Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklete sanırım veda edeceğim....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    dün akşam bu siyasi olaylar işyeri açmam ekonomik küçük sorunlar yaşmaam vs vs üst üste gelince bel ağrısı yaşadım sol bacakta biraz çekme vardı ama böbrek tarafında yğun ağrı hisettim , duramadım deyim yerinde ise kustum (yediğim sosyal pizza çıktı....) sonra biraz rahatladım uyudum sabah gene başladı ... önce ülser dedim yok böbrek dedim yok acile gittim kas gevşetici gibi birşey yaptılar 5 saattir ağrı yok ama ciddi can yakıyor.motosiklet kullanmayı çok seviyrum ama malesef sanırım scooter sert seleside tetikliyor birde mootrdan düşmüştüm kuyruk sokumu 1 hafta ağrımıştı neyse Salı günü cerrahiye randevu aldım eğer bel fıtığı gibi bir teşhiş koyarlarsa küçük bir smart ile yola devam edebilirim

Birazda Gülelim

böyle bir sorun yaşayan varmı? saygıarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Öncelikle geçmiş olsun sağlık her türlü zevkten önce gelir, önce sağlığınızı düzeltin sonra her türlü zevke balıklama dalınır

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Pizza dominos muydu benimde midemi bozmuştu kusmuştum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Gts evo aldı poposu rahat etti I love SYM

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fıtık motosiklet kullanmaya engel değil, airhawk ve böbreklik öneriyorum, böbreklerini üşütmüşsün gibi. Ayrıca; fıtık varsa dünyanın sonu değil. Hepimizde ufak veya büyük fıtık mevcuttur.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Sol ayak çekmesi böbrek tarafında ağrı olması fıtığın habercisidir ya başlangıçtır yada olmuşsundur başlangıçsa kendine iyi bakım ağır yüklere dengesiz yüklenmen belini üşütmemeye dikkat etmen gerekiyor kulandığın motorsiklet bu camiyada en rahat ediceğin kulanıma uygun model dir yok ben artık 2 tekere veda edip satıcam diyosan iş başka
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Fıtık ilerlememişse bel kaslarını geliştiren bi kaç egzersizle ağrılarından kurtulabilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)