmasının olduğu mucur taşlarının arasına saldım. Tabeleya 5 cm kala durabildim. Motordan indim, kaskı eldiveni çıkardım yere oturdum, tüyü nereye diksem acaba diye bakarken fark ettimki karşıdan gelen araba ile ben kafa kafaya girmeyelim diye tırcı yolu kapamış. Yaklaşık 1 saat sonra ilerdeki bir kebapçıda tırı gördüm gittim adamın yanına. Adamın tek dediği yolda viraj vardı karşıdan gelen araba her halükarda dururdu diye yolu kapattım, ama garazin kime oğlum tek şerit yolda virajda tır solluyon dedi.

Burdan tüm tırcılara topcase dolusu selamlar.
    sardokar bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial rx3i
    Ucuz atlasmissin. Gecmis olsun

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    çok geçmiş olsun. neyseki sana birşey olmamış. umarım cezasını bulur şrfsz

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cok zor geliyorsa al bundan bitane

1kg da yürek yersin :D artık allah kime ne verdiyse

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    2012de ki konuyu nasıl hörtlettin? belki adam arabayı sattı, çok iyi kullanan bir sürücü aldı arabayı??
    -MÖ konularını nie çıkartıosunuz anlamadım!

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler