Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bursa'daki kural tanımaz ve saygısız SS Kullanıcısı!

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,abilerim Öncelikle bazı yerlerde kendimi kaybedebilirim bunlar için affedin beni.Akşam üzeri Bursa Anatoilumdan şahsi aracımla kent meydanına gelmekte iken yanımıza Honda Repsol SS kullanan kendini bilmez ukalanın teki hızla geçti.As merkez ışıklarında kırmızıda arkasını kaldırıp durdu.Burdan sana sesleniyorum gerizekalı ,mal kendini düşünmüyorsan arkadanki kızı düşün ikinizdede kask yoktu birde tekere kalkıp show yapıyorsun Allah bin bir türlü belanı versin bu kadar beddua ettim sana SS motor almak üzere iken sağolsun babamın bütün düşüncelerini değiştirip zar zor ikna etmişken.Sizin gibi gerizekalılar yüzünden aileler motordan korkup gençlere izin vermiyorlar sizin gibi gerizekalılar yüzünden Türkiyede motor kültürü gelişemiyor.Yolda gelirken aklıma gelip gelmeyen herşeyi saydım eğer bu forumu okuyorsan inşallah akıllanırsın sakat yada mezarlığı boylamadan...
    djan, sedici, HaydarBıçak ve 24 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Tambir apaciymis o zaman

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Ağzına sağlık agaaa.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    doğru söze dicek bişey yok.
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Doğru söze ne denir..
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yoruma gerek yok...
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

Alıntı SessizGezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tambir apaciymis o zaman
    Apaçinin en önde gideni ya kendini bilmez gerizekalı çok güzel bişey yaptığını sanıyor.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    yakışır..hep ailelerine ve artçılara üzülmüşümdür
    20

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    10-11 yıldır motor kullanıyorum başlarda istemsiz tek tekere kalkışlar hariç hiç atraksiyon denemedim. deneyen arkadaşım vardı kafada kırıklar dikişler falan :D oda trafikte değil ama boş yolda basket sahasında falan, düz duvara girdiğini hatırlarım :D
    motorumu satıp benzin alıcam. %68 vergimi olur ya

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Motosikleti bir hava atma aracı olarak gören aptalların işleri bunlar.
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Apaçi işte ne olacak ? Ağzını burnunu kırmak lazım bunların.

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Suç u aslında onların Ailelerinde aramak lazım, Çocuk her şeyi ailesinden görerek öğreniyor. Umarım en kısa sürede akıllanır, hem kendisine hemde başkasına zarar vermez.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Plaka verin cep telefonu ile resmini cekin burda teshir edin, hic cekinmeyin. Bu insanlari toplum onunde ifsa etmek bizim gorevimiz.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Bursada Arada sıradada olsa oluyor öle ss apaçileri

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sınıflandırmakta istemiyorum amma ben yarış motoru kullanıp apaçilik yapmayanını pek görmedim! En adam olanı motorla giderken yanınızdan tozunuzu alırcasına geçer. Zaten bu motorlar trafikte kullanılacak araçlar değil ki! Saygı, kurallara uyma açısından hep birinci Enduro sürücüleri olmuştur! Bunda yaş kemale erip doğru yolu bulunca endura alınmasının bir alakası olabilir.
    özcan1980, AGunak ve Tolme bunu beğendiler.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CoDDoC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,abilerim Öncelikle bazı yerlerde kendimi kaybedebilirim bunlar için affedin beni.Akşam üzeri Bursa Anatoilumdan şahsi aracımla kent meydanına gelmekte iken yanımıza Honda Repsol SS kullanan kendini bilmez ukalanın teki hızla geçti.As merkez ışıklarında kırmızıda arkasını kaldırıp durdu.Burdan sana sesleniyorum gerizekalı ,mal kendini düşünmüyorsan arkadanki kızı düşün ikinizdede kask yoktu birde tekere kalkıp show yapıyorsun Allah bin bir türlü belanı versin bu kadar beddua ettim sana SS motor almak üzere iken sağolsun babamın bütün düşüncelerini değiştirip zar zor ikna etmişken.Sizin gibi gerizekalılar yüzünden aileler motordan korkup gençlere izin vermiyorlar sizin gibi gerizekalılar yüzünden Türkiyede motor kültürü gelişemiyor.Yolda gelirken aklıma gelip gelmeyen herşeyi saydım eğer bu forumu okuyorsan inşallah akıllanırsın sakat yada mezarlığı boylamadan...
    Yazıyı ve alta yazılan yorumları tasvip etmiyorum.
    Trafik kurallarına uymadan araç sürmenin cezası Trafik Kanunu'nda bellidir.
    kimsenin kimseye kask takmadı diye ön kaldırdı arka kaldırdı diye hakaret etme hakkı yoktur.
    İnsanları hakaret veya aşağılayarak doğruyu göstermeye çalışmak özrünün kabahtinden beter olması durumudur.
    * DOktora bak tüü amma ağır davranıyor vur sopayı kafasına .
    * Kız arkadaşıma bak bir erkekten sms geldi sok bıçağı.
    * Karım'dan şüpheleniyorum en iyisi sıkayım kurşunu
    * SS liye bak kasksız kullanıyor inşallah geberir .

