Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

I see that apache :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbr125races adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar da yakında o filmdeki gibi dead apachi olurlar yakında
    korumalarını takmadıkları sürece kısa zamanda dead apache olacakları kesin
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ahanda benim motordan
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ekmek arası ybr topiğinde geydirdin küfürleri burda adamlara dert yanıyon

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    ben bu arkadaşlarla ilgili bi kaç sayfalık bir makale yazmıştım, bir toplantıda denk gelişirsek uzun uzun tartışmaya hazırım bu konuyu, eminim sen ve diğer arkadaşlar da hak verecektir bana. iyi geceler (:

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o değil de bir yağmur yağsa bunlar motor üstünde kül olur. O kadar kolon teyp falan filan
    __To Be Or NoT tO be__

Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değil de bir yağmur yağsa bunlar motor üstünde kül olur. O kadar kolon teyp falan filan
    harbiden ha bak o aklıma hiç gelmemişti acaba ne gibi bi önlem alıyorlar ? özellikle yolda giderken falan

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorunu bu kadar seven adam yağmurda kullanır mı!

Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunu bu kadar seven adam yağmurda kullanır mı!
    ama yağmura yakalanma ihtimali var doğa ananın sürprizleri kaçınılmaz

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    İbibik kuşları, karşı cinsi etkilemek için tüylerini kabartır
    Soykan67 bunu beğendi.

Motosikleti
    Henüz yok.
    bunlarda bitane de bizim mahallede var 2-3 güne bir geceyarısı zangır zangır ( hem müzik hem egsoz)geçiyo sokaktan. 2-3 kere çıktım dışarı denk getiremedim, getirsem alacam anahtarını.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    örümcek gözü gibi şeyler ne ki diye düşünüyordum. hoparlörmüş. ikinci ilanın bir fotoğrafında arka planda benzeri bir tane daha var. ankaraya has bir iğrençlik galiba. onun da koltuğu beyaz kırmızı kaplama. hey allahım. bu çocukların hissayatını anlayabilen beri gele.
    lakin bir deyeceğim var. bunlar bu motörlar ile hindistana gitseler kral olurlar. memelektimizde kıymet billmiyoruz galiba.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Görüntü kirililği diye birşey vardır ve beni avaz avaz bağıran eksoz kadar rahatsız eder. Bunları ve bunları savunan zihniyeti etrafımda görmek istemiyorum.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahanda benim motordan
    Fatih senin motoru da böyle yapak mı?

---------- Post added at 10:18 ---------- Previous post was at 10:15 ----------

Ankara'da kalıp halinde YBR'leri bu hale çeviren bir atölye var galiba. Neresi ki? Bu da fıstık yeşilinden:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...83791159/detay

Mesajı da vermiş eleman: "Gidişine yollar, duruşuna kızlar hasta" İbibik kuşu benzetmesi güzel.

Bir tane daha Angara yeberesi:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69092000/detay
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne yaw böyle.........................
    Angara işi )))

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı o da olur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar nerden baksan ben sahibinden.com'da motosiklet araştırmaya başladığım günden beri var. muhtemelen yıllardır da var. neden yeni peydah olmuş gibi yapıyoruz, onu anlamadım. bence adamın aynası varsa veya o minvalden sizin güvenliğinizi tehlikeye sokacak bir hamlesi yoksa "size ne"den öteye söylenecek söz yok.

size ne hakketen? beğeniyorsan alırsın beğenmiyorsan almazsın. insanların zevkiyle alay etmenin anlamı, insaniyeti, güzel yanı var mıdır? ben yapmam güzel de bulmuyorum, genel olarak bu türden modisikasyonları yapan insanların stereotipleriyle uzaktan yakından alakası olmayan bir hayat yaşıyorum ama bu forumda bunlarla alenen alay edilmesini gerçekten saldırganca ve aşağılayıcı buluyorum. bunlara forumda nasıl izin veriliyor anlamıyorum.

yahu azıcık empati yapın kendinizi o ilanı veren insan yerine koyun. ne hissederdiniz, bunu düşünün. eminim bu "aha mallara bak ne yapmışlar" minavalinden yazı yazanların hayatlarında aldıkları kararlara bir taraflarıyla gülüp alay edecek yüzlerce insan vardır. ancak insana yakışan başkasının yaptığına -kendine zarar verme ihtimali olmadığı middetçe karışmamaktır.

hımm evet angaradaki ybcirler çok mal yea.
    Çok iyimser yaklaşmışsın, humanist ama dar bi açıdan bakmışsın.. diğer tarafı bakmadan

En basit örnekle şahinleri modifiye edip trafikte makaslar atan, arabasının dağılması an meselesi olan ama sanayide taktığı soba borusu ile aracını ferrari zannedip en tehlikeli harekerleri yapan zararlıların motosiklet şubesi olur kendileri. Motosiklet sürerken bu tipleri gördünmü kesinlikle en uzak şeride geçip gitmesini bekliceksin altında grenajlı bir motor veya yakışıklı bi chooper varsa...

Bunların çevreye verdiği gürültü kirliliği, saygısız ve kural tanımaz aşırışıkları kesinlikle motosiklet kullanmayanları motora karşı önyargılı ve nefret eder hale getiriyor...

O yüzden motoruna full koruma binen ve bilinçli olan hiçbir motorcu senin gösterdiğin saygıyı göstermez bunlara.
    babaçi bunu beğendi.

metin6gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100 loyal rks titanic 150 cbr125r
    arkadaşlar bende ankarada yaşıyorum motor alemine yenide girmiş olsam bazı arkadaşlar bilir bu kişileri gayet iyi tanıyorum evimin yakınlarında hergün arabamla görüyorum ybr den önce bunlarda 2 tane scooter vardı markasını söliyemicem tanınmaz haldeydiler :D onlar gitti ybr geldi oda aynı :D:D
    dnercide çalışan 2 arkadaşa alınan teslim edilen bundan sonra sen binecen hep dediklerin den dolayı böle saçma bişi çıktı ortaya :D:D istiyosanız bi kaç resim daha getirebilirim :D:D gider çekerim :D

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı o da olur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bence kazın ayağı dediğiniz gibi değil. olmamalı. sizin satmak istediğiniz bir motor hakkında benzeri şekilde "ah ah şapşala bak ne biçim de saçmalamış" gibi bir başlık açılsa ne hissedersiniz? sizin zevkinizi de (benim zevkimi de onun zevkini de) beğenmeyecek, aptalca bulacak onlarca insan çıkabilir. insanlar motosikletlerini satmaya çalışıyor, bu şekilde düşmanca ve aşağılayıcı yaklaşamaya kimsenin hakkı olmamalı. komiğimize gitmek hakkı diye bir hak pek çok şey için yok. mesela sizin inancınız benim komiğime gidebilir, yaptığınız meslek komiğime gidebilir, motosikletinizin rengi komiğime gidebilir, kıyafetinizin renk seçimi komiğime gidebilir. bunların bazıları yasalarca veya forum kurallarınca korunmuştur bunları komik bulduğumu söyleyemem. ama insanlığın yazılı olmayan kurallarınca bu türden size zararı olmayan şeylerle alay etmek hoş bir davranış değildir. yapılmamalıdır.
    yerinde ve insani bir tepki
    ben dahil bu refleksi gösteremeyenleri 2 dakikalık şapkamızı önümüze alma duruşuna davet ediyorum.
    bunun üstüne pek söylenecek söz kalmıyor ama malum, söz bitmez bizde!
    not: ankara'lıyım
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı metin6gs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende ankarada yaşıyorum motor alemine yenide girmiş olsam bazı arkadaşlar bilir bu kişileri gayet iyi tanıyorum evimin yakınlarında hergün arabamla görüyorum ybr den önce bunlarda 2 tane scooter vardı markasını söliyemicem tanınmaz haldeydiler :D onlar gitti ybr geldi oda aynı :D:D
    dnercide çalışan 2 arkadaşa alınan teslim edilen bundan sonra sen binecen hep dediklerin den dolayı böle saçma bişi çıktı ortaya :D:D istiyosanız bi kaç resim daha getirebilirim :D:D gider çekerim :D
    peki farın yan tarafındaki üç adet üst üste duran şey nedir ,ne işe yarar.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki farın yan tarafındaki üç adet üst üste duran şey nedir ,ne işe yarar.
    Hoparlörmüş onlar daha önce söylenmişti.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoparlörmüş onlar daha önce söylenmişti.
    onlar aporlö değil hocam. ayna gibi bi değişik aksesuar.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)