Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Snapyy'min büyük değişimi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sende bendensin bende truva cub a alarm, iridyum buji, ısıtmalı elcik taktım arka cant a disk fren ve bir diş farklı şanzuman dişli oranları ile hızını arttırdım ama cantların cok iyi olmuş bendemi yapsam

bu arada ön far grenajını cam elyaf fiber ile farklı bir şekilde yapıp bi xenon yaptım muayeneden de geçti ama rölantide yetiştiremiyor söktüm onuda bir boş zamanda strator sargılarını güçlendirecez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-Motoru bayii den çıkartmadan önce motoru şasi ye bağlayan 2 adet demir saplamayı çelik olan saplamalar ile değiştirdik..( titreşim neredeyse yok )
    Motoru şaseye ne kadar sağlam bağlarsanız o kadar fazla titretir eğer titreşim varsa. Yaptığınız değişikliğin titreşime faydasını anlamadım.

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Benimde bu tarz düşüncelerim var.. Bi çinliyi japon parçalarıyla donatmak Güzel olmuş.
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burak haklı beyler

Cunda'da artçısı oldum, gayet konforluydu yani.
    O motora bi de iki kişi mi bindiniz ekzantrik niye vuruyormu şimdi anlaşıldı !
    Burak yaptığın harcamaların bu kısmını evren den iste bence
    Ben bindiğimde herşey güzeldi
    Neyse şimdi daha da güzel olmuş
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    Çok güzel olmuş eline sağlık bende Altınoluk'da oturuyorum yazın oraya çok geliyorum okullar kapansın görüşelim .
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru şaseye ne kadar sağlam bağlarsanız o kadar fazla titretir eğer titreşim varsa. Yaptığınız değişikliğin titreşime faydasını anlamadım.
    hayır zaten çok fazla titreşimi yok bu yeni cub ların..lakin üzerindeki demir saplamalar ısıdan ve bir süre geçtikten sonra uzama yaparlar.bu da hem titreşime hemde vites geçişlerindeki konforu olumsuz etkiler..çelik saplamada uzama esneme olayı olmadığı için motor pert e çıkana kadar aynı sıkılıkta kalacaktır..çelik saplamaları takarken kaucuk conta da koyduk bu nedenle titreşim yok haliyle..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:50 ----------

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende bendensin bende truva cub a alarm, iridyum buji, ısıtmalı elcik taktım arka cant a disk fren ve bir diş farklı şanzuman dişli oranları ile hızını arttırdım ama cantların cok iyi olmuş bendemi yapsam

bu arada ön far grenajını cam elyaf fiber ile farklı bir şekilde yapıp bi xenon yaptım muayeneden de geçti ama rölantide yetiştiremiyor söktüm onuda bir boş zamanda strator sargılarını güçlendirecez
    jantlara el at derim kesinlikle ;) disk fren olayını görüntüden çok güvenli durabilmek adına kampana olarak bırakıcam..ama zenon ve eksoz uygulaması düşünüyorum ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:53 ----------

Alıntı quezzap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde bu tarz düşüncelerim var.. Bi çinliyi japon parçalarıyla donatmak Güzel olmuş.
    Tşk ederim ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:56 ----------

Alıntı dombay35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motora bi de iki kişi mi bindiniz ekzantrik niye vuruyormu şimdi anlaşıldı !
    Burak yaptığın harcamaların bu kısmını evren den iste bence
    Ben bindiğimde herşey güzeldi
    Neyse şimdi daha da güzel olmuş
    Erhan abicim teşekkür ederim evren geldiğinde bir güzellik düşüneceğiz tabi kendisine )senin DL nin yanına mutlaka böyle bir cup almalısın abi günlük kullanım için..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:59 ----------

Alıntı 10SuzAsLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş eline sağlık bende Altınoluk'da oturuyorum yazın oraya çok geliyorum okullar kapansın görüşelim .
    daha 2 gün önce oradaydım yamaha bayii ne gitmiştim 1-2 model bakmak için..görüşelim tabi çok sevinirim ;) özelden tel. yazarsan dönerim sana..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)