yukarıdaki 4 örnek aynı yanlış düşünme biçiminden kaynaklanıyor.
    SS ön kaldırırken baban görüp almıyorsa bu senin sorunundur sana güvenmiyor demektir. sen kendini ona ıspatlayamamışsın demektir.
    insanlar makasa girenler var diye araba almıyorlar mı ?
    Kısaca Kaş yapayım derken göz çıkarmayın.
    Peki bu şahıs o kişi bendim evet dese ve yukarıda yazığın hakaretler için senden davacı olsa burdaki forumda sana destek veren kim arkanda olur kim tazminatını öder ? iki kere düşünün bir kere yazın veya konuşun. mümkünse yazılarınızda hiçbirzaman argo ve küfür olmasın. yok benim tarzım bu hayat tarzım küfür etmek sorunları küfür ve argo ile çözmek yorumlamak diyorsanız diyebilecek birşey kalmıyor zaten.
    teknoali, o da olur, Syanur ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıyı ve alta yazılan yorumları tasvip etmiyorum.
    Trafik kurallarına uymadan araç sürmenin cezası Trafik Kanunu'nda bellidir.
    kimsenin kimseye kask takmadı diye ön kaldırdı arka kaldırdı diye hakaret etme hakkı yoktur.
    İnsanları hakaret veya aşağılayarak doğruyu göstermeye çalışmak özrünün kabahtinden beter olması durumudur.
    * DOktora bak tüü amma ağır davranıyor vur sopayı kafasına .
    * Kız arkadaşıma bak bir erkekten sms geldi sok bıçağı.
    * Karım'dan şüpheleniyorum en iyisi sıkayım kurşunu
    * SS liye bak kasksız kullanıyor inşallah geberir .

yukarıdaki 4 örnek aynı yanlış düşünme biçiminden kaynaklanıyor.
    SS ön kaldırırken baban görüp almıyorsa bu senin sorunundur sana güvenmiyor demektir. sen kendini ona ıspatlayamamışsın demektir.
    insanlar makasa girenler var diye araba almıyorlar mı ?
    Kısaca Kaş yapayım derken göz çıkarmayın.
    Peki bu şahıs o kişi bendim evet dese ve yukarıda yazığın hakaretler için senden davacı olsa burdaki forumda sana destek veren kim arkanda olur kim tazminatını öder ? iki kere düşünün bir kere yazın veya konuşun. mümkünse yazılarınızda hiçbirzaman argo ve küfür olmasın. yok benim tarzım bu hayat tarzım küfür etmek sorunları küfür ve argo ile çözmek yorumlamak diyorsanız diyebilecek birşey kalmıyor zaten.
    ağzınıza sağlık .

ss sürücüsü haklı demiyorum ama arkadaşın söylediklerinde de haklı değil. her gün birileri ölüyor mesela motorda. o da engel olabilirdi...
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Beddua haricinde diğer görüşleri doğru bence. Race kullanımı full koruma ister, sadece kask ta yeterli değildir. Fakat kask bile takmıyorsa bu gerizekalılıktan, bi de trafikte gereksiz stunt gösterisi yapması da ukalalıktandır. Ama yine de beddua etmemek lazım. Plakayı ve gidiş istikametini polise ihbar edin, kaza yapmadan önce durdurulsun.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    cbf 150 HEDEFİM ER6 F
    Ben bu şekilde motor kullanan arkadaşları kınıyorum sadece.tabii ki argo konuşmak veya küfür etmek böyle sorunları çözmez aksine sorun açar.bence bir polisi arayıp ihbar etseydin daha iii olurdu oda başını daha fazla belaya veya kazaya karışmadan dudurulabilirdi iyilik bile yapmış olurdun.yine de böyle sakat hareketlerden uzak durmak lazım inşallah o ss kullanıcısı işi biran önce uyanır kendisine veya başklarının canını yakmadan uslanır ne diyeyim ki başka!...

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Wheelie,stoppie yapmayan ss varmı ?
    Tek sıkıntı kask takmamaları o konuda ayıplayabilirsin,kalanı gayet normal,ss gösteriş motorudur,kültür motoru değil,makasa girersin tekere çekersin,limitleri zorlarsın,ss kullanıp bunları yapmıyorum diyen varsa yalan söylüyodur,bunun üstüne gelip burda ilkokul çocukları gibi beddua etmek kusura bakma ama abesle iştigaldir.
    beyazit60 bunu beğendi.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)