Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

roleff marka ürünler hakkında bilgi talebi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    arkadaşlar roleff ürünlerinden kullanıyor musunuz? mont eldiven pantolon herşeyi var...çevremde kimsede yok...merak ettim acaba nasıldır ürünleri?

takmışız revit,dainese,ricca...bu marka nasıl acaba?
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bende uzun montu var.pek deneme şansım olmadı ama kalitesi belli oluyor.zaten avrupa malı...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 4 mevsim montunu kullanıyorum. Alırken bilindik markalarla arasında 100/200tl fark vardı açıkçası tereddüt ederek almıştım

Üzerinde knox korumalarıyla geldi sırt omuz dirsek hepsi vardı
    Kışın iç astarıyla ve yünlü iclikle -3 derece 60km hızda giderken üşümedim. Sağnak yağmurda ve doluda 1 saat kadar kullandım zerre kadar su almadı. Eve vardığımdaysa belden altı sırıl sıklamken belden üstü kupkuruydu
    Yazınsa icliksiz ve akan trafikde ön arka ve koldaki havalandırmaları sonuna kadar açıkken terlemiyorsunuz ama sıkışık trafikde aynı şeyi söyleyemem
    Ayrıca sırt kısmında reflektörde var benim aldığım modelde ancak 4-5 ayda hemen rengi atıp özelliğini yitirmeye başladı
    Kumaşı sağlam olmasına karşın güneşte rengi sararmaya başladı (montum siyah renk)

Fiyatının çok üzerinde bir kaliteye sahip bir ürün olduğunu düşünüyorum ancak eldivenleri falan nasıldır bilmiyorum ben sadece montunu kullanıyorum

Not: motosiklete hergün en az 1 saat binerim ve her binmemde montumu kullanırım bahsettiğim deformasyonlar bu şartlar altında oluşmuştur

Not2: roleff alman malıdır bugün mont ihtiyacım olsa ilk bakacağım markalar arasındadır

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Tam bir sene önce motomax tan 150tl gibi komik bir rakama kışlık uzun montunu aldım.(liverpool du sanirim model ismi) haziran-eylül arasında sonradan aldığım bering yazlık montla geçirdim ve geçen eylül den beride neredeyse hergun her havada motora bindim ve bu montu kullandım.
    Çok kötü yağmur larda kalmam gerekti ancak omuz-sirt-göğüs gibi sürüş esnasında yağmuru doğrudan alan hicbir yerinden su girmedi.
    Ancak dış cep lerin içi nemlendi yada hafif ıslandı. İç ceplere su geçmedi.

Yanlız ana malzeme deki kalite bendeki montta fermuar ve cırt cırt larinda yoktu. Sol bilek cirt cirti montun sol bileğinden yirtilmasina neden oldu. Ayrıca cüzdan koyduğum iç cebin fermuari yinede iç kumaşı sökmeye basladi ve 1-2 fermuar klipsi koptu.
    Ancak motomax kadikoy itina ile ilgilendi basit terzilik tamiratı için işlemler biraz uzayınca özür mahiyetinde hediye verdiler.

Kısacası 150tl ye çok iyi bir kışlık mont. Yaşadıklarım neyseki kullanım esnasında beni rahtsız eden şeyler olmadı ve basit bir tadilatla çözüldü.

Ama ilerde yenilersem bering in kışlık bir montuyla yenileyecegim.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    bende bir yazlık pantolonunu düşünüyorum...kullanan var mı acaba?
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Monttan bende çok memnunum ama eldiven için aynı şeyi diyemeyeceğim,70 lira verdim eldivene ve şuanda bilek çevresindeki deriler açılmaya ve içinden iplikler çıkmaya başladı halbuki bilekleri bol geliyor ona rağmen böyle oldu.Kesinlikle tavsiye etmiyorum eldiveni.

Eldivenler:http://www.hondamototal.com/?urun-47...ven-RO-71.html
    Bu eldiveni kesinlikle alma.
    Mont:http://www.hondamototal.com/?urun-40...dra-Ceket.html
    Bu montu ben 180tl ye almıştım,mükemmel diyebilrim.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Monttan bende çok memnunum ama eldiven için aynı şeyi diyemeyeceğim,70 lira verdim eldivene ve şuanda bilek çevresindeki deriler açılmaya ve içinden iplikler çıkmaya başladı halbuki bilekleri bol geliyor ona rağmen böyle oldu.Kesinlikle tavsiye etmiyorum eldiveni.

Eldivenler:http://www.hondamototal.com/?urun-47...ven-RO-71.html
    Bu eldiveni kesinlikle alma.
    Mont:http://www.hondamototal.com/?urun-40...dra-Ceket.html
    Bu montu ben 180tl ye almıştım,mükemmel diyebilrim.
    ben de o eldivenı kullanıyorum 2 yıldır ama ilk günkü gibi hiç bir yerinde bozulma olmadı..
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)