Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

bana yardımcı olun annemi nasıl ikna edecegim

Motovento
    REKLAM ALANI
    FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Zat ı alırken bizimkiler ses çıkarmadı ama race e geçicem diyince itirazlar başladı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    FZR600
    anneleri ikna etmek pek de kolay olmuyor
    anlaşılan bu genel bir sorun.
    şu an 3. motorumu kullanıyorum.
    aldığım 3 motoru da ancak ruhsatlarını çıkartıp yaklaşık olarak 1 hafta ile 2 hafta arasında değişen sürelerde ev halkıyla tanıştırdım.
    şu an tüm arkadaşlarım sürdüğüm farklı motorların benim olma olasılığı ile yaklaşıyorlar. onlar alıştılar bana. ben de yaklaşımlara

umarım sen de güzel bir strateji ile istediğin motora bir gün ulaşırsın

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    kafa ütüle

ya hep annelerden bahsetmişsiniz bir kız olarak söylüyorum babanız izin vermiyosa ve bu baba çok sinirliyse off offfff asıl bana çare bulun

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zamanı geldiginde ve hayırlısı ise olur sen hiç sıkma canını.
    Birşeyi çok istemekten daha önemlisi hayırlısını istemek daha güzeldir..

Saygılar...
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    scooter alıcam seneye şimdiden itirazlar başladı seniki gibi... bide race alsam...OF OF demek daha çok işim var ...yandım ben ...

mattet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bak Bende Senin Durumundaydim Bende Aldirmaya Calisiodum Ama Sonunda Aldirdim Nasilaladirdin Dersen Onlarin 1 Dediklerini 2 Etmezdim Sonra Annemi Surekli Operdim Ve 1 De En Etkili Olani Ise 1 Motor Gordugunde Motorun Yanina Git Ve Uzuntulu Sekilde Ah Ah De En Etkilside Bu Ben Boyle Aldirdim Kendime Bi Dene Bence
    [COLOR="DarkRed"][/COLOR][FONT="Arial Black"][/FONT]MOTORA MOTOR DEMEZDİ ÇÜNKÜ ''R'' leri SÖYLEYEMEZDİ:queen:

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Dostum motorun hayırlı olsun.Darısı bizim başımıza artık.Aynı sorunu bende de mevcut diğer arkadaşarımız gibi.Ahhh bu anneler hiç kıyamazlar 60 yaşında da olsan sen çocuksundur daha....
    Saygılarımla...

agcaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Focus 100
    abi benim bildiğim annelerin ikna olması %1 ihtimal ama sen yinde yalvarmaya devam et

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Kardesim tatlı dille güler yüzle ikna etmeye çalış

Sakın ola kalbini kırma.

Hepimiz bir gün anlıyoruz annelerimizin kıymetini.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    şu an işyerinde kaliyor motor ehliyet alana kadar, bakalim eve getirince ve annemler öğrenince ne fırtınalar kopacak, görücez deneyimlerimi yazarim foruma

jantje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar daha önce söyledigim gibi motoru da aldım ehliye ti de yanii annemi ikna etmeyi başardım.. hergün taksim avcılar arası işe gidip geliyorum..

nasıl mı? annemin kredi kartını alarak bi keeway bayiine gittim .. al abi bu kart annemin bi sorun olu mu? dedim adam şifreyi biliyorsan annenin de kimligi varsa sorun yook dedi bende alıyorum peşin fiyatına altı taksit olsun o zaman dedim.. motoru bir pazar günü alıp eve geldim.. motor bahcede duruyordu yuregim gümm güümm çarpıyor ve anneme nasıl söyleyecegimi bilmiyordum.. birden cesaretımı toplayıp anne bak bakayım dısarda ne var.. annem bana bakarak.. hayvan oglu senii dedi bakar bakmaz anladı.. parayı nerden buldun dedii.. bende kredı kartları saolsun dedim... annem hangi kredi kartı dedi ben de senin ki .. ama merak etme al sana 2 aylık parası magaşımdan da takvıye yapıcam falan filan.. dedim... annem bana öyle aglamaklı baktı ki bir an defol git seni evlatlıktan siliorum diyecegini sandım ama öyle olmadı.. allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasıp etsın dedı.. anneme sarıldım kosarak moorun yanına gittim.. arkamdan söz ver ana yola çıkmak yok die bagırdı ben de dedim ki anne bu bisiklet mi ki ana yola çıkmalım dedim yine dinlemedm.. biliyorum.. gönlü hiç ama hiç rahat degil nerdeyse 5 ay oldu.. ve işten yaklaşık 11 gibi çıkorum taksımden avcılara her aksam gidip geliorum annemin çalışmasına ragmen hergun 9 da uyuyan insan 11 12 ye kadar beni beklior.. her seferinde annecim nie yatmadın dediğim de seni bekledim bu motoru aldıgından beri sen gelmeden yatamıorum dior... ve asıl şimdi boka bulaştım.. çünkü motora çok alıştım ama 23 senedir benimle birlikte olan annemi daha çok seviyorum.. bu yüzdendünyada müzikten sonra en çok sevdiğim hobim olan motorda uzaklasmak zorundayım.. yani sevgili motor dostları önemli olan motoru almak degil aldıktan sonra arkanızdan sizi bekliyecek birileri olmaması da çok önemli.. ahh anne....

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler