Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar ) Benim motor tutkum yoktu bu aralar oluştu ve motor almak istiyorum fakat kullanma konusunda hiçbir fikrim yok hiç kullanmadım sizce hangisiyle başlamalıyım en kolayları hangileri önerileriniz nelerdir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Merhaba. Hoşgeldin. Lütfen forumu iyice araştır. Senin durumunda bir sürü arkadaşa yardımcı olduk.
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    hoşgeldin. ehliyetin yoksa önce bir ehliyet al ve kurstan teorik bilgi edin ayrıcada pratik dersi al. forumuda tararsan oldukça bilgi edinebilirsin.
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Forumda geziyorum okuyorum bilgileri yeni başlayan için sürüş gibi bir şey bulamadım varsa link atar mısınız (:

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    hoşgeldin nick cok toafmış bu arada :=) sıfır tecrübeyse al bi scuter başla sonra gerisi gelir
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Şaka Yapıyor olmalısın Forumda en az 10bin tane yeni başlıyom başlığı var araştır bul İşin Kolayına kaçma lütfen
    Herkez Konu açabilir ama yeterince topic var zaten Bu MT sıkıldı artık bu tür başlıklardan
    Sadece senin için söylemiyorum herkeze bu lafım
    Bu arada hoşgeldin
    Sado

Gerçekten bulamadım :D

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    forumda aramanı iyi yap ve youtube dan

1) Altın elbiseli adam: başlangıç motoru
    2) Altın albiseli adam 1 ve 14 arası bütün bölümleri izle,

motor hakkındaki bilgini, kurallarını hayatta kalma rehberlerini küçük cc motorları ve bu işe nasıl başlaman gerektiğini anlayacaksın. Barkın Bayoğlu çok değerli bir abimizdir. dediklerine kulak ver

ayrıcada motora, scooter, cup veya düşük cc bir comutter ile başlayabilirsin, fakat ehliyet doğru ekipman ve pratik eğitimini aldıktan sonra başlamanı tavsiye ederiz, 100-150 cc arası bir alet yeterli olacaktır, küçük görme böyle bir alet en az 100 kg olur ve oldukça seri kalkar, model araştırmalarını buna göre yapabilirsin.
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)